23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 240 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Chiar la modul serios! Niste ore de terapie nu i-ar strica de loc! Mazilu e un jucator care are destule probleme personale, care il afecteaza si in teren dupa cu se vede. Acum face un joc excelent, pentru ca peste o saptamana sa joace dezastros!

Tavi
    Member

Imi pare rau sa aud ca are probleme extrasportive … cred cu atat mai mai mult ca ar trebui incurajat … toti avem probleme si toti cautam intelegere uneori. Nimeni nu e perfect!

Pe de alta parte noi ce onoare avem? Cum vi se pare sa strigam la un meci “Mazilu! Singuru’! Care bate lideru’!” si apoi injuraturi si hiuduieli?! … si astea pe post de terapie!!!

Eu unul nu ma consider nici doctor nici detinatorul adevarului absolut! 😉

Ultras
    Member

Da’ cine a zis ceva de injuraturi si huiduieli? Din contra e sunt pentru incurajarea lui, nu sa-i dam la cap! Nu imi dau seama cum de ai inteles pe dos! :(

Tavi
    Member

😆 e buna poanta lui Florin! … Siman ar trebui sa-si scoata palaria in fata lui Cazimir!

Daca echipa are un suport vocal este si datorita lui si a banilor pe care ia cheltuit pentru site si soft-uri … si multe altele.

Mai repede ashi zice invers! 😆

Ultras
    Member

Poate il dau astia la ziar in poza cu Siman cu comentariul: finantator din Canada venit sa-l sprijine pe Siman! :P :P :P :P :P

Ultras
    Member

Sau sa le dam noi o poza cu informatia de rigoare 😈

Tavi
    Member

Scuze Florin! Cred ca am citit eu cu ghilimele @Ultras wrote:

… Labilitatea lui trebuie tratata cu incurajarile noastre si cu asistenta de specialitate

In rest de acord cu tine!

cred ca eu am probleme cu intelegerea unor chestii 😆

Ultras
    Member

Eu pariez pe Nicola, Stere, Varga si Oae. Intr-un an sau doi vor dovedi ca sunt jucatori de mare clasa! Si Negru ar putea ajunge un varf autentic, daca si-ar pili colturile din scafarlie! 😆

Tavi
    Member

e o idee buna (daca si Cazimir e de acord) prostii pun botul imediat cum presa noatra verifica informatiile :)

Ultras
    Member

Chiar daca verifica! Il suna pe Siman, asta neaga cu vehementa, ca de fiecare data, ca habar n-are despre ce e vorba si maine avem juma’ de pagina! 😆

Tavi
    Member

😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Ultras
    Member

Sau la Gazeta de perete 😈

Ultras
    Member

Imi cer scuze, pentru ca v-am tinut in tensiune, da’ nu prea imi venea sa transmit stiri proaspete. Nu prea aveam ce! Puteam sa-i transmit lui Tavi din 10 in 10 minute: jucam prost, jucam prost, jucam catastrofal, am echilibrat meciul, iar jucam catastrofal, sa ma impuste cineva sa nu mai sufar, chestii da-stia! 😥 😥 😥

Ultras
    Member

Mazilu e vinovatul fara vina!
    Dan Petrescu a fost depasit de evenimente. Credea ca Otopeni-ul e ceva de genul Avicola Crevedia sau Avantu’ Prabusirea!

Ultras
    Member

Nu stiam cu cine semana aurolacu’ cand radea la noi, dar acum mi-am dat seama: cu Leana lu’ Costel!

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 240 total)
  • The topic ‘23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6’ is closed to new replies.