21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 237 total)
  • Author

@ashone wrote:

la 1 la nicu!!!!!!!!!

As veni de la 10, dar vin cu “tanara generatie”, cu doua gagici de 18 ani (impreuna :) ) si trebuie sa se pregateasca pentru meci…
    Asa ca nu ajung chiar de la 1 ….

!!!!!! Trebuie sa intram “legendat” 😆 la Nicu inainte de meci, pentru ca se zice ca se vor inchide toate….. care comercializeaza….”cafea Ursus”….

rhcp
    Member

Mor de ciuda ca nu pot ajunge la meci, din cauza serviciului si distantei…
    Voi sustine din fata televizorului echipa, asta e, sper la ultima etapa sa ajung sa sarbatorim!
    L-am delegat in locul meu pe fratele meu, suporter rapidist si admirator al Sportului, prezent la aproape toate meciurile de acasa. O sa mai vina cu un grup de rapidisti!

Bafta baieti!

PS. Patriche in locul lui Cistean, ar fi o schimbare buna.

nicu
    Member

Arges- Dinamo 0-0 la pauza. Poate rezista pitestenii :D

Spawn09
    Member

1-0 :( da poate egaleaza argesiu

Giani
    Member

@Radu Dobrin wrote:

suna si intreaba-i! Eu chiar o sa fac asta. Sint curios care “parte dintre putinii fani ai alb-negrilor nu mai poate intra pe stadion, acuzandu-l pe Vasile Siman ca este pus pe capatuiala”…

Ce intrebare inutila. Evident, era vorba despre ultras**. Cica ei sunt fanatici… vedea-i-as in B, sa ii vad cati mai raman stelisti, oportunistii lui Peste!

Giani
    Member

sorry, mesaj repetat!

Radu Dobrin
    Member

ziceam de sunat la totalsport si intrebat de sursa. Cam citi suporteri au fost intrebati pentru a se trage concluzia mai sus pomenita.

cameliu
    Member

S-ar putea sa vina dinamovisti gramada sa strige-n gura mare Hai Steaua! E singura lor sansa de cupe… 😆 😆 😆

ancag
    Member

Nu o sa dorm toata noaptea de grija meciului de maine…
    O sa castigam!!! Iar de luni , sa vedeti ce succes o sa aduca studentii Romaniei , dincolo de ocean… :)

ancag
    Member

Dupa meci, tot stelistii : jaf…furt pe fata… Ne-au furat toti!!!
    Ca dupa meciul cu Bistrita… Copos si 100 de mii…

Giani
    Member

@cameliu wrote:

S-ar putea sa vina dinamovisti gramada sa strige-n gura mare Hai Steaua! E singura lor sansa de cupe… 😆 😆 😆

Decat sa latre la stana mai bine se impusca, isi fac harakiri si seppuku, si dupa aceea iau si o sfoara bine unsa cu sapun si o infasoara pe propriul grumaz. Si ca sa fie si mai siguri, iau si un bolovan in brate si se arunca in Dunare.

Spawn09
    Member

parca presimt ca o sa fim furati de arbitru….iar daca doamne ajuta batem parca-l vad pe stapanu luminii cum zice ca l-au furat arbitrii

Giani
    Member

@SteauaFC wrote:

Vezi istetule ca zicea cineva p’aici care-i raportul la bilete vandute…..parca erau 10 bilete Steaua si UN bilet Sportul 😆

Raportul era 10/3, dar te iert, in galeria ta cititul este facultativ. Vorbitul civilizat este o iluzie iar scrisul o blasfemie.

@SteauaFC wrote:

@crys41 wrote:

Evident :D.
    Cred ca va fi o atmosfera super duminica, de-abia astept.

Subscriu, galeria Stelei va face o atmosfera fantastica….vedeti sa nu uitati acasa aparatele foto 😆

Jignesti camerele foto. Si atmosfera va fi tipica, cu maxim de propuneri de sex oral pentru dinamovisti si rapidisti. De cliseele astea m-am plictisit, numai fotbalul e lipsa, in rest hormonii vostri sunt la loc de cinste. Vi-i lichideaza scurt Mazilu cu un hattrick in primele 20 de minute si apoi mai discutam.

Si vezi ca noi nu am intrat peste voi ca sa va luam peste picior, desi am putea sa o facem. Daca ai chef de glume proaste, esti invitat, dar risti sa te trezesti in inferioritate; in afara de fitze si texte ieftine nu ai prezentat nimic important pe aici. Inca esti belicos, de ce nu ai fost asa dupa meciul cu Rosenborg? Sau atunci te numarai printre cei care vroiau sa muste din coliva lui Radoi?

Moment interesant: dupa gesturile huliganice de la Bistrita, Godzilla (Iacob) a fost suspendat doua etape. Conform regulamentului, suspendarea se aplica in meciurile curente, nicidecum in restante, in acest caz FRF a aplicat suspendarea pentru meciul curent contra CFR Cluj si restanta cu FCM Bacau (meci despre care se stia dinainte ca va fi castigat fara stres), astfel incat ciomagarul va avea maine drept de joc. Decizia mi se pare cel putin suspecta si complet neregulamentara. Mai exact, un mare abuz. Asta este, luptam contra unui intreg grup de interese, imi doresc sa avem castig de cauza.

Spawn09
    Member

bravo giani creca l-ai lasat fara replica :) ne vedem maine pe stadion baieti eu cred ca voi ajunge pe la 15:30

Eu astept victoria Sportului :) voi fi pe stadion la Peluza I … nu la Tribuna I cum zic jandarmii si voi striga cum imi este obieceiul tot meciul… Sper si cred intr-o victorie a noastra, cred ca si baietii isi doresc victoria atat maine cat si cu Rapidul si cu Gloria…. au sansa de a se afirma, de a juca in cupele europene si de a ajunge la echipe mult mai mari decat SDR

Hai Sportul!

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 237 total)
  • The topic ‘21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)’ is closed to new replies.