22.11.2003 Sportul Studentesc – Rulmentul Alexandria

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 22.11.2003 Sportul Studentesc – Rulmentul Alexandria

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 61 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

@Tavi wrote:

Ovidiu are niste poze coooooool de la acest meci :)

Pai unde sunt pozele ca m-am uitat pe Yahoo si nu le-am vazut? Sau dupa bere nu a mai avut nimeni chef sa le puna pe internet? 😆

07Ex
    Keymaster

Imi pare bine sa-i vad pe Varga si pe Oae pe lista marcatorilor. Nu e bine sa-i avem totdeauna aceeasi jucatori care sa dea goluri (Bucur, Balan, Mazilu). Si ca tot veni vorba de Mazilu ma mir ca a dat si el gol!!!

@97SiR wrote:

Imi pare bine sa-i vad pe Varga si pe Oae pe lista marcatorilor. Nu e bine sa-i avem totdeauna aceeasi jucatori care sa dea goluri (Bucur, Balan, Mazilu). Si ca tot veni vorba de Mazilu ma mir ca a dat si el gol!!!

Mirate ca a dat si el gol, daca nu era el pe teren terminam cu 10-0….. asta este rateaza foarte mult, si cand te gandesti ca acum doua saptamani chiar nu a ratat.

Giani
    Member

Adica sa inteleg ca nu am pierdut nimic in prima repriza. O dovada in plus ca inconstienta conducerii clubului si dragostea miticeasca la adresa noastra ne-au adus unde nu ne este locul: cu patru jucatori plecati putem juca lejer o singura repriza si sa mai dam si 6 “bobitze”. Am o propunere, ca sa se mai apropie si pandurii de noi: in seria a doua sa se faca clasamentul dupa rezultatele reprizelor, nu dupa rezultatele finale. :D

Giani
    Member

Haidetzi sa nu exageram. Gigel a facut cu apararea Rulmentului ce a vrut: a inscris de doua ori si a facut alte doua faze de gol. La primul gol a preluat mingea, a trecut in viteza (de parca mai trebuia specificat…) si a plasat mingea pe langa portar, de pe la 10 metri. La golul doi (Oae) a creat intreaga faza, la golul trei a finalizat cu capul o centrare pe care a urmarit-o la coltul lung, iar la golul lui Mazilu (al 4lea) a facut o mica demonstratie de tehnica. A… si golul 6 mi s-a parut cam offside la Varga, dar ma rog, imi mai iese si mie un rezultat exact :-D.

ultrasro
    Member

Cum sa vedeti voi ca e offside din peluza…. 😯

ultrasro
    Member

iar restul maine cand ma duc la servici….

trebuie sa mai sterg intai pe cele vechi…. :D

07Ex
    Keymaster

@ultrasro wrote:

Cum sa vedeti voi ca e offside din peluza…. 😯

Ovidiu, deci sa inteleg ca astazi nu ai stat la peluza? 😉

ultrasro
    Member

Si am prins 3 goluri in poza zic eu

Le-ai vazut pe site la vasile? :D

07Ex
    Keymaster

Da le-am vazut. Merci mult! Le voi copia pe toate si in timp le voi pune pe site la noi. :)

07Ex
    Keymaster

Va rog sa nu ma uitati nici pe mine cu caseta tehnica. Astia iar n-au pus-o pe net.

Ultras
    Member

Caseta meciului cu Rulmentul este in briefcase in My Documents

cameliu
    Member

Da in prima repriza ce-am facut???
    Macar ratat ceva…???

Ultras
    Member

Nu prea! 😳

07Ex
    Keymaster

Merci pentru caseta tehnica. Am pus-o chiar acum pe site. :)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 61 total)
  • The topic ‘22.11.2003 Sportul Studentesc – Rulmentul Alexandria’ is closed to new replies.