23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 240 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Serios…..

adi
    Member

si mi se pare absolut normal, ca doar n-o fi vandut meciul.

dragos
    Member

el este suparat acum, dupa 2 zile si maine ii trece;
    in timp ce, noi am fost si suntem in continuare.

adi
    Member

mi se pare cam individualist.
    sper sa se mai indrepte sau daca nu, intr-adevar sa devina un lider de echipa care sa-i traga si pe ceilalti dupa el.

Gabi
    Member

@ultrasro wrote:

Serios…..

hai mai, serios??? in tribuna nu parea. nici cand am picat in “B” nu parea shucarit. poate era suparat ca n-am eu bani, trebuia sa-l intrebi, Ovidiule.
    eu, daca eram omul cu banii, dupa meciul de la Targoviste ii aduceam aminte lui Dan Petrescu de toti stramosii lui.

Napoleon9
    Member

si ce?? SS nu e ech de primul loc in B? Cu 2-0 la pauza si inca unul in repriza a II-a se linisteau urgent…

Napoleon9
    Member

@Gabi wrote:

eu, daca eram omul cu banii, dupa meciul de la Targoviste ii aduceam aminte lui Dan Petrescu de toti stramosii lui.

Poate stia ca nu era vina lui DP… 😈

Ultras
    Member

O echipa improvizata cu 3 titulari si 8 rezerve nu prea este de locul 1 nici in B

cameliu
    Member

Inutila “manevra”

O hîrtie aruncată într-un cos din biroul Casei Fotbalului, în care se trag la sorti meciurile din Cupa României, a scăpat din sacul femeii de serviciu si a ajuns întîmplător în posesia cui nu trebuia. Să vezi si să nu crezi! Pe bucata respectivă scria negru pe alb că Sportul lui Dan Petrescu picase în turul tocmai încheiat, de fapt, cu Petrolul Bolintin Vale, si nu cu buturuga de care s-au împiedicat, CS Otopeni.

Însă, la interventia fermă a fostului international, care a cerut “un gazon bun, pe care fotbalistii să nu-si rupă picioarele”, s-a executat un hocus-pocus cum numai la noi se poate. Si uite asa, “studentii” au avut ocazia să iasă din competitia K.O. de pe un teren bun, asa cum este cel de la Otopeni.

26 septembrie 2003

Tavi
    Member

:?:

rhcp
    Member

Hai ca asta-i gluma buna. Trebuiau sa-i bata pe descultii aia

Ultras
    Member

Asta este o “stire” de genul aceleia pe care am dat-o eu cu Paduret si Saman-ul. Cand nu ai, inventezi!

Napoleon9
    Member

Sa fiu sincer, pe langa Seca, Iri si Gala, i-as fi pus si pe Edi si pe Cruceru, dar daca inteleg eu bine, te referi numai la sezonul curent. Atunci aminteste-ti ca si Oae si Negru au mai jucat si au ceva experienta. Oricum, din cate mi s-a parut ca am vazut, se putea. :(

07Ex
    Keymaster

Pai nu ar trebui sa mai scrieti stiri de genul asta ca sunt unii care s-ar putea sa le ia drept bune.

07Ex
    Keymaster

Am stat langa el in tribuna si pot sa va spun sigur ca nu a prea suferit mult la meciul de cupa. :(

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 240 total)
  • The topic ‘23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6’ is closed to new replies.