23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 240 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Ati avut noroc ca nu am avut acces la internet si deci nu am avut cum sa ma explic. NU eu am stat langa Siman ci el langa mine, deoarece langa mine era singurul loc liber din tribuna. El nici nu a stiut cine sunt pana cand nu m-a prezentat Ovidiu. In plus in timpul meciului am sperat ca va vorbi mai mult, nu cu mine, dar cu toata lumea in general, dar mi s-a parut ca este mult prea tacut si poate si un pic prea dezinteresat de ce se intampla imprejurul lui.

07Ex
    Keymaster

Am vorbit cate ceva dar nimic interesant. Nu parea ca si cum ar fi vrut sa discute cu mine sau cu nimeni altcineva din tribuna.

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

la sfarsitul meciului, cand plecam cu ovidiu, caz, nea’ cune am vazut un tip
    batut care avea fata plina de sange.
    era cumva din grupul nostru???
    eu nu l-am vazut pe langa noi, insa daca o fi stat printre tiganii locali…..

o precizare: jandarmul care a stat langa noi pe durata partidei, la sfarsit a dat bir cu fugitii si …..ne-a lasat cu ochii in soare……
    bine, ca nu au venit tiganii peste noi (ma intreb, daca pierdeau, veneau???)

Pai ala pe care l-am vazut noi batut de politie parea ca era si matol asa ca … poate si din cauza asta era omul plin de sange.

Giani
    Member

@97SiR wrote:

Ati avut noroc ca nu am avut acces la internet si deci nu am avut cum sa ma explic. NU eu am stat langa Siman ci el langa mine, deoarece langa mine era singurul loc liber din tribuna. El nici nu a stiut cine sunt pana cand nu m-a prezentat Ovidiu. In plus in timpul meciului am sperat ca va vorbi mai mult, nu cu mine, dar cu toata lumea in general, dar mi s-a parut ca este mult prea tacut si poate si un pic prea dezinteresat de ce se intampla imprejurul lui.

Intrebarea e daca intr-adevar il intereseaza ceva legat de echipa asta. Nu vreau sa fiu rautacios, dar se pare ca in momentul asta, Vasile Siman mai rau incurca situatia clubului in loc sa o simplifice. Sa fie de vina doar lipsa evidenta a banilor???

Giani
    Member

@ultrasro wrote:

Serios…..

Ultrasro, p’asta de unde ai scos-o tata? Ti s-a confesat el sau ai ghicit si tu ca Mama Omida :-)??? Nu am timp sa il cred, parerea mea este ca ii e paralele si echidistant. Poate chiar a rasuflat usurat ca nu va mai trebui sa scoata niste bani din buzunar.

Giani
    Member

Cameliu, asta pare prea scoasa din proscrot sau mazeta. Pe bune, la cat de amatorii sunt aia, poti sa ii anunti ca l-ai pus pe Little Boy (adica “atomica” de la Hiroshima) in Casa de putas a Fotbalului si proshtii o iau de buna. Nici macar nu mai stau sa verfice ca bomba in cauza a fost detonata acum 58 de ani.

Giani
    Member

@Ultras wrote:

Cum am spus Ion are probleme cu capu’! Labilitatea lui trebuie tratata cu incurajarile noastre si cu asistenta de specialitate

De acord ca nu trebuie injurat, chiar daca a comis-o si sambata. Totusi un pic de responsabilitate in tratarea fazelor de poarta nu i-ar strica.

Ultras
    Member

Si iar a comis-o!

Ultras
    Member

Ce sa-i faci? Omu’ nu bea, nu fumeaza, nu presteaza, nu vorbeste sta la panda si asculta!

Ultras
    Member

Cazimir, ne compromitem maine pe seara la o bere? 😈

07Ex
    Keymaster

Florine, din pacate maine seara nu pot merge la o bere deoarece ma intalnesc cu niste colegi din liceu. Ce zici insa de seara asta?

ultrasro
    Member

Unde Cazimir?

Ultras
    Member

Din pacate am plecat la 15.30 si nu am apucat sa vad postul 😥

07Ex
    Keymaster

@Giani wrote:

@ultrasro wrote:

Serios…..

Poate chiar a rasuflat usurat ca nu va mai trebui sa scoata niste bani din buzunar.

Aici cam iti dau dreptate Giani. Si eu cred ca Siman este intr-un fel fericit ca nu mai trebuie sa scoata bani din buzunar pentru arbitrii la meciuri cu echipe din divizia A, ca sa nu mai vorbim (Doamne fereste) de vreo deplasare (eventual la Oradea sau Timisoara) pe care ar trebui s-o plateasca.

ultrasro
    Member

:) :) :)

Ca sa pot sa-ti comunic rezultatul cu detalii in timp real, adica sa te trezezsc din somn….. 😆 8) 😯

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 240 total)
  • The topic ‘23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6’ is closed to new replies.