21.11.2010 Sportul Studentesc – FC Vaslui 0-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 21.11.2010 Sportul Studentesc – FC Vaslui 0-1(0-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 48 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 16-a Ligii 1.
    Duminica 21.11.2010, ora 14:00, stadion Regie, televizat GspTV

am castigat procesul cu jandarmeria si de la acest meci , voi fi un om liber sa imi sustin echipa 😡
    FORZA SPORTU !!!!!

cameliu
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

am castigat procesul cu jandarmeria si de la acest meci , voi fi un om liber sa imi sustin echipa 😡
    FORZA SPORTU !!!!!

Felicitari! Ar fi fain sa revii oficial la o victorie cu Vaslui…
    Ai fost singur? sau au fost si ceilalti care au primit interdictie?

Am avut “onoarea” sa cunosc jandarmeria la meciul de la Sibiu…

La nivel de organizare a meciurilor din Romania sunt inca absurditati. Ultimul exemplu: la meciul CFR-Dinamo in galeria oaspetilor n-au lasat decat pe cei cu buletine de Bucuresti.

multi
    Member

Felicitari!!!

multumesc ….am fost singur, nu cu ceilalti ….si eu sper sa revin cu o victorie vitala pt noi ,ar fii frumos

Giani
    Member

Seca, bine ca i-ai invins pe prsotii aia. ma luase si pe mine un bou, la meciul cu Buzaul, doar ca am avut suficienti martori la fata locului (dintre care trei jandarmi), care au confirmat ca nu m-am dus pe gazon. E drept, am si abuzat de legitimatia de serviciu. Cand a venit lent-colonelul si a vazut ca am refuzat sa ma legitimez cu buletinul, a intrebat ce inseamna “sef de lucrari”. Cand i-am spus, si-a cerut scuze si mi-a zis sa dispar cat cat pot de repede. Plus ca si ai lor confirmasera ca nu am simtit gazonul sub talpile pantofilor, dar ii incurcam. As fi vrut sa ii incurc mai mult, dar nu as fi castigat nimic, asa ca m-am oprit in beci, la Nicu.

dragos
    Member

FORZA SPORTU !!!!!

felicita, felicita :ymapplause:

Zibling
    Member

Bravo pustiule! Te asteptam inapoi in galerie… unde ti-e locul. :ymhug:

dragos
    Member

Hizo nu va sta pe banca tehnica fiind eliminat in jocul contra Astrei.

intrebare de 10: ii ajutam si pe vasluieni sa-si recapete moralul/punctele s.a.m.d., sau ii infundam ? ? ?

Eu zic ca ii arden sau cel putin un egal scoatem dar pana nu invatam sa ciugulim puncte din deplasare nu putem spera la ramanere in div a.

07Ex
    Keymaster

Prea multe sperante de la meciul asta nu-mi fac. Noi nu suntem in stare sa scoatem puncte cu FC Brasov, Branesti, Astra, si vrem sa scoatem punctele tocmai cu FC Vaslui? Sa fim seriosi.

Zibling
    Member

Eu imi pun sperante doar ca noi dam gol (1 zic eu) meciul asta… si cam atat! :-s

ashone
    Member

FORZA SPORTU !!!!!

BRAVO !ASA TE VREAU! TRAIASCA LIBERTATEA DE A INTRA PRIN FURNICHETI!PENTRU ASTA, LIVERPOOL O SA BATA IN GHENCEA!

@ashone wrote:

FORZA SPORTU !!!!!

BRAVO !ASA TE VREAU! TRAIASCA LIBERTATEA DE A INTRA PRIN FURNICHETI!PENTRU ASTA, LIVERPOOL O SA BATA IN GHENCEA!

asa sa fie :ymhug: si mai zic ca batem pe vaslui, pt ca e primul meci la care vin eu in legalitate in templu sezonul asta :ymsmug:

Zibling
    Member

In sinagoga ai vrut spui! :ymhug:

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 48 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.