23.09.2007 Sportul Studentesc – Delta Tulcea 0-2(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 23.09.2007 Sportul Studentesc – Delta Tulcea 0-2(0-0)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 74 total)
  • Author

Suntem o gluma proasta. Va respect pe toti forumistii dar o sa trec rar, f rar. Simane, ingroapa-te!

Echipa de azi e opera ta, impotentule!

razvanR
    Member

Sa vina Gabi Balint antrenor !

Avem nevoie si de un portar mai bun, mai masiv, care sa dea siguranta echipei.

Radu Dobrin
    Member

@razvanR wrote:

Sa vina Gabi Balint antrenor !

Avem nevoie si de un portar mai bun, mai masiv, care sa dea siguranta echipei.

avem nevoie de mai multe, zic eu…

mici exemple ar fi…
    – fundas stinga pe care sa nu il sara mingea
    – mijolcas la inchidere care sa poata da o pasa precisa chiar si mai departe de 2m
    – mijlocas central care sa paseze la fel ca cel defensiv de mai sus
    – atacanti (si e valabil la toti jucatorii) care sa poata sa faca un “stop” in mai putin de 5m si sa nimereasca poarta la lovituri de cap din 6m (pasele la portar nu se pun….).

eu zic sa ne uitam la ce jucatori avem inainte sa il punem pe badescu pe rug…

Zibling
    Member

Buna ziua, domnilor. Sportul a jucat astazi??? E nu ma-nnebuniti ?!?! 😥

ashone
    Member

sint prea nervos acum , voi comenta mai tirziu.

Giani
    Member

Ehhh… am recitit semnatura lui Tavi si mi-a revenit moralul. Este evident ca singura schimbare pe care trebuie sa o facem la club se numeste DJ Vasile.

ashone
    Member

nu e totul pierdut !!!!!!!!!!! mai sint 11 echipe sub noi in clasament 😈 😈 badescule cum intorci clasamentul cam tot p-acolo sintem !!

dragos
    Member

ECHIPA LU’ GUVIDU’, STAVRIDU’ si RECHINU’ A FOST UMILITA DE ECHIPA DE PESCARI !!!! 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆
    SUNTEM, inca o data, O ECHIPA DE DESCULTI !!!!
    SIMANE ia-l de brat pe EDY SI VALEA, BAH, BAIETILOR – AFARA cu voi !!!!!!!
    BOII din REGIE, IDIOTII, PROSTII, PORCII, TAMPITII, etc – ATI MERITA SA FITI FUGARITI !!!!!
    daca eram o galerie numeroasa si patimasa, ASTA ERA SOARTA VOASTRA !!!!!
    CIOBI LASA-TE de fotbal, inainte sa te lase EL !!!
    NU AI NIMIC cu el in comun, doar ca porti un tricou pe care scrie NR. 25!!!

SUNTETI DE PROST GUST !!!!!!

0-4 ; 0-2 iar si-au batut joc de noi… :( o sa ajungem sa fim 10 insi pe stadion in 5 meciuri de acum in colo

Giani
    Member

Pai decat sa fim 10 la stadion mai bine sa fim toti 30 sau 50 langa masina lui Siman. Si cand si-o face aparitia, sa il “convingem” ca nu mai este dorit in Regie.

CIPIKA
    Member

eu zic ca stam bine in clasament daca ne gandim la valoarea jucatorilor nostri
    sincer nu vad ce ar putea face altcineva mai mult cu echipa pe care este la sportul
    parerea mea este ca trebuie dati toti jucatori afara si adusi alti tineri si sa ne batem la promovare la anul

MarcAntoniu
    Member

La cum joaca echipa” doar galeria lui Sportul” mai merita supranumele de Gasca Nebuna” !
    ..Azi a fost Ciobi joc de glezna 👿 dupa adversar, un Portar care 😡 a uitat scaunelul acasa, Nicola mingi pierdute 😯 aiurea si antrenorul :? zeroAtacdeCanada fara nicioSchema si fara nicio centrare inalta pentru Stanga..
    Multumim SimanbagSportu-nB oricum 😥 !

Giani
    Member

Imperator Egyptus, bine zici. Gasca nebuna mai exista doar in peluza. Problema este ca deja avem nevoie fie de niste rezultate foarte bune, fie de pielea lui Siman in butoiul cu tanini. Cat timp rezultatele nu vin, raman la faza cu tabacaria.

Radu Dobrin
    Member

nu ai ce sa le faci, Giani. Poate sa vina si Abramovic ca Nicola tot in 5m face stopul si Ciobi tot habar nu are de ce inseamna aparare in zona … Si nici nu cred ca ar creste portarul precum vrejul de fasole din poveste…(inca nu imi revin ce gol pe mijlocul portii a luat…macar daca statea agatat de bara il lovea mingea)

Poate daca vine careva care sa le administreze o bataie cumsecade inainte de fiecare meci. Preventiv.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 74 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.