22.03.2003 Sportul Studentesc – UT Arad 0-0

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A 22.03.2003 Sportul Studentesc – UT Arad 0-0

Viewing 3 posts - 16 through 18 (of 18 total)
  • Author
    Daphix_
    Member

Cine este acum antrenor la Sportul? Pacat ca Mazilu&Co. nu confirma! Nimic nu este mai enervant, din punctul de vedere al unui suporter, decat un atacant inconstant! Sper totusi ca Sportul sa treaca cu bine peste aceste vremuri “negre”.
    Ptr. cei de la Corvinul: stati linistiti! nu va agitati! Va bate Sportul sau UTA de va “canta apa in cap”, de se ajunge la situatia unui baraj. Nu am nimic cu Corvinul, respecte, dar, din punctul meu de vedere, nu aveti sanse de promovare la baraj! Diferenta dintre div. A si B este foarte mare!
    Am impresia ca Sportul nu “joaca”, adica nu au interes, vointa. Poate ma insel. De exemplu, UTA in meciul (de azi) cu Otelu, au “mancat jar”.
    Intr-adevar, Andone a facut o greseala mergand la Dinamo. Sunt de acord cu cel ce a spus ca dinamovistii nu au valoare. Apoi, am impresia ca nu s-a umblat la lot, nu s-au adus jucatori ptr. ca Sportul sa nu aiba probleme. Ma insel? Probabil nu sunt bani!
    Forza UTA!!!
    > adevaratele legende!
    Forza Sportul!!!

Giani
    Member

Vad ca se manifesta, intr-adevar, o criza de mentalitate sau de organizare la echipa noastra, mai ales dupa ce Ando ne-a parasit. Din pacate, se pare ca plecarea antrenorului a bulversat mult jocul echipei. Totusi nu pot sa-l condamn pe Andone, el va ramane in sufletul nostru, in ciuda acestei “tradari”. Cred ca ar fi un gest de fair-play si de recunoastere a eforturilor sale in reconstructia acestei echipe.

Tin minte cum, in urma cu un an, Razvan Lucescu a parat pentru Bacau intr-un meci pierdut de noi in Regie. Intreaga galerie l-a salutat pe Razvan, iar acesta ne-a salutat numai pe noi, desi la peluza Crangasi era un grup de suporteri bacauani, poate mai mare ca al nostru. Consider ca si Andone ar merita sa se bucure de aceeasi simpatie la meciul direct, in cazul in care va ramane la Dinamo pana atunci.

Cat despre sansele UTA, iti doresc sa ai dupa etapa a 30-a si un eventual baraj, o dubla bucurie, aceea de a tine concomitent cu doua echipe de divizia A.

Hai Sportul!

Radu Dobrin
    Member

cred ca e cam devreme sa tragem o linie si sa analizam ce a facut cezarica…adica 2 meciuri..un punct…cu ando am avut saptamini intregi in care ne-am mincat unghiile….hai sa asteptam pina simbata sa vedem ce facem cu pinalti&co

Viewing 3 posts - 16 through 18 (of 18 total)
  • The topic ‘22.03.2003 Sportul Studentesc – UT Arad 0-0’ is closed to new replies.