23.09.2006 Sportul Studentesc -Prefabricate Modelu 0-5 (0-1)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 23.09.2006 Sportul Studentesc -Prefabricate Modelu 0-5 (0-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 127 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Sambata, ora 11:00, stadion Regie.

nicu
    Member

Sper ca meciul cu Gloria a fost un dus rece care i-a trezit pe jucatori (si nu numai). Parerea mea e ca o sa batem acum (eu sunt mereu optimist).

Forza Sportul!!!!!!

P.S. Pentru galerie: nu uitati ca jucatorii au cel mai mult nevoie de sustinere in momentele grele. O galerie adevarata atunci se vede :D

dragos
    Member

@nicu wrote:

Sper ca meciul cu Gloria a fost un dus rece care i-a trezit pe jucatori (si nu numai). Parerea mea e ca o sa batem acum (eu sunt mereu optimist).

Forza Sportul!!!!!!

P.S. Pentru galerie: nu uitati ca jucatorii au cel mai mult nevoie de sustinere in momentele grele. O galerie adevarata atunci se vede :D

sustinere din partea noastra ?????
    ma faci sa rad…..hahahahahahahhahahahha….poate sa-i alerg ranga!!!
    eu ii sustin si ei isi bat JOC DE NOI si de ISTORIA ACESTUI CLUB !!!!

Spawn09
    Member

cand am postat acolo nu era thread-ul asta deschis eh zic si aici un scor de 2-0 3-0 pt prefabricate…

ultrasro
    Member

Eu o sa sustin echipa, ai dreptate Nicule cand propui asta, eu sunt obisnuit de la echipa de hattrick ;)
    nu ma imaginez injurand si fugarind jucatorii :(

Spawn09
    Member

ai dreptate nicu dar mereu i-am incurajat si uite-te la rezultat…..

dragos
    Member

Sambata trebuie sa aratam TUTUROR (echipei, lui sile, antrenorilor, presei etc) ca NU PUTEM TOLERA LA INFINIT ACEASTA LEHAMITE !!!

si NOI PUTEM FI GALERIA NEBUNA si REA!!!!

nu cred, ca in acesti ani am fost RAI, ci dimpotriva am fost INGADUITORI, BUNI, INTELEGATORI si…..poate luati de prosti !!!

dar gata, nu mai suntem asa – NE-AM MATURIZAT SI AM DEVENIT PRETENTIOSI CAND ESTE VORBA DE PERFORMANTA !!!

dragos
    Member

@nicu wrote:

Pentru galerie: nu uitati ca jucatorii au cel mai mult nevoie de sustinere in momentele grele. O galerie adevarata atunci se vede :D

ti se pare ca, pana acum nu am fost alaturi de ei ???

insa se pare, ca EI isi bat joc de sanatatea noastra !!!!

in timp ce ei, dupa cum spune Ovidiu, de la inceputul turului au primit salarii si mai mari.

ti se pare JUST ??

hai sa fim realisti si nu optimisti….

ultrasro
    Member

Vorbim de o echipa decimata de accidentari si cu o medie de varsta de 19-20 de ani. E vorba de formarea unei noi echipe, a relatiilor de joc. Ce a fost s-a dus trebuie sa intelegem asta. Rusinea rezultatului de ieri va ramane in masura egala si pe cv-ul jucatorilor si ii va urmari si in somn.

roland
    Member

@ultrasro wrote:

Vorbim de o echipa decimata de accidentari si cu o medie de varsta de 19-20 de ani. E vorba de formarea unei noi echipe, a relatiilor de joc. Ce a fost s-a dus trebuie sa intelegem asta. Rusinea rezultatului de ieri va ramane in masura egala si pe cv-ul jucatorilor si ii va urmari si in somn.

Si alte vorbe d’astea de 2 lei…Pacat ca nu se vede deloc adevaratul vinovat al starii de acum in care se afla
    echipa, omul care a castigat banii si care n-a stiut sa gestioneze ce a avut: siman.
    The death is not the end!

ultrasro
    Member

@roland wrote:

@ultrasro wrote:

Si alte vorbe d’astea de 2 lei…Pacat ca nu se vede deloc adevaratul vinovat al starii de acum in care se afla
    echipa, omul care a castigat banii si care n-a stiut sa gestioneze ce a avut: siman.
    The death is not the end!

Nu le-am luat apararea dar asta este realitatea, e o alta echipa fata de cea din urma cu 3 luni, mai sunt doar 4 titulari din divizia A.

Nu ripostez la chestia aia cu “vorbe de 2 lei” 🙄

Sa stam si sa cugetam :?: care ar fi varianta optima de a trezi la viata noua formula a echipei? Momentan nu putem sa-i “impuscam” pe toti :( nu?

roland
    Member

pana la urma …
    FORTA SPORTU!

dAKuL_maniaK
    Member

Nu sunt cel mai in masura sa vorbesc… Si recunosc ca rezultatul de miercuri m-a dezamagit profund… Da’ cred ca mai de dorit in aceste momente este ca suporterii sa fie alaturi de echipa, poate intr-o maniera mai “dura”, intr-un fel in care sa-i dezmeticeasca pe cei vechi si sa-i invete pe cei noi ca fara efort si multa, multa munca nu vor reveni in vecii vecilor la forma de sezonul trecut.. Si poate incurajator, sa le arate ca totusi nu sunt vise desarte, sa le dea incredere in fortele lor proprii… Imi pare rau ca nu sunt in Bucuresti, ca as veni si eu la meci.. Abia astept sa reinceapa anul universitar sa pot veni in Regie…

ion
    Member

Inca odata va spun : Siman e VINOVAT pt situatia de la echipa si chiar a recunoscut acest lucru (printre cuvinte) prin interviul pe care l-a dat azi in Prosport.
    Dragos si toti ceilalti sint indreptatiti sa comenteze in felul lor necazul de la echipa…Cui ii plac socurile vietii? Cred ca prea multi ani Siman a intretinut ideea ca putem mai mult ca performanta dar ca nu vrea sau nu poate singur sa o faca .Oricum sint convins ca noi toti ne vom comporta civilizat daca venim la stadion si supararea noastra va ramine pe forum .
    TOTUSI nu strica atit sa le amintim atit lui Siman cit si jucatorilor ca SPORTUL STUDENTESC reprezinta un simbol,un nume de respectat,o valoare si ca NU TREBUIE ca ei sa continue sa-si bata joc de el…Nu le place sau vor numai bani(IN SPECIAL PT NEA VASILE) sa plece nu-i tine nimeni (pe jucatori) si nu-l pupa nimeni in fund pe Sile ,ca fara el am muri de tot .
    E un moment important si pentru noi ca suporteri si eu cred ca ar trebui incercam sa aratam ca existam si avem puterea sa atragem atentia ca SPORTUL STUDENTESC NU MAI TREBUIE TERFELIT !!!!

da’ cu o singura conditie: sa joace Tarnacop! :P

n’am nimic cu baiatu asta, ma atarn doar de numele sonor

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 127 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.