21.11.2007 Sportul Studentesc – Petrolul Ploiesti 1-2(1-2)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 21.11.2007 Sportul Studentesc – Petrolul Ploiesti 1-2(1-2)

• This topic has 39 replies, 18 voices, and was last updated 15 years ago by 07Ex.
Viewing 10 posts - 31 through 40 (of 40 total)
  • Author
    dragos
    Member

mai bine pierdeam la botosani si castigam acasa…..
    Mariane (the coach) nu ti-ai facut temele si ai fost veriga slaba……
    ai urmarit meciul de la Brasov (jucat Duminica trecuta) si nu ai “citit” jocul gazarilor…..PACAT !!!

Giani
    Member

@Radu Dobrin wrote:

cine e ‘omul paianjen’ in pozele alea? 😯

Nu am idee, si eu ma intrebam cine este “mascatul”; mai intai am crezut ca e venit sa ne aresteze, apoi l-am vazut ca era foarte suparat pe jucatori, pe arbitri, pe gazon, pe antrenori, pe FRF, mai putin pe suporteri :D.

Revenind la meci, schimbarile au fost complet neinspirate. Desi tactica a fost simpla si in mod normal eficienta, patrunderi laterale cu pase sau centrari spre varfuri, primul varf (si inca unul de gabarit, Stanga, numai bun la jocul aerian) a fost inlocuit cu un mijlocas defensiv. La 0-2. La 1-2, in mitanul secund, este inlocuit si cel de-al doilea varf, Curelea, cu un fundas lateral, Cazan. In conditiile in care eram condusi cu un gol. Chiar nu am mai pomenit asemena strategie: sa faci schimbari defensive cand esti condus. Nu stiu ce a gandit Kuki, in orice caz mi-a fost prea jena sa il mai necajesc pe Andrei Stanga fie si cu un salut, atunci cand l-am vazut in peluza.

Fara cei mai buni oameni la lovituri de cap (ma rog, ar mai fi si Patriche, dar cam greu pentru un fundas sa ajunga de fiecare data la finalizare), Sagna (jucatorul de culoare al morenarilor) s-a distrat cu mai toate centrarile noastre. Si totusi, o centrare bine executata de Mandinga si-a atins tinta: lovitura de cap Ciobi (care as spune ca a jucat excelent finalul de meci; a fost cand extrema, cand varf, a alergat asa cum nu mi-as fi imaginat vreodata) si mingea loveste bara. Ghinion cat un punct.

dragos
    Member

are cineva vreun rezumat, faze etc ??????

Radu Dobrin
    Member

@Giani wrote:

Nu am idee, si eu ma intrebam cine este “mascatul”; mai intai am crezut ca e venit sa ne aresteze, apoi l-am vazut ca era foarte suparat pe jucatori, pe arbitri, pe gazon, pe antrenori, pe FRF, mai putin pe suporteri :D.

Aha, inseamna ca era Ovidiu care nu isi gasise fesul pe acasa 😆 😆 😆

sircos
    Member

@dragos wrote:

are cineva vreun rezumat, faze etc ??????

http://www.youtube.com/watch?v=6BKm8nXVEhw
    http://www.youtube.com/watch?v=rCUptIBBN8I
    … si cu ocazia asta am constatat ca filmarile cu telefonul au o rezolutie infecta :( si in niciun caz nu se vede pana la poarta opusa 🙄

macar puteti “simti” atmosfera din galerie :D

Zibling
    Member

Eh, sircos, lasa ca vei avansa si tu. Maine poimaine vei veni cu un tun de Cannon si vei face poze perfecte pana la Lacul Crangasi. 8)

Giani
    Member

@Radu Dobrin wrote:

@Giani wrote:

Evident ca era Ovidiu. Si nu cred ca isi uitase fesul, mai ales ca vremea a fost chiar placuta. Sper ca nu deranjeaza stilul meu de a face pe prostul, promit ca acest rol sa nu ma acapareze intru totul.

Radu Dobrin
    Member

@Giani wrote:

@Radu Dobrin wrote:

@Giani wrote:

Evident ca era Ovidiu. Si nu cred ca isi uitase fesul, mai ales ca vremea a fost chiar placuta. Sper ca nu deranjeaza stilul meu de a face pe prostul, promit ca acest rol sa nu ma acapareze intru totul.

😆 😆 😆
    pentru mine nu a fost evident pina cind am citit postul tau de mai sus :lol:. Eu am reactionat doar la prima descriere, dar in nici un caz nu mi-l imaginam pe ovidiu in constumatia respectiva 😆 😆

Giani
    Member

Nici eu, chiar m-a surprins.

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 10 posts - 31 through 40 (of 40 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.