21.05.2011 Sportul Studentesc – Unirea Urziceni 5-1(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 21.05.2011 Sportul Studentesc – Unirea Urziceni 5-1(1-1)

Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • Author
    dragos
    Member

voi veni pentru a-i multumi lui ‘nea Gigi si jucatorilor (cu toate, ca ne sunt inca datori :D )

si-apoi, sa ciocnim un pahar (de ceva) la Nicu……

sircos
    Member

voi veni pentru a aduce multumiri bucurestenilor (foarte putini) care au fost prezenti meci de meci. celor din provincie / strainatate le multumesc pentru prezenta pe forum ;)

ngm
    Member

VOI VENI…………PENTRU CA ………….VOI VENI !!!

cameliu
    Member

Nici n-a inceput meciul bine, nici un minut macar… si am si luat gol…

Nu stiu daca cineva mai “urmareste” meciul in “transmisia simultana” de pe gsptv…

Am inteles ca am presat destul demult ai am reusit sa egalam, si am vazut si reluarea golului nostru…

Mi-a venit insa ideea geniala de a asculta meciul la radio, o transmisie simultana ca acum 20 de ani… Aici mai aflu si eu cate ceva…

2-1!
    minus 2… nu e rau…

3,
    4,
    5

Zibling
    Member

Banuiesc ca dupa ce-si vor reveni din raceala suporterii care au fost azi la stadion, vom auzi si mai multe comentarii.

Eu consider ca acest 5-1 scuteste de comentarii cartitele care ziceau ca ne-am facut de rusine in acest sezon. Eu zic ca am parasit prima scena cu fruntea sus. Pacat ca si-a batut joc Siman de jucatori (neplata) si de antrenori (a adus ciurucuri ca Viorel Moldovan).

dragos
    Member

am ajuns la stadion cand scorul era 2-1 si imediat au “cazut” loviturile fatale……
    este prima data in acest sezon cand intru in stadion si prima oara cand vin insotit de sotie si junior.
    se pare, ca au venit cu noroc. :ymhug:

la acest scor, nu mai sunt multe de spus…..

Felicitari, dar pacat, ca a fost prea tarziu !!! X(

Am fost candva TINERI si NEBUNI in liga 1 !! ;)

Victorie frumoasa a echipei,chiar aveam nevoie ca de aer de acest succes pentru viitorul sezon in Liga a II-a.Puteam sa marcam si mai multe daca Tarnacop era mai inspirat si Curca nu facea acele parade extraordinare in prima repriza.Macar am terminat campionatul cu un gust mai dulce, pe care sper sa-l mai avem si dupa inceperea campionatului in Liga a II-a.

07Ex
    Keymaster

Declaratii dupa meci:

Gheorghe Mulţescu: “Am terminat aşa cum merita această echipă frumoasă. A fost un antrenament bun cu publicul. Acel gol primit ne-a făcut să mărim toate vitezele şi să facem un forsing foarte puternic. Ca joc, nu meritam să retrogradăm. Alături de Rapid, Vaslui, Timişoara şi Dinamo am ratat cele mai multe ocazii. Pe Vasile Şiman îl aşteaptă o muncă grea acum. Trebuie să reconstruiască totul”.

Marian Pană: “Mă aşteptam să fie un joc mai echilibrat. Am început foarte bine, iar apoi nu am mai ţinut ritmul. Sportul a rămas aceeaşi echipă bună. Fiecare îşi va vedea de drum şi vom vedea ce va fi pe viitor, atât pentru mine, cât şi pentru jucători”.

ultrasro
    Member

Pentru Cazimir: in statistici pe site la acest meci este creditat cu 2 goluri Farmache desi ele au fost marcate de Ferfelea.

07Ex
    Keymaster

Multam Ovidiu! Am facut modificarile necesare.

webmaster
    Keymaster

Subiectul a fost arhivat.

Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.