21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 237 total)
  • Author
    Spawn09
    Member

Kwalsky report in!:) (asta apropo de avatarul tau) sa fim optimisti si hai baieti sa le facem o surpriza stelei ca prea se vad ei de acum campioni 😈

crys41
    Member

Stiti ce? Ia sa-i lasam noi sa se amageasca, ei sunt cei mai tari & stuff, iar noi sa radem si sa ne bucuram la final :twisted:.

Spawn09
    Member

go go sportu ale ale ale apropo v-ati luat bilete la meci?:)

crys41
    Member

Evident :D.
    Cred ca va fi o atmosfera super duminica, de-abia astept.

Dany83
    Member

Salut!

Am si eu o intrebare. Care va fi peluza Sportului? Eu nu mai fost pana acum la meciurile Sportului, dar acum vreau sa vin sa o incurajez pentru ca merita sa castige campionatul!

Haide Sportul!

razvanR
    Member

Suporterii Sportului Studentesc stau la Peluza I.

Ultras
    Member

Adica cea dinspre Regie.

S-au dat toate biletele de la tribuna II clubului Steaua (evident, cu banu’ jos 😈 ), iar stelistii mai pot cumpara bilete la peluza II, cea dinspre Crangasi.

Tribuna I si peluza I, pentru Sportul.

laucantona
    Member

Salut tuturor suporterilor Sportului, m-am inregistrat doar ca sa sustin si eu echipa de suflet al carui fan sunt de-o viata…despre meciul cu Steaua vreau sa incurajez echipa asa cum ati batut pe Dinamo si pe Rapid(in tur) de ce sa va fie frica de Steaua…mai ales acum cand ei sunt cu moralul jos. Ce meciuri a castigat Steaua dupa Boro?…Cu CFR ajutati de arbitrii si la varu Seche(unde stim toti cum)…asa ca baieti sunt de batut, nu va lasati…noi nu avem nimic de pierdut…
    Sa de Domnul sa fie un arbitru corect si in rest sunt ai vostrii…ce nume au ei acum Radoi, Banel? noi avem doi mai buni ca ei stiti voi cine nu vreau sa fac diferente intre ai nostrii…

Anonymous
    Guest
    razvanR wrote:
    Suporterii Sportului Studentesc stau la Peluza I.

care suporteri??? 😆 😆 😆

Tavi
    Member

@ultras** wrote:

care suporteri??? 😆 😆 😆

pentru tine doar cantitatea conteaza??? cam trist pentru tine …

Tavi
    Member

Bine ai venit pe forum Laucantona!

Se pare ca ati realizat “Legiunea Canada” pe acolo 😆 😉

Spawn09
    Member

mi-am luat bilet la meci la ce ora veniti pe stadion?

ovidiu
    Member

Am citit articolul din “Stiri din presa”.
    Mai aveam un pic si plangeam.
    De atatia ani iubesc aceasta echipa.
    Ar putea fi momentul lor. Al nostru. Al celor ce o iubim si urmarim etapa de etapa meciurile ei.
    Urez echipei sa joace FOTBAL, pentru ca acesta n-o va insela, iar SUPORTERILOR de acolo, de pe stadion, sa aibe puterea sa o POARTE spre VICTORIE. Noi ce suntem la o mai mica sau mai mare departare nu ne ramane decat sa suferim in fata ecranelor si sa fim, totusi, alaturi de ei.
    De echipa si de suporteri.
    Sper intr-o superba VICTORIE A SPORTULUI STUDENTESC.
    Oricum pentru mine (si, sper, nu numai pentru mine) va ramane pentru totdeauna SPORTUL STUDENTESC.
    Ce mult mi-ar fi placut sa fiu si eu acolo, in tribuna.

VIVA SPORTUL STUDENTESC

SteauaFC
    Member

@123456 wrote:

Noi o sa luam luam bilete pe la pranz, sper sa fie casele de bilete deschise.

Am inteles ca pretul biletului pentru peluza stelistilor va costa 25 RON.

O faza cu un stelist

Fan Sportul: Te duci la meci?
    Stelist: E prea mult 25 RON.

Fan Sportul: Pentru Steaua iti dai viata, dar 250 mii nu dai? (celebrul: pentru steaua ne dam viata :) )

Vezi istetule ca zicea cineva p’aici care-i raportul la bilete vandute…..parca erau 10 bilete Steaua si UN bilet Sportul 😆

@crys41 wrote:

Evident :D.
    Cred ca va fi o atmosfera super duminica, de-abia astept.

Subscriu, galeria Stelei va face o atmosfera fantastica….vedeti sa nu uitati acasa aparatele foto 😆

SteauaFC
    Member

@laucantona wrote:

…mai ales acum cand ei sunt cu moralul jos.

asta-i parerea ta 😆

@laucantona wrote:

Cu CFR ajutati de arbitrii si la varu Seche(unde stim toti cum)

se vede ca vorbesti in necunostinta de cauza.
    1. In ziua meciului de la cluj, seara, o multime de oameni de fotbal care n-au nici-un motiv sa tina cu Steaua au spus ca arbitrajul n-a influentat rezultatul final. Au facut rezumate, au urmarit reluari….concluzia: Steaua a castigat pe merit. In urmatoarele zile au aparut mancatorii de rahat prin presa cu articole pline de ineptii.
    2. Ai habar despre felul in care a decurs meciul de la bacau? ai vazut ce ocazii a avut bacaul? ce suturi in bara? ori….probabil au fost cumparati ca sa suteze….fix in bara? 😆 Numai ineptii scoti din tine

@laucantona wrote:

……..ce nume au ei acum Radoi, Banel?

Aici ai dreptate….cine-s astia? eeeeeeeee……sa nu-mi zici ca ai uitat, au trecut numai cateva luni de cand Radoi si Nicolita au contribuit la acel 4-1 din tur. 😆

Fara pic de ironie…..io zic ca va batem la 2-3 goluri diferenta.
    1. in tur v-am dat 4
    2. avem o super aparare (golul vostru din tur a fost din penalty, deci n-ati reusit sa construiti o faza din care sa marcati)
    3. baietii au depasit momentul boro si se gandesc numai la campionat.

Sper sa nu fie probleme de arbitraj si…..cel mai bun sa castige.
    Hai Steaua!!!

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 237 total)
  • The topic ‘21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)’ is closed to new replies.