21.10.2006 Sportul Studentesc – Cetatea Suceava 1-0 (1-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 21.10.2006 Sportul Studentesc – Cetatea Suceava 1-0 (1-0)

Viewing 8 posts - 46 through 53 (of 53 total)
  • Author
    Ultras
    Member

SPORTUL STUDENŢESC 1 – 0 CETATEA SUCEAVA

Popescu – Oae, Raţiu, Patriche, Dedu – G. Costin (’63 Fărcăşanu, ’87 Cazan), N. Vasile, Ferfelea (’90 Ciupe), Târnăcop – Varga, Curelea
    Antrenor: Gheorghe Mulţescu
    Sistem de joc: 4-4-2

Curelea 1-0 ‘20

Roheţchi – Berezovschi, Mocanu, Andronic, Roman – Sitaru, Butnaru, Cristescu (’84 Băsăscu), Apetri – Andrieş (’84 Rostaş), Raţă (’75 Bosancu)
    Antrenor: Ovidiu Ciobanu
    Sistem de joc: 4-4-2

Stadion: Regie (Bucureşti) – Spectatori: 500
    Arbitru: Robert Dumitru 2 (Braşov);
    Asistenţi: Adrian Lungu 2 (Alexandria) şi Bogdan Hârlab 2 (Braşov)

ashone
    Member

@97SiR wrote:

Postati va rog caseta meciului aici. Imediat ce voi avea ceva timp liber voi face modificarile necesare pe site si pe forum.

Multam pentru intelegere.

sorry nu am fost la meci, m-a luat gripa………

ashone
    Member

@Dragos Chiva wrote:

Cred ca revirimentul echipei noastre se datoreaza inca o data tot lui Multescu.Sper ca etapele urmatoare sa ne convinga de acest lucru.In cazul in care supozitia mea se confirma, sunteti de acord ca ar trebui sa avem un banner prin care sa aratam ca ne dam foarte bine seama de lucrul asta?Va spun asta fiindca de curand, am citit un interviu care i-a fost luat lui Multescu la scurt timp de la revenire.Dansul spunea in acel interviu ca s-a reantors la Sportul fiindca lucrurile nu mergeau conform, asteptarilor la Vaslui.Spunea de asemenea ca atat timp cat a antrenat Vasluiul nu a avut timp sa urmareasca nici macar rezultatele Sportului.Am sesizat o urma de tristete in randurile interviului punctata si de mentiunea ca, datorita celor de mai sus, nu stia ce il “asteapta” la revenirea in Regie.Poate ca ar fi momentul sa exprimam foarte clar faptul ca ii apreciem munca pe care o depune la Sportul si ca ne pasa daca sta sau pleaca de la noi.Astept opinii.

interviu era mai vechi dat in ziare. fata de dan petrescu multescu a dovedit in 3-4 rinduri cu generatii apropiate ca virsta, ca se poate…datorita lui am cutezat sa visam, datorita lui la finalul campionatului aveam 200 de oameni in galerie, datorita lui am vazut prieteni de acum 15 ani care nu mai venisera la meciuri…asta e o opinie. mi-o asum.

07Ex
    Keymaster

Multam pentru caseta meciului Florin. O voi posta pe site cat de curand, dar acum fiind plecat din tara imi este mai greu sa ma conectez la internet.

Matei Marian
    Member

Pacat ca si al anu’ stam tot in B.
    Sper ca sa reusim sa ne revenim odata cu aceasta victorie

Bob
    Member

@Matei Marian wrote:

Pacat ca si al anu’ stam tot in B.
    Sper ca sa reusim sa ne revenim odata cu aceasta victorie

:? :? Or sta altii la anul in B, dar nu noi! Ne vom reveni, vom aduna puncte si vom PROMOVA!!!
    Pentru ca mai apoi, sa ne luam de piept cu Steaua, Dinamo si Rapid!!!

ANTI FRF

ultrasro
    Member

Suntem in cursa de urmarire si vom promova!

Excelsior!!!

dragos
    Member

AM AVUT O REPRIZA SECUNDA CA-N VREMURILE BUNE !!!

FANTASTICA !!!

scorul putea fi mult mai mare, insa am ratat cat in 10 meciuri.

oricum, FELICITARI ‘nea GIGI !!!

PS: vorba unui pusti la meciul cu Sacele: de-abia a venit Multescu de 2 etape si avem deja 2-1 !!!

Viewing 8 posts - 46 through 53 (of 53 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.