23.10.2005 Sportul Studentesc – Dinamo Bucuresti 0-2(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 23.10.2005 Sportul Studentesc – Dinamo Bucuresti 0-2(0-1)

Viewing 9 posts - 61 through 69 (of 69 total)
  • Author

Dupa acest meci mi-a fost rusine ca tin cu Sportul… blat ordinar… Prietenia dintre Siman si Giovani se vede… doar nu putea sile sa nu il ajute ca doar a fost si el ajutat candva.

Ultras
    Member

Vorbesti prostii fara sa te forteze nimeni… Siman si Becali puteau sa fie si frati sau amanti, ca nu Sile a jucat…

ashone
    Member

DE UNDE DRACU BLAT? CE NAIBA MA GEANI……..

dragos
    Member

un suporter hatru spunea la finalul meciului: adevaratii jucatori ii vezi martea si miercurea seara la protv……….

Giani
    Member

@ashone wrote:

Aşule, era George frate… eu aveam activitate printre rafinării in timpul meciului cu Dinamo, nici măcar nu l-am văzut.

De acord: marii jucători îi vezi marţi şi miercuri la PRO-TV.

ashone
    Member

@Giani wrote:

@ashone wrote:

Aşule, era George frate… eu aveam activitate printre rafinării in timpul meciului cu Dinamo, nici măcar nu l-am văzut.

De acord: marii jucători îi vezi marţi şi miercuri la PRO-TV.

aaaaaaaa!!!!!!!!!! sinteti doi pa un net!!!!! acuma m-am prins. mai sint rafinarii in romania?intreb si eu…

stefan
    Member

Ehei, oameni buni, am luat-o noi cu 2-0 de la Dinamo, dar vă spun eu că ăla a fost meci cu blestem. Pentru Dinamo, evident. Au ieşit din Cupă? Au ieşit. Ies acuş-acuş din UEFA? Ies. În campionat încep să se împleticească? Yes (dar nu din cauza noastră)!
    Asta este divizia A. Şi nici nu o să se schimbe atâta timp cât nu se termină odată cu această mare păcăleală numită Dinamo! Şi cu atât mai mult mă oftic când mă gândesc că Sportul nu i-a mai bătut cam de multicel!

ashone
    Member

@stefan wrote:

Ehei, oameni buni, am luat-o noi cu 2-0 de la Dinamo, dar vă spun eu că ăla a fost meci cu blestem. Pentru Dinamo, evident. Au ieşit din Cupă? Au ieşit. Ies acuş-acuş din UEFA? Ies. În campionat încep să se împleticească? Yes (dar nu din cauza noastră)!
    Asta este divizia A. Şi nici nu o să se schimbe atâta timp cât nu se termină odată cu această mare păcăleală numită Dinamo! Şi cu atât mai mult mă oftic când mă gândesc că Sportul nu i-a mai bătut cam de multicel!

ocazii sa-i bata au avut,chiar si anul trecut in groapa….

Blue Eyes
    Member

Antrenorul cainilor are mai mult par alb decat Danut….:)
    Este cu 2 clase peste Dan Petrescu….Din Cauza asta scorul mi se pare absolut firesc….
    Peste vreo 10 ani ( daca nu ne termina UE)….o sa vedem un alt DP…..

Viewing 9 posts - 61 through 69 (of 69 total)
  • The topic ‘23.10.2005 Sportul Studentesc – Dinamo Bucuresti 0-2(0-1)’ is closed to new replies.