22.08.2009 Sportul Studentesc – Victoria Branesti 1-2(0-2)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 22.08.2009 Sportul Studentesc – Victoria Branesti 1-2(0-2)

Viewing 6 posts - 31 through 36 (of 36 total)
  • Author
    Zibling
    Member

La jumatatea clasamentului in Liga 1 ??? =)) =)) =))

sircos
    Member

ce razi, ma ? 8-} n-ai mai vazut d-astea ?

MarcAntoniu
    Member

@Zibling wrote:

La jumatatea clasamentului in Liga 1 ??? =)) =)) =))

In ciuda acestor :- infrangeri, tot mai sper ca, echipa asta /:) sa-si revina si sa aiba un joc constant 😮 in sens pozitiv :-?

rapid19pancu
    Member

@07Ex wrote:

Si eu cred ca jucatorii isi vor reveni si ca nu vom retrograda, dar nu cred ca asta e problema. Cred ca multi dintre suporteri sperau ca Sportul sa vrea sa promoveze, nu sa joace la evitarea retrogradarii. Mie unul mi se pare ca echipa a inceput sa se complaca si se multumeste cu un loc caldut la jumatatea clasamentului, iar Siman nu face nimic ca sa imbunatateasca situatia.

Pai daca echipa ar juca fotbal ar veni si suporterii, dar cand echipa nu joaca nimic iar atacantii rateaza ocazii cat roata carului cred ca si lumea prefera sa stea acasa decat sa vina la stadion sa-si faca nervi.

Pana acum credeam Sportul un club frumos cu suporteri calumea ,dar se pare ca suporterii Sportului sunt alaturi de echipa doar la bine si doar cand echipa are rezultate si face performanta…eu stiam ca doar stelistii si dinamovistii au asemenea mentalitate de “suporter”.
    Mult respect celor 15 suporteri din cupa de la Branesti.
    Numai bine si speram la un traseu cat mai lunga in cupa.Chiar visez la o finala Sportul – Rapid . Sper sa-mi iasa pronosticul.

atata timp cat ai forza rapid ca semnatura…mult noroc la pronostic , ar fi frumos

07Ex
    Keymaster

Pana la urma vad ca Victoria nu numai ca ne-a batut pe noi in meciul asta, dar vad ca dupa 3 etape are maximum de puncte si se afla pe locul 2. @-)

Viewing 6 posts - 31 through 36 (of 36 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.