23.07.2010 Sportul Studentesc – Otelul Galati 0-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 23.07.2010 Sportul Studentesc – Otelul Galati 0-1(0-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 81 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru prima etapa a Ligii 1.
    Vineri 23.07.2010, ora 16:30, stadion Regie.

dragos
    Member

sper sa debutam cu o victorie…….ii uram succes lu’ dorinel, dar, dupa meciul nostru.

rapid19pancu
    Member

VINERI, 23 iulie
    16:30 Sportul Studenţesc – Oţelul Galaţi GSP TV
    18:30 Internaţional C. Argeş – Unirea Urziceni GSP TV
    20:30 Rapid – Vaslui Antena 1

asa se pare ca arata programul televizarilor

franz_kafka
    Member

Revenirea Sportului Studentesc in Liga I – Judecata de apoi a fotbalului romanesc! Ar trebui afisat la meciuri un banner cu Dies Irae… pt ca unii sau altii sa nu spuna ca nu au fost avertizati ca sunt zilele lor din urma in fotbalul romanesc! Desigur pt ca sa se intample asa ceva, e necesar ca Sportul Studentesc sa evolueze precum Matrix!

Sa speram ca evolutia Sportului Studentesc in sezonul 2010-2011 va fi aceasta combinatie fericita intre Matrix si Dies irae de Carl Jenkins…

dragos
    Member

off, jucam Vineri :-? :-?
    sa vad daca pot pleca mai devreme de la birou……cat de mult conteaza sa ai nocturna B-) B-)

sircos
    Member

@rapid19pancu wrote:

VINERI, 23 iulie

dupa ce ca este vineri, mai este si la patru jumate` ?!?!?! X(

meci amical otelul:
    http://www.romaniansoccer.ro/stiri/19583/amical-otelul-galati–sk-st-johann-19-0.htm

dragos
    Member

@sircos wrote:

@rapid19pancu wrote:

VINERI, 23 iulie

dupa ce ca este vineri, mai este si la patru jumate` ?!?!?! X(

mda, cred, ca daca ar fi fost pe la 18-18.30, era muuuuult mai bine…..basca, la acea ora s-ar putea sa fie o caldura groaznica.
    deh, mintile luminate ale lpf-istilor.

Zibling
    Member

Eu nu cred ca exista minti luminate la LPF.

Pe de alta parte, eu zi ca chiar daca vom reusi sa intram intre primele 6 echipe in clasament (sunt ceva sperante, nu va minunati), in afara derby-urilor bucurestene si a celor cu Vaslui, Timisoara, Urziceni si Vaslui, echipa noastra de suflet Sportul Studentesc va juca doar in prologurile de etapa, adica vinerea :ymsick:

sircos
    Member

@Zibling wrote:

echipa noastra de suflet Sportul Studentesc va juca doar in prologurile de etapa, adica vinerea :ymsick:

la aceeasi ora cu liga III ? :p :ymdevil:

laucantona
    Member

urez si eu succes echipei mele de suflet, si poate ca jucand des Vineria este un avantaj pt noi, altii nu au timp sa se relaxeze.

sircos
    Member

astazi am pus termometrul in soare … 58 grade la ora 16.40 !!! daca asa va fi si in ziua meciului, sa nu uitati sa va luati sepcile :ymcowboy: si eventual, sportul sa joace in tricouri negre =))

dragos
    Member

@sircos wrote:

astazi am pus termometrul in soare … 58 grade la ora 16.40 !!! daca asa va fi si in ziua meciului, sa nu uitati sa va luati sepcile :ymcowboy: si eventual, sportul sa joace in tricouri negre =))

si musai: GHEATA la purtator :)) =))

daca isi va lua cineva bilete sau chestii dastea…sa spuneti si voi pe forum ca sunt curios, nu de alta….bafta Sportul , un rezultat pozitiv ar da un moral excelent !

ovidiu
    Member

Zice ca s-a stabilit arbitrii:
    Vineri, 23 iulie
    Sportul – Oţelul 16:30, GSP TV
    Marius Avram / Orbuleţ Mircea şi Radu Iulian

Sper sa nu fie prea “orbuleţi”

razvanR
    Member

Niciodata nu m-a interesat cine arbitreaza sau arbitrii, in general.

HAI Sportul! Mai avem putin: doar maine nu-i poimaine!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 81 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.