22.04.2011 Sportul Studentesc – Pandurii Tg. Jiu 2-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 22.04.2011 Sportul Studentesc – Pandurii Tg. Jiu 2-1(0-1)

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • Author
    ashone
    Member

@cameliu wrote:

Primul meci in care intoarcem rezultatul campionatul asta.
    Si prima victorie la limita.

Inca 6 meciuri!
    si avem minus 8 de dus un B.
    Si meciuri acasa cu Tg. Mures, Brasov si Urziceni! Eu zic ca un minus 2-3 ar fi posibil!

Zice lumea ce-o zice insa Balan e totusi fotbalist…
    Daca ar fi fost Multescu imediat dupa Selymes nu retrogradam…

neamtu’ tot neamt ramine( chia daca e nascut in ardeal) . PASTE FERICIT CAMI!

cameliu
    Member

@ashone wrote:

PASTE FERICIT CAMI!

Sarbatori Fericite tuturor!

ultrasro
    Member

A fost offside la golul Pandurilor.

dragos
    Member

Multescu este primul antrenor din acest sezon (la Sportul), care aduce 7 puncte.
    JOS PALARIA, MAESTRE !! :ymapplause: :ymapplause:

daca “cineva” se pricepea la fotbal, nu TREBUIA sa incerce solutiile necastigatoare/neinspirate Moldovan, Tene si G.Popescu……’nea Gigi era solutia SALVATOARE de la retrogradare.
    eu zic, ca, daca venea din iarna la echipa, aveam puncte putin mai multe….poate chiar aveam sanse de a evita retrogradarea.

laucantona
    Member

@ashone wrote:

@laucantona wrote:

Ole Ole Ole victorie….Bravo de aici de unde frigu tine 6-7 luni…cu siguanta ca trebuie sa invatam ca daca nu ai antrenor nu faci nimic…i-om fi facut noi antrenori pe Dan Petrescu, Andone si Balint dar restul…

da si tu unpont de pariuri ca e peliofu la ‘ochei. io tin cu capitals. sire! hai ma sa facem un ban!la pariuri adica!PASTE FERICIT BAIETI! 😡

Frate chiar daca stau la frig adica in Canada eu tot cu prima dragoste am ramas…adica fotbalul nostru cel englezesc…si ma uit mai ales pe net la englezi si la campionatul romanesc, in weekend cand vin la oras ca muncesc la tara si nu am net de calitate si la liga campionilor…dar daca vrei ceva ce cred este ca Chicago va trece de Vancuver…asta i-am zis unui coleg de munca doar vaznd cum i-au spulberat cu 7-2 si apoi am auzit de 5-0…dar inca o data nu-ti vinde casa sau masina pt. pontul asta…poate cesul de la mana :p ..Hai Sportul!
    Paste Fericit tuturor!

07Ex
    Keymaster

Eu la ora meciului eram undeva deasupra oceanului Atlantic, intr-un zbor non stop de 16 ore si jumatate. Abia acum am aflat si eu rezultatul. Bine ca am castigat si am mai facut inca 3p in campionat.

ashone
    Member

@ultrasro wrote:

A fost offside la golul Pandurilor.

😡 trebuia sa zicu tu ceva in perioada asta pascala…ce daca a fost optai? 8-} am luat 3 puncte si e bine. sarabatori fericite ovidiuta!

ultrasro
    Member

Paste Fericit domnule :) !!!

07Ex
    Keymaster

Mulţescu: “Este bine că am reuşit să rămânem motivaţi în joc! Sunt trei puncte foarte mari”

Gheorghe Mulţescu a precizat că Sportul Studenţesc a obţinut trei puncte foarte mari în meciul cu Pandurii. “După trei meciuri în care am condus şi am pierdut mă simţeam inutil, pentru că eu gândesc jocul, iar alţii îl câştigă. Sunt trei puncte foarte mari, obţinute împotriva unei echipe scăpate de grijile retrogradării. Am suferit mult în prima repriză, Pandurii ne-a dominat, dar la pauză am aşezat puţin lucrurile şi am pus presiune pe ei. Şi a ieşit la rampă şi un jucător valoros, bun pentru echipa naţională. Este bine că am reuşit să rămânem motivaţi în joc şi că am revenit de la 0-1” , a explicat el.

webmaster
    Keymaster

Subiectul a fost arhivat.

Viewing 10 posts - 16 through 25 (of 25 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.