23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 240 total)
  • Author
    Cainele
    Member

Ovidiu , pacat ca galeria nu s-a comportat tot meciul cum a cantat/strigat/sarit in prelungiri .
    Pacat din nou ca am stat rasfirati in acea “tribuna” si … pacat ca am pierdut. 👿

Cainele
    Member

O prima stire care va face inconjurul lumii: Sica Siman si-a murdarit pantalonii stand pe scaun in “tribuna” la meciul cu parasutele din Otopeni 😆

dragos
    Member

pai, mai conteaza???
    totusi: danezul, mazilu, portarul lor (ca prea a fost in bulan!!!), sile siman!!

Cainele
    Member

Gloaba aia de arbitru debutant o sa ajunga departe , va spune voua Cainele din experienta… 👿

dragos
    Member

pe cei mai mici, ii asteptam sa confirme meci de meci si apoi…….vedem!!

VIITORUL SUNA BINE !!! DAR SE VEDE PROST !!! (spune un chibit!!!)

Cainele
    Member

Conteaza Dragos , caci incet , incet o sa devina obisnuinta 👿

Cainele
    Member

Pana va suna bine , o sa ajungem surzi 😆

dragos
    Member

la sfarsitul meciului, cand plecam cu ovidiu, caz, nea’ cune am vazut un tip
    batut care avea fata plina de sange.
    era cumva din grupul nostru???
    eu nu l-am vazut pe langa noi, insa daca o fi stat printre tiganii locali…..

o precizare: jandarmul care a stat langa noi pe durata partidei, la sfarsit a dat bir cu fugitii si …..ne-a lasat cu ochii in soare……
    bine, ca nu au venit tiganii peste noi (ma intreb, daca pierdeau, veneau???)

dragos
    Member

eu sper sa ramana doar O SINGURA SINCOPA; caci altfel ne suparam!!!

dragos
    Member

las’ ca are bani sa-si ia alti nadragi…….sau daca nu, ii spala cu ariel.
    oricum, taranii aveau scaune din plastic, in timp ce, noi avem “scaune” din fier batute de rugina !!!!!

Cainele
    Member

Poti fi sigur ca veneau , dar le pregateam noi o surpriza ad-hoc , si in plus puteati pune Cainele pe ei 😆

dragos
    Member

acum ca ne-a batut Bunica nu-i nici o problema, mai grav era daca ne batea UNTDELEMN de la BUNICA !!!! eeee, cum e???

Cainele
    Member

Si eu sper, altfel schimbam foaia nu?

Cainele
    Member

Sti ce e misto , noi avem pe langa “scaunele” din beton armat si o brigada de pompieri la fiecare meci , dar ei aveau numai gunoieri 😆

Cainele
    Member

Saru-mana pentru masa… 😆

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 240 total)
  • The topic ‘23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6’ is closed to new replies.