24.03.2007 FC Brasov – Sportul Studentesc 1-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 24.03.2007 FC Brasov – Sportul Studentesc 1-1(0-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 90 total)
  • Author
    webmaster
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 21-a a seriei I a Ligii a II-a.
    Stadion: Tineretului, ora 11:00

Arbitri: Tiberiu Lajos – Adrian Lungu, Dan Niþu – Codruþ Nicoarã

adi
    Member

Pentru toti cei interesati de deplasarea la meciul cu FC Brasov, am inchiriat un microbuz de 16 locuri cu care vom pleca sambata la 07.30 de la barul lui Nicu (de langa stadionul Regie). Ar fi indicat sa ne strangem la 07.00-07.15.
    Costul orientativ va fi de 45 lei / persoana.
    Va rog sa postati aici daca sunteti interesati de aceasta deplasare.
    Multumesc.

cameliu
    Member

Intilnim mereu echipe cu probleme… care ne fac mereu probleme… deci noi avem mereu probleme…

(ca sa fiu mai explicit: snagov, brazi, braila sunt aproape retrogradate… dar ne-au mincat impreuna 2+2+2+3=9 puncte…buzaul ne-a tras-o cu 6-0 fiind in pragul desfiintarii, cu echipa scoasa la licitatie… bacaul nici ei nu o duceau pe roze cind ne-au batut, acu si BV vor sa schimbe antrenorul…)

gsp:
    Mihai Stoica pe făraş
    Istvan Deak

Deşi nu a petrecut decît 3 etape pe banca “stegarilor”, antrenorul Mihai Stoica este aproape de demitere. Principalii contestatari ai tehnicianului sînt suporterii de sub Tîmpa, care pregătesc un amplu protest împotriva lui Stoica, etapa următoare, cînd ardelenii vor primi vizita Sportului. “Mihai Stoica rămîne la echipă, dar trebuie să ştie că nu sînt mulţumit de modul în care a pregătit jocul de la Cîmpina”, a declarat preşedintele braşovenilor, Dinu Gheorghe.

Zibling
    Member

Semnez in condica de prezenta.

Ultras
    Member

Deplasarea asta nu am de gand sa o ratez! O sa incep sa sun adunarea de maine.

ultrasro
    Member

Am vorbit deja pentru masina, se va pleca sambata in jurul orei 7.15 spre Brasov. Deci trebuie sa ne strangem 16-17 oameni. Fiecare cotizeaza in jur de 40 sau 42 lei pentru plata facturii la microbuz.

ultrasro
    Member

Deplasarea a fost stabilita, gazdele anuntate, venim.

Vin si eu daca mai e loc.

franz_kafka
    Member

@cristiansportul wrote:

Nu stiu daca poti sa ajungi la timp! Nu uita, locuiesti la Leeds, tocmai in Anglia!

Ultras
    Member

@cristiansportul wrote:

Ti-am pastrat un loc la noi in microbuz! 😈

07Ex
    Keymaster

@franz_kafka wrote:

@cristiansportul wrote:

Nu stiu daca poti sa ajungi la timp! Nu uita, locuiesti la Leeds, tocmai in Anglia!

Chestia cu locatia este relativa, franz. Sunt foarte putini cei de pe forum care au postat cu adevarat unde locuiesc. Daca e sa ne luam dupa ce ai postat tu, inseamna ca locuiesti in Delta Okavango. 😉

Eu chiar ma gandeam sa scot de pe forum locatia si steagurile ca aproape nimeni nu le respecta. 😥

@97SiR wrote:

Eu chiar ma gandeam sa scot de pe forum locatia si steagurile ca aproape nimeni nu le respecta. 😥

La un moment dat a fost o forma de protest fata de faptul ca suntem “conţărani” cu frf-istii.

Daca vreti, hai sa revenim la normal, ce ziceti ?

07Ex
    Keymaster

@black@white1916 wrote:

@97SiR wrote:

La un moment dat a fost o forma de protest fata de faptul ca suntem “conţărani” cu frf-istii.

Daca vreti, hai sa revenim la normal, ce ziceti ?

Da, stiu de faptul ca toti ati fost impotriva FRF dupa cele intamplate anul trecut. In privinta steagurilor, voi faceti cum vreti. 😆

ultrasro
    Member

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuu…. de ce sa renuntam la tarile de exil virtual? S-a schimbat ceva? Tot MS e la putere, tot Dragomir bufonul e la mare cinste, tot Prunea analfabetul si Lupescu imparatul de carton conduc fotbalul romanesc.

multi
    Member

Multumesc , si eu stau bine unde stau ! Mai vorbim cand se va schimba ceva de-adevaratelea!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 90 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.