21.11.2007 Sportul Studentesc – Petrolul Ploiesti 1-2(1-2)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 21.11.2007 Sportul Studentesc – Petrolul Ploiesti 1-2(1-2)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a XVI-a a ligii a II-a, seria A.
    Miercuri, 21.11.2007, ora 12:00, stadion Regie

cameliu
    Member

@07Ex wrote:

Meci contand pentru etapa a XVI-a a ligii a II-a, seria A.
    Miercuri, 21.11.2007, ora 11:00, stadion Regie

Se pare ca televizat pe tvr2/tvri. Incepand cu ora 12…

CIPIKA
    Member

Ceva probleme de lot? Vom lua patru puncte din ultimile doua jocuri si la sfarsitul turului vom fi pe locul trei.
    Bafta maine

Si ne-au intepat Gazari. 0-1 min 14 Mutiu.
    Sa speram ca ne revenim nu prea ne mai permitem sa pierdem puncte acasa.

cameliu
    Member

Balbaieli de tot rasu’ in apararea nostra si 1-0 Petrolul…
    La ce jucam nu stiu daca marcam azi…. in 25 min niciun sut pe poarta…

cameliu
    Member

Si revenim la ce am fost… La bataia de joc!

0-2!

cameliu
    Member

avem orgoliu ceva… 1-2

Mai avem o sansa. Poate ne revenim in partea a doua.

razvanR
    Member

Sa ne amintim de debutut lui Mazilu in Divizia A: a intrat in munutul 80 cu Petrolul, la 0-0, si a dat 3 goluri.

Cine e azi noul Mazilu?

Intram cam in ultimile 5 minute si se pare ca nu ne mai salveaza nimeni. Pacat , pacat, pacat…

cameliu
    Member

Un meci jenant de-a dreptul, cu zeci de pase de 5 m gresite. Doar o bara a lui Ciobi, in rest NIMIC, NIMIC, NIMIC

NU avem portar, nu avem aparare, nu avem mijloc, nu avem atacanti… in rest nu conteaza…

CIPIKA
    Member

Pacat mare pacat ca am pierdut acasa
    Dar ce se intampla cu Tibi,Varga,Secareanu,Postolache cand revin pe gazon ca avem mare nevoie de ei

Tavi
    Member

@cameliu wrote:

Un meci jenant de-a dreptul, cu zeci de pase de 5 m gresite. Doar o bara a lui Ciobi, in rest NIMIC, NIMIC, NIMIC

NU avem portar, nu avem aparare, nu avem mijloc, nu avem atacanti… in rest nu conteaza…

Infrangerea este cu atat mai amara cu cat vine intr-o zi trista. Drumul catre reformarea unui lot pentru a deveni competitiv in prima liga incepuse promitator dar este totusi un drum lung …

Astazi pot fi oricum dar nu entuziast.

07Ex
    Keymaster

Eu sunt de parere ca oricat de bine am juca in retur, dupa meciul de astazi, nu prea mai avem sanse de promovare.

N-am fost la meci si deci nu stiu ce s-a intamplat, dar se poate ca baietii sa fi prins o zi proasta. Deh, se mai intampla. Problema la noi este ca am pierdut deja destule meciuri si o zi proasta nu face altceva decat sa ne inlatureze si mai mult de la locurile promovabile.

Ma rog, sa vedem ce va fi etapa viitoare la Brasov, dar eu dupa meciul de azi nu-mi fac sperante ca vom castiga nici macar un punct acolo.

Radu Dobrin
    Member

azi am vazut reluarea unui film mai vechi….”neputinta”…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.