21.05.2008 Petrolul Ploiesti – Sportul Studentesc 3-0(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 21.05.2008 Petrolul Ploiesti – Sportul Studentesc 3-0(0-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a XXXIII-a a ligii a II-a, seria I.
    Miercuri 21.05.2008, ora 11:00
    Stadion: Ilie Oana

Zibling
    Member

Iar avem etapa intermediara miercuri. Unde dracu’ se grabesc cei din Liga a II-a ??? Ca doar nu avem jucatori care trebuie sa ajunga la Euro 2008! :|

dragos
    Member

ce meci era asta pe vremuri (vremurile div.”A”) !!!! acu’……..of, of

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

ce meci era asta pe vremuri (vremurile div.”A”) !!!! acu’……..of, of

S-ar putea sa facem chiar egal cu Petrolul deoarece acum nici ei nu mai au nici un fel de griji. Promovarea s-a jucat deja asa ca meciul va fi de vacanta.

Vad ca e 2-0 deja. Deci si astia ne-au ciuruit. Am ajuns rau de tot…

cameliu
    Member

@cristiansportul wrote:

Vad ca e 2-0 deja. Deci si astia ne-au ciuruit. Am ajuns rau de tot…

Si io care credeam ca meciul incepe pe la 5…
    :-))))))))))))

Cred ca pe la 5 is deja vreo 5!

😯 😯 😯

cameliu
    Member

Sorry!

E DOAR 3-0!!!

Zibling
    Member

Mda, acum am vazut si eu pocinogul – 0-3 la Ploiesti.

Eh, hai ca sezonul viitor vor fi 2 echipe bune din Ploiesti, care vor da cu noi de pamant tur-retur. Pana atunci, o ultima speranta de punct (nu puncte), ba chiar alb (0-0) in ultima etapa cu deja promovata FC Brasov, care a anuntat deja ca va juca azi si-n ultima etapa cu rezervele.

Giani
    Member

Care-i jalea? Am mai luat o muie mica. Caracteristic strategiei unicului si inegalabilului Vassili Shiman.

07Ex
    Keymaster

Nu ma mira ca am pierdut, si inca la scor. Vad ca doar o echipa din aceasta serie “gandeste” la fel ca echipa noastra, FCM Bacau. Acum daca s-au vazut scapati de retrogradare, si ei, ca si noi, nu mai joaca nimic si sunt condusi acasa de Concordia cu 2-0.

Cu asemenea mentalitate s-ar putea ca la anu’ si noi si FCM Bacau sa ajungem in liga a III-a.

cat de trist este…nu stiu ce se intampla,dar ar trebui facute schimbari drastice…in ultimele 4 etape am luat un punct,ala in min 90 la campina…e nesimtire totala,dezinteres…nu stiu..

Ultras
    Member

Câteva vorbe despre un meci la care nu m-am prezentat: Scor de neprezentare

rapid19pancu
    Member

Bine ca nu am facut deplasarea la Ploiesti 🙄 pt ca nu aveam ce sa vedem,mai veneam si nervosi 😆

dragos
    Member

un fleac: NE-AU CIURUIT !!! 😆 😆 😆

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.