21.07.2004 Dinamo Bucuresti – Sportul Studentesc 4-1

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A 21.07.2004 Dinamo Bucuresti – Sportul Studentesc 4-1

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Miercuri ora 21.00 in Stefan cel Mare, imediat dupa prezentarea lotului lui Dinamo :(

Se televizeaza in direct la Antena 1, care face deja promo la tv :)

mersi, nu prea am avut timp sa ma uit la tv in ultimile 2 zile. sper sa continuam sa practicam un joc bun si daca e posibil sa le dam o bataie buna la caini in groapa la ei ca prea se cred ei mari si tari dau de la tri in sus poate facem si noi ce le-au facut aia la olteni 5-1 ce rusine!!!! 😳

dragos
    Member

asteptam un rezultat pozitiv…..sa-i batem pe catei…….

sa spetram ca le stricam sarbatoarea de prezentare a lotului ca prea fac ei atata tam tam pe antena1. 😆 😆 😆

Ce facem? Mergem la meci ca niste suporteri linistiti ?

Pai ce vrei sa facem incidente. 😆 😆 😆

Glumesc. Dinamovisti nu au niste suporteri linistiti si fara paza din partea politiei nu e bine sa ne aventuram in grup. Dar asta e doar parerea mea.

dragos
    Member

meciul propriu-zis incepe la ora 21.45……HAI POPESCU!!!!!

Pai parca spectacolul incepea la 20 si meciul la 21 s-a modificat? 🙄

dragos
    Member

@cristiansportul wrote:

Pai parca spectacolul incepea la 20 si meciul la 21 s-a modificat? 🙄

asa este: spectacolul incepe la ora 20.00 cu recitalul unor cantareti: nick de la n&d, calin geambasu, cassa locco; dupa care incepe prezentarea intregului lot de jucatori cu staff tehnic – in stil NBA cu lasere, lumini etc.
    apoi la ora 21.45 – meciul

Mersi mult pentru informatii.

dumy
    Member

Trebuie sa castigam sa le taiem cateilor din avant.Sper sa castigam ca sa avem un moral bun inainte de debutul din campionat.Pacat ca stau in ARad si nu pot sa vin la meciuri :( :( :(

Am jucat foarte prost aseara. Sper ca nu asta este jocul echipei Apararea noastra nici nu a existat. Pe centru se patrunde f usor.
    Vom avea viata f grea in Divizia Mitica!

Parca nu mai exista acel joc colectiv de il aveam acum 2 ani. Foarte multe pase gresite la 30 m de poarta!!! Revoltator!

Gabi
    Member

apararea a fost varza dar si Stanca a fost departe de adevar

dragos
    Member

ALLLOOOO DANNNEEEEEEE – S.O.S. BLOC DEFENSIV !!!!
    CAUTA REPEDE SOLUTII, pana nu este prea tarziu!!!!!

chiar daca a fost un meci amical, nu putem emite pretentii mai sus de locul
    4-5……….vorba lu’ dan: in primele 10 echipe sa fim.

dinamo are jucatori, antrenor si……..tot ce vor.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • The topic ‘21.07.2004 Dinamo Bucuresti – Sportul Studentesc 4-1’ is closed to new replies.