23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 240 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Accidente se mai intampla, bine ca a fost in Cupa si nu in campionat.
    Sper sa traga mai cu viata in meciul de sambata

Tavi
    Member

Florin promovarea nu este rezolvata 100% si sper ca Siman sa nu se amestece prea mult in treaba antrenorului.

Cainele
    Member

sper si eu la o revenire in forta 8)

Ultras
    Member

Facem un mic pariu, pe o lada de bere? Care se baga? 😈

Ultras
    Member

Sa nu ne prinda Tataie sa ne bata la totoletul gol!!! :P

Tavi
    Member

spre binele lui si al nostru si al echipei propun sa il incurajam la meciul cu targovistea…

daca si noi il punem la zid ca fiind vinovat de ratarea calificarii (ceea ce nu este adevarat vinovata este toata echipa in frunte cu antrenorul) chiar il ingropam ca jucator!

Capul sus Ioane!

ultrasro
    Member

Daca Sportul batea cred ca trebuia sa bata cu 6-5 zar de fuga!

Ultras
    Member

Cazimir, tot mai multi suporteri se intreaba daca nu cumva esti pe statul de plata al lui Siman! Imaginea conteaza, stii bine! Chiar asa sa te afisezi in public cu el? 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈 😈

ultrasro
    Member

Le da 3 goluri la targovisteni….

Nu e insa usor, astia ii au in aparare pe Galmencea si Termure….

Ultras
    Member

Cum am spus Ion are probleme cu capu’! Labilitatea lui trebuie tratata cu incurajarile noastre si cu asistenta de specialitate

Cainele
    Member

Da Florine ai dreptate , tot meciul i-a mirosit parfumul lui Siman , n-a strigat/cantat/sarit/urlat/etc cu noi , ci chiar parea garda de corp a lu’ nea Sica 👿

Cainele
    Member

Ai fi fugit tovarasu’ sef de galerie , ne-ai fi lasat acolo????????????? :(

Tavi
    Member

@Ultras wrote:

Cum am spus Ion are probleme cu capu’! Labilitatea lui trebuie tratata cu incurajarile noastre si cu asistenta de specialitate

chiar crezi asta ?

Ultras
    Member

Probabil ca bataia administrata nu a avut nici o legatura cu meciul. Daca tot s-a ivit ocazia de ce nu sa se regleze conturile? Tipul acela plin de sange a venit din galeria celor de la Otopeni. Da’ i-au dat nu gluma!

Cainele
    Member

Ai fi fugit tovarasu’ sef de galerie , ne-ai fi lasat acolo????????????? :(

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 240 total)
  • The topic ‘23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6’ is closed to new replies.