23.07.2010 Sportul Studentesc – Otelul Galati 0-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 23.07.2010 Sportul Studentesc – Otelul Galati 0-1(0-1)

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 81 total)
  • Author
    ovidiu
    Member

@razvanR wrote:

Cu toate astea,
    (RE)VENITI IN REGIE!

Si eu spun ca nu merita sa sufere echipa pentru organizarea dezastruoasa.

Cat mi-am dorit sa-i vad si eu in divizia A!!!!!! Chair daca acest meci a fost slab (mai ales in repriza a II-a) si baietii nu au arata mai nimic.
    Am fugit de la bere cu prietenii, cu expresia: “De 4 ani astept sa-i revad pe Sportul in divizia A”, pentru a ma aseza in fata tembelizorului. Toti mi-au urat succes. Eu am avut succes ca i-am vazut :) .
    Ei … nu prea :ymsick: !

Pot spune ca ar fi foarte bine sa le treaca celor ce au avut nesansa de a nu intra la primul meci si sa (RE)VINA IN REGIE!
    In final se iubeste un nume: SPORTUL STUDENTESC, nu Siman sau Gheorghe sau … … . (Pacat ca ei nu realizaeaza ca acest NUME are nevoie si de sprijinul suporterilor)

Va asigur ca ori de cate ori voi fi prin Bucuresti si voi avea ocazia sa vad echipa nu voi ezita

Imi cer scuze. Subiectul este off-topic asa ca inchei.

ashone
    Member

@ovidiu wrote:

@razvanR wrote:

Cu toate astea,
    (RE)VENITI IN REGIE!

Si eu spun ca nu merita sa sufere echipa pentru organizarea dezastruoasa.

Cat mi-am dorit sa-i vad si eu in divizia A!!!!!! Chair daca acest meci a fost slab (mai ales in repriza a II-a) si baietii nu au arata mai nimic.
    Am fugit de la bere cu prietenii, cu expresia: “De 4 ani astept sa-i revad pe Sportul in divizia A”, pentru a ma aseza in fata tembelizorului. Toti mi-au urat succes. Eu am avut succes ca i-am vazut :) .
    Ei … nu prea :ymsick: !

Pot spune ca ar fi foarte bine sa le treaca celor ce au avut nesansa de a nu intra la primul meci si sa (RE)VINA IN REGIE!
    In final se iubeste un nume: SPORTUL STUDENTESC, nu Siman sau Gheorghe sau … … . (Pacat ca ei nu realizaeaza ca acest NUME are nevoie si de sprijinul suporterilor)

Va asigur ca ori de cate ori voi fi prin Bucuresti si voi avea ocazia sa vad echipa nu voi ezita

Imi cer scuze. Subiectul este off-topic asa ca inchei.

pai de aia nu mai vin. prefer sa iubesc numele si nu autorii glumelor proaste. eu nu vreau sa fac parte din spectacolul asta. numai bine. si esti ontopic. tot timpul cind sint probleme si le discutam aici, sintem ontopic.

ashone
    Member

@dragos wrote:

@ashone wrote:

concluzia? dupa tot ce am citit aici despre organizare si altele, pe mine nu ma prindeti pe stadion sezonul asta. prefer un pescuit decit sa-mi fac nervi ca nu pot intra la meci deoarece nu-mi pot procura bilet, deoarece nu se vind, deoarece sint putine tiparite…sa vina ma-sa sa-i vada, echipa asta a ajuns sa fie privita in initmitate…poate ii pune sa joace la lumina veiozei sa fie mai roz…nu consider ca trebuie sa fiu bataia de joc a ucrainezului si a lui gheorghe. nu ma incalzeste o minge semnata, prefer putin respect. in rest. numai bine. a! sa nu uit! nu-i mai luati in brate ca n-au avut timp sa pregateasca cum trebuie participatrea in prima liga…nu i-a interesat si atita tot.

de fiecare data cand citesc ceea ce scrii, imi vine sa-ti fac cinste continuu. ;) ;)
    ITI spun doar atat: MARE BOIER, MARE CARACTER !! :ymapplause: :ymapplause:

multumesc dragos! stii bine ca imi place sa fiu rational cind vine vorba de SSB deoarece e un subiect care se trateaza cu mare atentie.o zi buna.

Tavi
    Member

@dragos wrote:

@Tavi wrote:

Pe optimism :D

doar cu entuziasm si optimism – nu-i de-ajuns in fotbal….eu zic ca, trebuie: ATITUDINE si UNITATE/FORTA de GRUP !!!

De acord dragos. De aceea si pusesem respectivul emoticon. Adica radem asaaa .. ca sa ni se vada plombele. Deocamdata cam doar pe optimism tre sa mergem ca atitudine si forta de grup … e cam sprit de vara.

dragos
    Member

@Tavi wrote:

e cam sprit de vara.

mie mi se pare sec :D

rapid19pancu
    Member

@ashone wrote:

concluzia? dupa tot ce am citit aici despre organizare si altele, pe mine nu ma prindeti pe stadion sezonul asta. prefer un pescuit decit sa-mi fac nervi ca nu pot intra la meci deoarece nu-mi pot procura bilet, deoarece nu se vind, deoarece sint putine tiparite…sa vina ma-sa sa-i vada, echipa asta a ajuns sa fie privita in initmitate…poate ii pune sa joace la lumina veiozei sa fie mai roz…nu consider ca trebuie sa fiu bataia de joc a ucrainezului si a lui gheorghe. nu ma incalzeste o minge semnata, prefer putin respect. in rest. numai bine. a! sa nu uit! nu-i mai luati in brate ca n-au avut timp sa pregateasca cum trebuie participatrea in prima liga…nu i-a interesat si atita tot.

Inca o data batranul lup de mare graieste ..adevarul gol golut ..

Si eu planuiesc ca nu mai vin in Regie… am ramas prea dezamagit de lipsa de bun simt a conducatorilor… si de multe alte lucruri , eu consider ca de cand am inceput sa vin pe Regie am facut si unele lucruri frumoase (esarfe,bannere) ..si altele care poate pentru voi n-au fost frumoase .. probabil voi mai veni la inca 1 meci si ultimul va fi in noiembrie cu vasluiul cand sper sa am resurse sa ma retrag frumos de la Sportul facand o coregrafie de vreo 8 metrii . In rest..toate cele bune..

sircos
    Member

bai dar voi n-ati gresit niciodata ?

ashone
    Member

@sircos wrote:

bai dar voi n-ati gresit niciodata ?

ba da, am gresit cind m-am insurat, am gresit ca nu mi-am ales o meserie mai banoasa…dar in privinta SSB nu cred ca am gresit sau am facut vreo gluma proasta incit sa merit astfel de tratament pe stadionul pe care vin inca din timpurile in care siman era mic copil-nepatron, in urss. nu am chef sa ma trezesc la 5 dimineata sa vin la stadion sa stau cu mina intinsa poate-poate prind un bilet, gratie marinimiei unui gheorghe. si daca nu prind poate ma imbraca in tricoul transpirat al lui postolache ( nume ales aleator, nici o aluzie la postolache ) si noaptea visez frumos. din 1 iunie stii ca vei promova si nu te intereseaza sa organizezi nimic…macar pentru aia 30 de prosti care isi sparg plaminii. normal, nu ma obliga nimeni sa tin cu ei, dar daca tot am ales drumul asta, macar sa fiu respectat de 10 lei acolo…ma intreb si eu asa: oare nu o fi avut rusine cind a vazut oameni imbracati in alb-negru la poarta si i-a refuzat?oare a crezut ca nu conteaza daca refuzi unul, intra restul si nu e o problema? ei uite ca din punctul meu de vedere e o problema! ma gindesc ca e mai bine ca nu sint in tara, daca veneam la meci si nu intram si dadeam ochii cu el, era jale mare cu orice risc din partea mea.o zi buna.

dragos
    Member

a propos, de aceste bilete: la stirile sportive de la TV (dupa meci) s-a spus, ca in regie, nu s-au mai gasit bilete…..toti amicii m-au intrebat care a fost cauza sau daca a fost stadionul plin ??
    eeehhh, adevarul amar il stim cu totii…….

PS: oare biletele aveau holograma sau vreun element de autenticitate ??

@dragos wrote:

Holograma nu aveau,ci doar un cod de bare….probabil ca acesta era unic pentru fiecare bilet.

@ashone wrote:

…ma intreb si eu asa: oare nu o fi avut rusine cind a vazut oameni imbracati in alb-negru la poarta si i-a refuzat?

ashone esti TARE !!! bine ai zis-o frate !!! :ymapplause:

ashone
    Member

@Ace of Spades wrote:

@dragos wrote:

Holograma nu aveau,ci doar un cod de bare….probabil ca acesta era unic pentru fiecare bilet.

ma uit la voi si vad ce cuvinte insultatoare folositi: holograma, cod de bare, element de autenticitate! inca nu stiti ca siman si fiscul sint dusmani declarati?chiar vreti saracul sa lase impozite statului roman?adica el se lupta, nu-i vine somnul noaptea sa vada ce sa mai faca sa duca echipa asta pe marile culmi, cum sa mai imprumute clubul cu bani, cum sa mai fenteze liga 1 an cu nopturna de noapte si voi vreti acu’ sa si declare la fisc cite belete a pus in vinzare…mai baieti, mai…ca sa il parafrazez pe omu’ asta de mai jos: e ciudat sa vad atitea vorbe grele – holograma, element de autenticitate – adresate unui om care si-a pus viata si banii si profitul in slujba unei echipe…mai, mai…

Re: 07.08.2010 Sportul Studentesc – Gloria Bistrita

Postby ultrasro » Thu Jul 29, 2010 5:30 pm
    E ciudat sa vad atatea reprosuri adresate pentru o singura greseala comisa de club in legatura cu biletele.

P.S. black am spus doar ce am gindit vizavi de situatia creata nu din vina noastra.

Zibling
    Member

@razvanR wrote:

Rog si eu toti suporterii sa uite incidentele cu biletele si sa vina la cat mai multe meciuri de acasa si din deplasare.

Eu nu pot uita, si nici ierta! Sportul Studentesc, ca club, ca organizatie face parte tot din Romania (sa nu uitam asta). Sa te fi vazut pe tine sau pe Ovidiu A. ramasi pe afara si atunci sa fi vazut show!

Insa, cat timp am prieteni care ma vor printre ei in galerie, voi incerca sa mai fiu si eu prezent la meciurile Sportului Studentesc. Adica, am fost alaturi de echipa “la greu” prin mocirlele si satele Ligii a II-a si sa nu fiu prezent cand facem puncte in prima Liga ?!?!

Lucione
    Member

@Zibling wrote:

@razvanR wrote:

Rog si eu toti suporterii sa uite incidentele cu biletele si sa vina la cat mai multe meciuri de acasa si din deplasare.

Eu nu pot uita, si nici ierta! Sportul Studentesc, ca club, ca organizatie face parte tot din Romania (sa nu uitam asta). Sa te fi vazut pe tine sau pe Ovidiu A. ramasi pe afara si atunci sa fi vazut show!

Insa, cat timp am prieteni care ma vor printre ei in galerie, voi incerca sa mai fiu si eu prezent la meciurile Sportului Studentesc. Adica, am fost alaturi de echipa “la greu” prin mocirlele si satele Ligii a II-a si sa nu fiu prezent cand facem puncte in prima Liga ?!?!

A fost un accident … haideti sa uitam .. ce merge bine in tara asta? ne suparam pe o echipa din cauza unor neica nimeni care au decis ei ca atat e bine si asa e frumos .. va spun eu ca si suporteri si conducerea si chiar echipa simte lipsa unor meciuri cu stadionul plin … e adevarat .. ca nu a fost frumos dar haideti sa ne bucuram de alb-negrii . si inca ceva ,,, sunt oameni care iubesc echipa la fel de mult ca si cei care posteaza aici … dar care nu vin la meciuri din n motive .. e prea departe nu au bani muncesc au familii …aia nu sunt “mai putin suporteri“ decat cei care merg la meciuri .. eu am fost la 1din 3 sezonul asta ( acasa ) gata nu sunt suporter? avem tot respectul pt GREII si impatimitii care au fost in deplasarile din divizia b timp de 4 ani …eu am fost plecat dar si atunci cand nu am fost in Romania ( timp de 3 ani jumate) ma duceam la prietenii care aveau antena romaneasca sa vad pe teletext ce a facut sportul si daca promovam … sunt de 3 luni in Romania deaia nu am fost asa activ nici pe forum. Ca … ala e mai vechi ca ala e mai nou ..ca unul e mai gras sau ca unul nu bea dupa ce da noroc cu berea … toti suntem suporterii Gastii nebune :) nimic nu functioneaza cum trebuie in tara asta vedeti si voi ard copii in maternitati se scad salarii ( se gandeau ei ca avem prea mult) si cate si mai cate anomalii in tara asta .. faptul ca tu nu mai vi la stadion .. tu nu te razbuni pe X care a luat decizia asta la data de ,,, te razbuni pe echipa …eu ..sunt singur .. noi ..suntem mai multi !!! dau o bere daca vi la stadion :))…si daca nici 3-0 cu CFR nu te face sa vi la stadion ..apoi …poate uefa league sa reuseasca

Zibling
    Member

@Lucione wrote:

.. va spun eu ca si suporteri si conducerea si chiar echipa simte lipsa unor meciuri cu stadionul plin …

Cantitate nu inseana neaparat calitate! O:-)

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 81 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.