23.10.2005 Sportul Studentesc – Dinamo Bucuresti 0-2(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 23.10.2005 Sportul Studentesc – Dinamo Bucuresti 0-2(0-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 69 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

@cameliu wrote:

7. SPORTUL STUDENTESC – DINAMO Bucuresti 23.10.2005 ORA 15.00
    Stadion: REGIE

A: SALOMIR MARIAN (CLUJ)
    A1: SZEKELY ZOLTAN (BAIA MARE)
    A2: FLORESCU AUREL (BUCURESTI)
    R: ENE MIHAI (BUCURESTI)
    OBS: URS IOSIF ROBI (BUCURESTI)
    CONSTANTIN GHEORGHE (RM VALCEA)

La cutiutza daca stam, avem sanse. Daca jucam deschis, nu prea. Repet, e important ca antrenorul si implicit jucatorii sa gandeasca meciul ca pe unul de deplasare. Iar la sfarsit sa aiba sorturile murade de noroi si nu de altceva…
    Si sa jucam jos. Daca apuca atacantii lui Dinamo sa vina peste noi in careu sunt f putine sanse sa rezistam 90 de minute fara gol.

Haide Sportule! Hai ca se poate!

dragos
    Member

ce s-a intamplat cu textul meu scris la topicul de ieri ?????
    se poate pune la acest topic???

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

Din pacate textul de la topicul de ieri nu se poate atasa la topicul acesta. Sorry! :(

dragos
    Member

@97SiR wrote:

@dragos wrote:

Din pacate textul de la topicul de ieri nu se poate atasa la topicul acesta. Sorry! :(

bine, dar nici topicul nu mai exista………inteleg ca s-a creat altul nou, insa de ce a fost sters cel vechi ???

Nasol. Daca au ajuns ca pana si topic-urile sa se fure…

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

@97SiR wrote:

@dragos wrote:

bine, dar nici topicul nu mai exista………inteleg ca s-a creat altul nou, insa de ce a fost sters cel vechi ???

Am sters topicul vechi deoarece nu corespundea cu formatul pe care administratorii il folosesc pentru meciurile de campionat (e.g. xx.yy.zzzz Numele echipei gazda – Numele echipei oaspete, unde xx reprezinta ziua, yy luna, iar zzzz anul; de asemenea, numele echipelor NU trebuie sa fie in caps iar echipa cu care joaca Sportul trebuie sa aibe numele complet inclusiv numele orasului; numele echipei Sportul trebuie sa fie complet, adica ‘Sportul Studentesc’ nu doar ‘Sportul’)

Radu Dobrin
    Member

@DAN VALER MOLDOVAN wrote:

Nasol. Daca au ajuns ca pana si topic-urile sa se fure…

hahaha…jaf la drumul mare 😆 😆 😆

Ieri ne+a dat Heerenveen un f bun exemplu de cum trebuie jucat cu Dinamo! Sper ca Dan si colectivul sa se fi uitat cu mare atentie la meci si sa fi tras concluziile de rigoare.

Haide Sportul! Hai ca se poate!

stefan
    Member

@DAN VALER MOLDOVAN wrote:

Ieri ne+a dat Heerenveen un f bun exemplu de cum trebuie jucat cu Dinamo! Sper ca Dan si colectivul sa se fi uitat cu mare atentie la meci si sa fi tras concluziile de rigoare.

Haide Sportul! Hai ca se poate!

Corect! Si trebuie avut in vedere ca Heerenveen nu straluceste in campionatul lor – e o echipa modesta totusi. Dar cu disciplina in joc si lupta pentru toate mingile se poate obtine egal cu Dinamo. Cu ceva sclipire in atac, poate fi chiar batuta.

Intr-o alta ordine de idei (poate ar trebui un topic distinct), ce se aude cu datoriile clubului? Nu suntem printre marii datori, dar este totusi vorba de peste un milion de euro! Pot fi probleme?

ovidiu
    Member

Cam tot ce a fost de spus s-a cam spus.
    Olandezii au cam fost de netrecut. Au venit pentru 0-0 si l-au obtinut.
    Sper ca si baietii nostrii sa fie tot asa si sa aibe si o mica sclipire.
    Iar sclipirea sa vina de la Tibi, sau Ionut, sau Nae, sau Varga, sau … de la oricare (sau de la mai multi).
    Pe cum se apropie meciul parca m-as multumii si cu un egal.
    Eu totusi, parca, l-as titulariza in linia de mijloc pe Maxim pentru acest meci.
    MULT SUCCES ECHIPEI. Vin meciuri grele.

VIVA SPORTUL STUDENTESC

ultrasro
    Member

Este prea zapacit pentru un mijlocas si prea ofensiv pentru un fundas.

Cred ca ar trebui reprofilat ca extrema ofensiva pentru ca are sut bun si poate sa marcheze goluri :) daca joaca mai mult.

Nu ca as fi exaltat sau rupt de realitate dar cred ca avem (sau mai avem pana una alta in transferurile de iarna) o trupa care poate mai mult de 0/0!
    Imi amintesc halucinat-nefericitul 5-6 din Regie cu Ando care ba zambea ba’ se mohora! unde mai pui ca e evident ca’s in scadere de forma, daca Zicu nu e in “picior” n’are cine s-o “impinga in ate” de la ei!
    Revin la ceea ce am trecut poate peste prea usor mai sus: transferuri: ‘geaba zice Bursucu’ c’ar avea echipa de Uefa daca s’ar conserva actualul lot. Nu’l vad eu pe Siman (acum si cu Bodu’ pe cap) ratand gurile hamesite ale cainilor in iarna cand sigur le pleaca Tamas si Zicu!
    Revin la topic: ACUM E MOMENTUL, trei puncte si mai vorbim de egaluri doar cu Steaua!

Radu Marinovici

dragos
    Member

mi-as dori sa jucam ca heerenveen si sa batem ca steaua…..desi, este foarte greu, insa bursucul a fost la meci si a luat notite.

CINE VINE IN REGIE
    IA VREO 2-3
    SE STIE !!!!

pai, ce numai la dinamo sa fie: cine vine-n groapa / fara 5 nu scapa

HAIDE DANE, HAIDE DANE, HAIDE !!!
    HAIDE SPORTULEEEEEEE !!!!!!!

dragos
    Member

@97SiR wrote:

@cameliu wrote:

7. SPORTUL STUDENTESC – DINAMO Bucuresti 23.10.2005 ORA 15.00
    Stadion: REGIE

A: SALOMIR MARIAN (CLUJ)
    A1: SZEKELY ZOLTAN (BAIA MARE)
    A2: FLORESCU AUREL (BUCURESTI)
    R: ENE MIHAI (BUCURESTI)
    OBS: URS IOSIF ROBI (BUCURESTI)
    CONSTANTIN GHEORGHE (RM VALCEA)

aoleo, salomir ne arbitreaza !!!!!!!!!!!!!
    isi va aduce aminte de meciul de la timisoara, in urma caruia a fost suspendat…….sigur, ne va arde cu un 11m.
    sper sa ma insel !!!!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 69 total)
  • The topic ‘23.10.2005 Sportul Studentesc – Dinamo Bucuresti 0-2(0-1)’ is closed to new replies.