21.05.2011 Sportul Studentesc – Unirea Urziceni 5-1(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 21.05.2011 Sportul Studentesc – Unirea Urziceni 5-1(1-1)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 41 total)
  • Author
    Radu Dobrin
    Member

la meciul asta vin si eu! :D

dragos
    Member

ca de ultim meci prin liga 1, voi veni si eu….incerc, sper :ymhug:

Radu Dobrin
    Member

pina si astia care sint jumate inexistenti au facut baremul …….

ashone
    Member

@Radu Dobrin wrote:

la meciul asta vin si eu! :D

ada si mie o morsa cam la 28 ani ca am auzit ca au carnea buna…viu si io sa inchidem sezonu’ cum scrie la carte. la buna vedere. :ymhug:

dragos
    Member

urziseniul, daca vor, ne bat la orice ora :)) =))

dragos
    Member

daca vremea va fi frumoasa, poate facem un gratar la Nicu…asa ca, de final de sezon. ;)
    un mic – o bere – un suc – o apa plata – o cafea etc.
    poate invitam si unu’-doi jucatori, poate pe Multescu.
    s-ar supara cineva ?

@dragos wrote:

daca vremea va fi frumoasa, poate facem un gratar la Nicu…asa ca, de final de sezon. ;)
    s-ar supara cineva ?

Cred ca vor fi prea ocupati in a-si gasi deja echipa pentru sezonul urmator ca sa mai stea cu noi :)).Insa ar fi ceva frumos daca totusi ar veni cineva,poate Curelea,el mereu saluta galeria cand il strigam,spre deosebire de celelalte “vedete” din echipa :)

ashone
    Member

@Ace of Spades wrote:

@dragos wrote:

s-ar supara cineva ?

Cred ca vor fi prea ocupati in a-si gasi deja echipa pentru sezonul urmator ca sa mai stea cu noi :)).Insa ar fi ceva frumos daca totusi ar veni cineva,poate Curelea,el mereu saluta galeria cand il strigam,spre deosebire de celelalte “vedete” din echipa :)

#-o da’ la colesterol nu se gindeste nimeni? ce, mai sintem tineri ca in anii ’80? ha? abia scap de o criza de bila si sa dau in alta? [-( ….hai ma, ca am glumit! :ymhug: :-*

dragos
    Member

@ashone wrote:

@Ace of Spades wrote:

@dragos wrote:

s-ar supara cineva ?

#-o da’ la colesterol nu se gindeste nimeni? ce, mai sintem tineri ca in anii ’80? ha? abia scap de o criza de bila si sa dau in alta? [-( ….hai ma, ca am glumit! :ymhug: :-*

mda, si eu am colesterolu’ la cota de atentie @-) @-)
    da’, ma tratez 8-}

dragos
    Member

jucam Sambata de la ora 17.00

dragos
    Member

pentru Sambata se anunta 29-30 grade C.
    asadar, venim la stadion s-o facem LATA, inca o DATA ??

RazvanR, Ashu, Raducu vor veni.
    cine va mai veni ?

07Ex
    Keymaster

Hai ca pe astia trebuie sa-i batem ca sa terminam si noi macar cu -2p penalizare.

MarcAntoniu
    Member

Ar fi bine sa incheie campionatul cu o victorie
    :)
    prezenta in liga 1 este un fapt consumat :|

ssfan
    Member

eu cred ca batem, n-am mai fost pe stadion in Regie de vreo 3 ani, dar cred ca acum voi veni, desi am o clavicula rupta … :D
    vreau sa fiu si eu acolo cand se trage cortina, nu stiu de ce, dar nu cred ca-i voi mai vedea vreodata in prima liga.
    e o minune totusi ca dupa ’89 Sportul a rezistat atata vreme, merita aplauzele noastre. :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

razvanR
    Member

Vin maine la meci sa aplaud jucatorii pentru meciurile bune din acest sezon.

Sunt de acord cu oficialul clubului care a declarat: “Nu mi-e rusine cu nici un meci pierdut de Sportul Studentesc, nu mi-e rusine cu nici un meci castigat de Sportul Studentesc !”

The Show Must Go On

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 41 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.