23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 240 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Nu ne plimbam, dar bani tot trebuiau scosi ca echipa organizatoare: arbitri, salvare, pompieri, jandarmi etc.

Ultras
    Member

Acorda 3 stele prestatiei imbecilului de Ene. Nu dau vina pe arbitraj dar acest cretin radea la noi de fiecare data cand deciziile lui erau contrare a ceea ce se intampla pe gazon. Cel putin pana la egalare a dictat numai in favoarea celor de la Otopeni impingandu-i de la spate, dandu-le chiar indicatii verbale. Serios! La unele faze eram la 3-4 metri de el!

Tavi
    Member

Craciunescu a stat langa voi? Ce parere a avut de asta?

Tavi
    Member

@cameliu wrote:

Pai in 16-zecimi nu ne plimbam… Venea in Regie un Brasov, Ceahlau si ne scoateau macar aia nu Otopeni… Si macar ne masuram fortele sa vedem cam pe unde stam…
    Sa nu avem surpriza sa defilam in B, intram in A si defilam spre B…

a propos de defilat … sa nu intram in vreo pasa proasta si sa ne trezim ajunsi din urma … de unui si de altii …

Ultras
    Member

Sau poate ma insel in ceea ce priveste adresa zambetelor limbricului: poate era Craciunescu nu noi!

Tavi
    Member

chiar asha pe fata ? :(

Ultras
    Member

Unii chiar vor sa iasa in evidenta nu conteaza daca in rau sau in bine!

dragos
    Member

sa nu ne trezim ca pierdem si sefia seriei a-2-a…..caci, daca stam si judecam cum am jucat in prima repriza in veseliei – este jenant !!!!
    tot JENANT este si maniera de abordare a meciului cu otopeni; dan pretinzand ca-si doreste o cursa destul de lunga in cupa !!!!
    sa nu ne consideram, totusi, PROMOVATI, caci, surprize pot aparea de la cine nu te astepti!!!!
    eu, sper sa nu avem surprize, insa……poti sa stii ?????
    daca o diviz.c ne-a batut (cu toate ca, la anul poate promova in b,daca va juca cu aceeasi ambitie), celelalte competitoare din B vor juca mai cu aplomb impotriva noastra de-acum incolo,nu??
    ideea este : sa nu-i lasam sa joace cum vor ei, ci cum le impunem NOI !!!!

concluzia: ECHIPA NE-A RAMAS DATOARE; chiar si BURSUCUL !!!!
    PACAT !!!

si tot nu-mi iese din cap: batem pe brasov, pe national, pe bursaspor si ne-au scos otopenarii aia????
    este adevarat, ca publicul le-a dat aripi, dar nici noi nu le-am mai dat o boaba sa-i linistim……

ultrasro
    Member

Bara lui Negru, sutul din prelungiri al lui Maxim scos de pe linia portii de gazde. Ei o singura ocazie clara cand au scapat singuri cu Stancioiu.

dragos
    Member

asta ii mai trebuia lu’ copilu’ ,caci nu-si mai revine curand!!!!
    groparul sportului !!!!
    el este labil psihic si tin minte ca a mai avut “un soc” in trecut, revenindu-si de-abia, de-abia.
    dupa ce a ramas dezamagit ca va trebui sa joace din nou in B (nu a putut sa plece la rapid), iar inceputul de campionat l-a prins in forma marcand goluri, acum este la pamant !!!

SPER SA-SI REVINA !!!!
    altfel, nu-l vad bine !!!

oricum, NE-A RAMAS DATOR !!!

Ultras
    Member

Nu cred ca se poate pune problema promovarii! 100% e rezolvata!
    Greseala consta in tratarea meciurilor cu superficialitate si pierderea calificarii poate insemna un lucru bun daca se va face o analiza atenta si se va schimba atitudinea conducerii si a jucatorilor. Adevarat ca nici un meci nu este castigat numai pentru ca echipa intra pe teren, dar cu o tratare serioasa episoade ca cel de la Otopeni nu au cum sa se repete.
    Vinovat pentru necalificare este Dan Petrescu care a jucat cu rezervele fie din proprie initiativa, fie la indicatiile pretioase ale lui Siman

Ultras
    Member

De ratarea pen. nu este vinovat in primul rand Mazilu, ci acela care l-a desemnat. Se cunoaste destul de bine ca Ion nu le are cu executarea pen. si este labil in momentele tensionate.

Ultras
    Member

Sincer cred ca unii dintre titularii de ieri, in viitorul apropiat, vor pune probleme mari titularilor de drept. Un singur post este deficitar, cel de coordonator de joc, care ar putea fi acoperit de Nicola daca ar prinde un pic de curaj!

Cainele
    Member

In primul rand am putea sa spunem ca Bursucu’ pentru ca a intrat cu doar cu 3 titulari , apoi am putea spune tot despre el ca l-a pus pe Mazilu sa execute stiind ca are lacune mari in astfel de faze , sa nu il uitam pe anonimul arbitru Ene , care a condus meciul haotic , dezavantajand ambele echipe in special pe Sportu’ , apoi vine randul lui nea Sica( Siman) care probabil s-a gandit ca o sa aiba cheltuieli suplimentare in cazul in care Sportu’ ar trece de CS Otopeni (cheltuieli cu deplasarea echipei).

Cainele
    Member

Ultras , eu cred ca ar fi bine sa dam militaria jos din pod in cazul in care ne lovim de suboameni 👿

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 240 total)
  • The topic ‘23.09.2003 FC Otopeni – Sportul Studentesc 7-6’ is closed to new replies.