22.05.2004 Sportul Studentesc – ARO Campulung Muscel

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 22.05.2004 Sportul Studentesc – ARO Campulung Muscel

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • Author
    cameliu
    Member

In mod normal dupa meciul asta ar trebui sarbatorita promovarea…

Asteptam detalii, dupa!

In mod normal :)… dar nu se stie :))

Tavi
    Member

Salut natiune! On-line from Brebu-Prahova pentru “stranieri” si nu numai!

Voi posta aici vestile de la stadion!

HAI SPORTUL!

Sa sarbatorim azi promovarea!

Radu Dobrin
    Member

mersi Tavi!…fii atent cu zaibaru’ sa nu pierzi legatura 😆 😆

Tavi
    Member

de unde ai ghicit bai Raducu 😆 😆
    la pauza e 2-0 goluri Gigeeeeeeeel Bucuuuuur si Ionuuuuuuut Maziluuuuu!
    revin cu componenta echipei noastre cand o sa mai pot comunica cu stadiunul ca e o harmalaie acolo …

Tavi
    Member

min. 61: 4-0 au mai marcat Nicola si Gigel Bucur

atmosfera de vacanta ai nostri au jucat relaxat de la bun inceput, Aro, desi virtual retrogradata, au jucat dirz! Degeaba!

Steaua uita-te ora ta se-apropie!

Ole! Ole! Locul nostru nu e-n B!

multi
    Member

De s-ar grabi putin baietii…c-am pronosticat 7-0 si se pare ca ne apropiem 😆
    Nu de alta , da’ sa ne aducem aminte cu si mai mare placere de meciul dupa care am promovat !

Tavi
    Member

Multi, ce parere ai de o reunire la ultimul meci sambata viitoare in peluza din Regie? S-o comitem la greu (eu dau o lada (doua, trei) de bere!

Tavi
    Member

5-0 Lazar Capitanu’!
    mai sunt 5 min … s-ar putea sa-ti iasa pronosticu’ Multi :)

Tavi
    Member

6-0 scor final … se pare ca Mazilu a marcat ultimul gol pentru echipa noastra … ultimele minute a fost o harmalaie de nedescris in galerie nu am auzit decat atmosfera din galerie si am fost impresionat … cum putea fi altfel la un asemenea scor .. succes la bere baieti … io sunt deja la a treia betie de cand a inceput meciul

ar mai fi de spus ca am jucat cu echipa standard mai putin Maxim (cartonase), au mai jucat Nicola si Curelea … apoi nu s-au mai auzu=it decat stigatele galeriei ….

Campionii! Campionii! Haideeee!
    Campionii! Campionii! Haideeee!

multi
    Member

@Tavi wrote:

Multi, ce parere ai de o reunire la ultimul meci sambata viitoare in peluza din Regie? S-o comitem la greu (eu dau o lada (doua, trei) de bere!

Sint pentru , cu singura conditie ca simbata viitoare sa nu insemne chiar simbata care vine (iar jucam miercuri ?!?) pentru ca am un eveniment major in familie si nu-l pot rata !
    Pina ma lamuresc cu programul meciurilor care au mai ramas nu vreau sa mai spun decit ca sint tare bucuros (chiar daca am ratat pronosticul la mustata) ca am apucat si ziua in care sa vad revenirea acolo unde ne e locul !
    Felicitari celor care ne-au facut bucuria de azi ! (includ aici si pe aceia dintre noi care si-au facut datoria in tribune de-a lungul intregului campionat!)

cameliu
    Member

Pai daca-ntoarcem 6-le iasa 9! Am prins si eu pronosticu??? 😆 🙄

Felicitari!
    Sper sa-nceapa acum la pus la scaune si rezolvat chestiunile financiare, sa n-avem surprize, ca Bacaul… asteapta…

Bravo baieti!
    Bravo galeriei!

ultrasro
    Member

pe adresa vasilesiman la yahoo in briefcase

Giani
    Member

@ultrasro wrote:

pe adresa vasilesiman la yahoo in briefcase

In ce folder???

Giani
    Member

Nu cred ca se va pune problema vanzarii locului. Bine ca s-a terminat cu bine… este clar ca nu aveam ce sa cautam in esalonul secund, numai creiere vicioase si viciate de anumite interese de grup ne-au adus in situatia asta. Sper sa confirmam si sa le dam cefalee serioase “granzilor”.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 25 total)
  • The topic ‘22.05.2004 Sportul Studentesc – ARO Campulung Muscel’ is closed to new replies.