22.03.2008 Concordia Chiajna – Sportul Studentesc 2-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 22.03.2008 Concordia Chiajna – Sportul Studentesc 2-0(1-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 54 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a XXI-a a ligii a II-a, seria 1.
    Sambata 22.03.2008, ora 13:00
    Stadion: Concodria, Chiajna

ovidiu
    Member

Vad ca se joaca de la ora 13.00 si este transmis de sport.ro

Sambata, 22 Martie
    13.00Fotbal Liga 2, Concordia Chiajna – Sportul (DIRECT)

Am de 2 lei speranta ca poate voi ajunga sa vad si eu acest meci.
    Poate … poate

dragos
    Member

chiar daca in etapa precedenta, Concordia “a luat-o pe coaja” cu 0-4 de la Petrolul Pl., sunt sigur, ca viitoarele noastre gazde isi vor reface golaverajul in meciul contra bashinoshilor nostri.
    Lita Dumitru sunt sigur ca, le va spune jucatorilor: hai pe ei, hai pe ei, ca-s echipa de 2 LEI !!!!

CE BINE-MI PARE CA AI LUAT TEAPA
    CE BINE-MI PARE CA AI PIERDUT…..

jucati pe 1 solist la pariuri !!!!

Giani
    Member

Nici nu ma gandesc sa vin la meci. Nici macar nu ma voi obosi sa il vad la TV. Pacat de acest jucator talentat si dornic de performanta, Florin Sandu, ca a ajuns intr-o asemenea adunatura de amatori.

Zibling
    Member

Ah, ce ma enerveaza ca am altceva de facut exact in timpul meciului de la Chiajna. Sper sa mearga care dintre suporteri si sa faca niste poze cu arena chiajnenilor. Deoarece, altceva nu cred ca voi pierde sambata 😡

CIPIKA
    Member

Vad ca se da in antrenor la fiecare esec al echipei dar nu se uita ca Sportul a jucat chiar bine pana acum.Antrenorul i se vede clasa pana in 25advers mai departe se ve valoarea jucatorilor.Dcala la pauza era 5-0 nu se supara nimeni dar ce vina are antrenorulca Ferfelea da in bara din 2m si ca ori ce sut pe poarta e gol pt echipa adversa.Poate greseala antrenorului este ca sa inhamat la o asa echipa lipsita de valoare .Ce vina are antrenorul ca Siman in loc sa cumpere jucatori ai imprumuta si pe aia care ai are
    Oricum la Chiajna nu pierdem 💡

07Ex
    Keymaster

@CIPIKA wrote:

Oricum la Chiajna nu pierdem 💡

Da’ optimist esti Cipika. Eu unul nu vad cum am putea castiga la Chiajna, dar poate ma insel.

ultrasro
    Member

La Chiajna este un meci greu dar daca nu vom face greseli in aparare putem bate!!!

stiti ce vreau sa va intreb si eu va rog….sambata daca avem meci acasa si cu cine si ora:D..daca stiti spuneti-mi si mie va rog frumos

ultrasro
    Member

Jucam la Chiajna in deplasare :)

da,m-am informat si eu..aveam impresia ca meciul asta se joaca miercuri….si la chiajna cum se poate ajunge?..stiti?:D

Tavi
    Member

@ultrasro wrote:

La Chiajna este un meci greu dar daca nu vom face greseli in aparare putem bate!!!

Ovidiu optimistu’! Bravo domnule! Am si eu o umila intrebare: am schimbat cumva portarul?
    De ce il mai tine Falub pe Popescu in poarta? Ca la orice sut e gol :(

Mai bine il baga pe Stanga chiar daca nu le are cu manusile dar macar e mare si mai sperie adversarii 😈

ashone
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

da,m-am informat si eu..aveam impresia ca meciul asta se joaca miercuri….si la chiajna cum se poate ajunge?..stiti?:D

descurca-te sa ajungi la LUJERULUI sau statia de metrou ARMATA POPORULUI. de acolo e simplu.

Tavi
    Member

http://www.gsp.ro/stire/lita-dumitru-si-a-dat-demisia-de-la-chiajna-59503.html

Liţă Dumitru şi-a dat demisia de la Chiajna
    de Andrei Jujan

Liţă Dumitru a declarat imediat după ce şi-a dat demisia. “Am făcut acest lucru pentru că anumiţi jucători nu mă mai ascultau. Rămîn în relaţii bune cu cei de la Chiajna şi sper ca demisia mea să fie în folosul echipei”. Antrenorul principal al echipei va rămîne pînă la vară, fostul secund, Dumitru Bolborea.

ashone
    Member

@Zibling wrote:

Ah, ce ma enerveaza ca am altceva de facut exact in timpul meciului de la Chiajna. Sper sa mearga care dintre suporteri si sa faca niste poze cu arena chiajnenilor. Deoarece, altceva nu cred ca voi pierde sambata 😡

ah ce ma enerveaza ca n-am altceva de facut si vin la meci…d-aia bem, d-aia ne batem nevestele, d-aia spalam vase simbata, d-aia ne perdem mitiliii, d-aia ne luam cimpii….ca tinem cu sportul!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 54 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.