23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 240 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Pai vezi, eu cam din cauza asta nu ti-am dat telefonul deoarece ora 11 in Romania e ora 4 dimineata la noi. Nu stiu daca sotia ar fi chiar cea mai fericita daca ai suna la 4 dimineata sa-mi comunici scorul de la meci.

Eu oricum iti trimit un PM cu telefonul meu. :)

Ultras
    Member

Cazimir, nu esti deloc romantic! Mai cumpara-i din cand in cand cate ceva sotiei. De exemplu, o pereche de doape de urechi (un cadou sexy) care se poarta numai in noptile speciale (vineri). In acest fel, poti sa bati si toba prin casa ca tot n-ai s-o trezesti! 😈

Tavi
    Member

@Ultras wrote:

Cazimir, nu esti deloc romantic! Mai cumpara-i din cand in cand cate ceva sotiei. De exemplu, o pereche de doape de urechi (un cadou sexy) care se poarta numai in noptile speciale (vineri). In acest fel, poti sa bati si toba prin casa ca tot n-ai s-o trezesti! 😈

Culmea ar fi Cazimir sa te sune naravashul asta de Ovidiu cand ia Sportul gol 😆

07Ex
    Keymaster

@Tavi wrote:

@Ultras wrote:

Culmea ar fi Cazimir sa te sune naravashul asta de Ovidiu cand ia Sportul gol 😆

Eu sper sa nu ma sune cand pierde Sportul. 😆

07Ex
    Keymaster

Nici o problema. Mai vin eu in Romania si poate atunci nu voi mai fi atat de ocupat ca acum, si in felul asta vom avea mai mult timp de stat de vorba la o bere. :)

ultrasro
    Member

Daca luam bataie nu mai sunt in stare sa nimeresc tastele telefonului, care sunt extrem de mici (Sony Erycsson T100), asa ca oricum il sun pe la ora 6 dimineata, ora Canadei, in zori de zi….

Cainele
    Member

Ovidiu de ce te lauzi ca ai SONY-ERICCSON?
    Poate afla dl.Siman si te ia actionar la echipa 😉

Cainele
    Member

Cazimir, eu propun sa ne anunti cand ajungi in tara si sa bem cat mai multi o bere cu tine. OK? 😉

07Ex
    Keymaster

Nici o problema, va anunt eu din timp. :)

Tavi
    Member

@Cainele wrote:

Ovidiu de ce te lauzi ca ai SONY-ERICCSON?
    Poate afla dl.Siman si te ia actionar la echipa 😉

Corect!

Ovidiu! Vinetzi telefonu’ si ia autocar la suporteri! 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

ultrasro
    Member

Ca mai mult nu pot sa obtin pe telefonul asta…. 😆

Tavi
    Member

@ultrasro wrote:

daca tot nu-l vinzi semeseshte-ma shi pe mine la pauza si la final … te despagubesc in BR :) cu proxima ocazie (daca nu mai ai numarul meu in baza de date : 0722988544)

Multzam fain!

Cainele
    Member

@Tavi wrote:

@ultrasro wrote:

daca tot nu-l vinzi semeseshte-ma shi pe mine la pauza si la final … te despagubesc in BR :) cu proxima ocazie (daca nu mai ai numarul meu in baza de date : 0722988544)

Multzam fain!

Si nr .meu :0745015529 8)

Tavi
    Member

@Tavi wrote:

@ultrasro wrote:

Multzam fain!

Ovidiu te rog sa nu ne (si pe Caine ca si el e om … ham ham) uiti!

Fortele binelui (di cele de ordine 😆 ) sa fie cu voi! Sa va ajute Al de sus sa va intoarceti sanatori din Valea Rosie!

Cainele
    Member

@Tavi wrote:

@Tavi wrote:

@ultrasro wrote:

Multzam fain!

Ovidiu te rog sa nu ne (si pe Caine ca si el e om … ham ham) uiti!

Fortele binelui (di cele de ordine 😆 ) sa fie cu voi! Sa va ajute Al de sus sa va intoarceti sanatori din Valea Rosie!

Merci, mon ami Tavi , pour beau mots 😉

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 240 total)
  • The topic ‘23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6’ is closed to new replies.