23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 240 total)
  • Author
    Tavi
    Member

@Ultras wrote:

Nu stiam cu cine semana aurolacu’ cand radea la noi, dar acum mi-am dat seama: cu Leana lu’ Costel!

poate radea ca e glumet … sau venit de la glumeti :)

Tavi
    Member

Vinovat ma simt si eu pentru ca nu am putut veni la meci (o voce dogita in plus nu strica) … ba mai mult am mai postat si pe forum dezastrul ….

Dan e un antrenor tanar si poate a fost luat de val … eu ii acord credit in continuare … incurajari puternice la meciul urmator

Tavi
    Member

sper sa fie doar tineretea antrenorului ca asta se va rezolva … nu coada lui Aghiuta … in rest subscriu la ceea ce a spus Giani mai sus! In B ne pierdem vremea si ne irosim talentul!

Tavi
    Member

@Ultras wrote:

Facem un mic pariu, pe o lada de bere? Care se baga? 😈

daca intram in A dau o lada de shampanie nu de bere … dar nu avem cum sa stim de acum si, mai mult decat atat, nu trebuie sa ne culcam pe o ureche!

Gabi
    Member

Florine, o sa creada lumea ca ne-a furat arbitrul:) Chiar si asa ar fi rusinos!
    Mai da-l in kko ca a gresit de ambele parti. Nu uit o faza in care “Srabunica”, whatever, scapase pe contraatac si nea’ arbitru’ a dat faultul de acu tzashpe secunde. Ala e bou pt. ca asa l-a facut mama lui, nu c-ar fi tras cu cineva, atata poate. La cat a gresit cred ca Craciunescu (scuzati cacrofonia) o sa-l readuca in A. Nia Shtifan ari nivoi di dansul, poati li mai da un unshpi mietri pi final cu Sportu’. (puneti si voi accentul unde trebe’, doar nu sunteti…”claudei”.

Gabi
    Member

@ultrasro wrote:

Bara lui Negru, sutul din prelungiri al lui Maxim scos de pe linia portii de gazde. Ei o singura ocazie clara cand au scapat singuri cu Stancioiu.

Ovidiu, au scos-o de doua ori de pe linia portii, dar, futu-i mama lui de “dar”, sportul asta se joaca pe goluri.
    Iti amintesti golul de la Targoviste? Erau doi fundasi pe linia portii! Omul a tras sub bara….si … asta a fost.
    Nu-i dau numele ca si-asa i s-a urcat la cap, a avut grija in meciul asta sa-i ia SPATELE omului de marcaj la fiecare faza.
    Ca sa revin de unde plecasem, daca nu tragi bine (Mutu stie de ce) ti-o scoate cineva de pe linia portii (portarul sau un fundas mai prost plasat 👿 ), sau, in cazul mai sus amintit, f’un schior celebru, Tomba stie de ce 😉

Napoleon9
    Member

@Ultras wrote:

Dan Petrescu a fost depasit de evenimente. Credea ca Otopeni-ul e ceva de genul Avicola Crevedia sau Avantu’ Prabusirea!

Pai nu e? Adica spui ca e pe undeva pe la jumatatea lui A si nu stim noi astilalti??

Cat despre vina, sunt curios cine a avut ideea mareata sa se inchida jocul la 1-0? Cald era, dar cum s-a exprimat un coleg spectator si prieten, nu ca asta-vara. Sau oare toti jucatorii au avut un acord tacit, ca doar se calificau si la 1-0?… 👿

Napoleon9
    Member

@ultrasro wrote:

Bara lui Negru, sutul din prelungiri al lui Maxim scos de pe linia portii de gazde. Ei o singura ocazie clara cand au scapat singuri cu Stancioiu.

Ba inca din repriza I ieseau pe contraatace, mai si scapau de marcaje cateva secunde bune… Si ocaziile noastre n-au fost de 10 ori mai multe ca ale lor. :(

@Ultras wrote:

Nu cred ca se poate pune problema promovarii! 100% e rezolvata!

Serios?? Cu Pandurii la 2 puncte in spate, tie-ti arde de 100%? Macar asteapta sa treaca meciul direct…

@Ultras wrote:

Vinovat pentru necalificare este Dan Petrescu care a jucat cu rezervele fie din proprie initiativa, fie la indicatiile pretioase ale lui Siman

Daca jucatorii ar fi avut mentalitate corespunzatoare, puteau sa fie toti 11 rezerve, ca tot ar fi facut pe dracu’n patru pe teren…

Napoleon9
    Member

@Ultras wrote:

Accidente se mai intampla, bine ca a fost in Cupa si nu in campionat.

Zau daca inteleg cum poate gandi cineva asa ceva? “Accidente se mai intampla, uite si un vinovat condamnat pe nedrept. Bine ca a fost pedeapsa capitala si nu inchisoare pe viata…:?: :?: :?: Pai in campionat am fi avut 24 de etape (doua duzini ❗ ) sa reparam un pas stramb. Aici ce avem??

Napoleon9
    Member

Da’ serios ca nu inteleg de ce s-ar lasa influentat de asta? Ca pana si Baggio a ratat; asa ca nu are nici un motiv. Ii doresc sa iasa golgheter al tuturor celor 3 serii!! Razbunarea (mai ales pe zeita Fortuna) e dulce! ;)

Ultras
    Member

@Napoleon9 wrote:

Serios?? Cu Pandurii la 2 puncte in spate, tie-ti arde de 100%? Macar asteapta sa treaca meciul direct…

Sa-nteleg ca te bagi? 😈

Ultras
    Member

@Napoleon9 wrote:

Pai nu e? Adica spui ca e pe undeva pe la jumatatea lui A si nu stim noi astilalti??

Dupa modul cu au jucat, CS Otopeni este echipa de primele 5 locuri in Divizia B. Parerea mea!

Ultras
    Member

Nu am spus ca din cauza arbitrului nu ne-am calificat. Mi s-a pus pata pe el pentru ca radea ca proasta in targ! 👿

ultrasro
    Member

A ratat din cauza faptului ca a asteptat 3 minute pana s-au hotarat ceilalti executanti…

Ultras
    Member

Nu are nici cea mai mica legatura! L-a apasat prea tare momentul!

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 240 total)
  • The topic ‘23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6’ is closed to new replies.