24.03.2007 FC Brasov – Sportul Studentesc 1-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 24.03.2007 FC Brasov – Sportul Studentesc 1-1(0-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 90 total)
  • Author
    cameliu
    Member

Am pariat 10 euro la bwin pe victoria noastra. E primul meu pariu online… Cota e de 4.4!

Am putea face un carton ceva, cu o urare draguta, pentru mitici, sandisti, prunisti si lupisti, pe care sa o agatam de gard. Sa nu mai protestam numai intre noi pe forum ! Sa nu zica banditii ca au scapat de noi si ca suntem mamaligi. Un mesaj “destept” care sa treaca de “vigilentii jandarmi’ de la poarta, cei cu “analizele morfo-sintactice”…

De genul: “FRF + LIGA: NE-ATI DISTRUS COPILARIA!
    Sau un mesaj, destept, cu adevarat. Mesajul zace in voi, stiu ca puteti, bagati carbuni si scoateti IDEI !

E Bogdan Naumovici mai tare decat noi ??

Scriem, pentru inceput, pe un carton ceva, si-l agatam la gard…..
    Si vedem ce iese…

ultrasro
    Member

Vii maine la meci? Te asteptam :)

@ultrasro wrote:

Vii maine la meci? Te asteptam :)

SORRY ! NU POT !
    Face soacra-mea pomană, si eu sunt soferul : trebuie sa-l plimb pe popă, la cimitir la … :(

Trist, pentru mine, dar adevarat…………..

SUCCES BAIETILOR ! SPOR GALERIEI !

dragos
    Member

la munte, deja, ninge, iar in bucuresti ploua de rupe pamantul…….va fi un teren greu.
    este un meci de 6 pct.

Ultras
    Member

@black@white1916 wrote:

Am putea face un carton ceva, cu o urare draguta, pentru mitici, sandisti, prunisti si lupisti, pe care sa o agatam de gard. Sa nu mai protestam numai intre noi pe forum ! Sa nu zica banditii ca au scapat de noi si ca suntem mamaligi. Un mesaj “destept” care sa treaca de “vigilentii jandarmi’ de la poarta, cei cu “analizele morfo-sintactice”…

De genul: “FRF + LIGA: NE-ATI DISTRUS COPILARIA!
    Sau un mesaj, destept, cu adevarat. Mesajul zace in voi, stiu ca puteti, bagati carbuni si scoateti IDEI !

E Bogdan Naumovici mai tare decat noi ??

Scriem, pentru inceput, pe un carton ceva, si-l agatam la gard…..
    Si vedem ce iese…

Nu uita ca avem deja un banner… cu tema…

@Ultras wrote:

Nu uita ca avem deja un banner… cu tema…

Ceva mai DUR ! ?!

Giani
    Member

NEDERLAND!!! E bine?

Deci ramane la 7 si un sfert asta daca reusim sa ajungem la munte , ca vad ca astia la stiri zic ca sunt super inundatiipe Valea Prahovei.
    Vedem maine dimineata ce facem.

Si imi cer scuze ca am setat tara si orasul diferit de cel adevarat. Dar macar aici pe sit sa ma exilez si eu intr-un loc unde m-as simti bine pentru a scapa de injustitia si nesimtirea din Romania.

franz_kafka
    Member

@cristiansportul wrote:

Si imi cer scuze ca am setat tara si orasul diferit de cel adevarat. Dar macar aici pe sit sa ma exilez si eu intr-un loc unde m-as simti bine pentru a scapa de injustitia si nesimtirea din Romania.

Inseamna ca ar trebui sa ne scuzam aproape toti…, iar daca imi amintesc eu din discutiile din vara trecuta, chiar aceasta era ideea: o forma de protest!

Eu glumisem!

Nu stai linistit. am vazut ca Admin se cam suparase pe chestia asta si din cauza aia imi cerusem scuze. 😆

07Ex
    Keymaster

@cristiansportul wrote:

Nu stai linistit. am vazut ca Admin se cam suparase pe chestia asta si din cauza aia imi cerusem scuze. 😆

Nu m-am suparat. Voi puneti ce tara si oras vreti. A fost doar o gluma. 😆

Zibling
    Member

Toata lumea imi sugereaza sa nu merg la acest meci datorita vremii nefavorabile. Insa, tot inainte… vreau sa-i vad pe baieti jucand pe viu, ca intotdeauna. Si mai cred ca acest oras (Brasov) ne tine noroc si putem castiga pt a 2-a oara in deplasare in acest sezon, tot sub Tampa !!! 😉

cameliu
    Member

Ovidiu nu e online, deci deocamdata n-avem transmisie live…

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 90 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.