24.04.2010 Dinamo II Bucuresti – Sportul Studentesc 0-4(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 24.04.2010 Dinamo II Bucuresti – Sportul Studentesc 0-4(0-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • Author
    webmaster
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 26-a a ligii a 2-a, seria 1.
    Sambata 24.04.2010, ora 13:00, stadion Florea Dumitrache.

dragos
    Member

avem meci greu, ca dealtfel orice meci pe care-l jucam……..la dinamo e haos si s-ar putea sa fie ametiti….ii vedem azi cu petrolul de la ora 13.00 pe sport.ro

cameliu
    Member

Si meciul nostru va fi televizat de sport.ro
    Simbata de la 13.

07Ex
    Keymaster

Se poate vedea undeva pe net meciul asta? Nu de alta, dar s-ar putea sa fiu acasa sambata viitoare, iar daca meciul e la 11:00, poate ma scol sa-l ascult.

Asta daca nu raman aici la New Delhi inca o saptamana. Pana acum cursele de avion catre Canada au fost amanate datorita norului de cenusa din Europa.

cameliu
    Member

@07Ex wrote:

Se poate vedea undeva pe net meciul asta? Nu de alta, dar s-ar putea sa fiu acasa sambata viitoare, iar daca meciul e la 11:00, poate ma scol sa-l ascult.

Asta daca nu raman aici la New Delhi inca o saptamana. Pana acum cursele de avion catre Canada au fost amanate datorita norului de cenusa din Europa.

Meciul e de la 13 nu de la 11.
    Se poate vedea live, direct pe site-ul sport.ro.

Sau de exemplu de pe sit-ul tv.vanelus.com (daca ai instalat sop cast, si alegi sport.ro). Sau pe cool-tv.net

07Ex
    Keymaster

Pardon, am vrut sa zic ora 13:00. Ora 11:00 pentru mine e 4 dimineata, iar eu sa ma scol sambata de a 4 dimineata si sa-i vad pe ai nostri pierzand nu o fac.

Multam mult Cameliu. O sa vad daca reusesc sa vad meciul asta online. Pana sambata o sa vad ce e sop cast-ul asta, si daca este compatibil cu Mac. Eu nu mai am Windows asa ca, pentru a viziona pe calculator, programul trebuie sa poata fi instalat pe Macintosh.

dragos
    Member

“catelushii” au fost mancati de catre “lupii galbeni” (0-3)…..noi oare ce vom face ?? :-ss :-ss :-ss :-ss :-ss :-ss :-ss

rapid19pancu
    Member

Daca bat ,au sanse la promovare ,daca nu…eu zic ca se pierde promovarea!

07Ex wrote:
    Pardon, am vrut sa zic ora 13:00. Ora 11:00 pentru mine e 4 dimineata, iar eu sa ma scol sambata de a 4 dimineata si sa-i vad pe ai nostri pierzand nu o fac.

iti garantez eu ca nu vom pierde :P va merita sa te trezesti sa vezi o victorie alor nostrii la minim 2 goluri diferenta…asta e pronosticul meu…ne vedem sambata pe stadionul Victoria, numai bine

Si eu sunt sigur ca vom bate pe Florea Dumitrache,mai ales ca in acest moment Dinamo se afla in degringolada si ma gandesc ca asta trebuie sa se vada si in jocul “catelusilor”.Eu am vazut un pic din meciul de aseara a lui Dinamo cu Poli Iasi si pot sa va zic ca Iasi-ul trebuia sa castige cu vreo 3-1 lejer la ce ocazii au avut in a doua repriza.As fi vrut sa ma duc la meci,mai ales ca stau in zona,dar am ceva de facut prin casa si il voi urmari pana la urma la televizor.Haide Sportul!!!Victorieeeee! :ymapplause:

cameliu
    Member

1-0 gol Curelea.

Am o intrebare poate stupida.
    Daca Faramache a luat rosu la Botosani a “stat” la “meciul” cu Suceava?

MarcAntoniu
    Member

:D Merge binisor jocul Sportului !!
    Daca luau in serios ocaziile avute dupa deschiderea scorului putea sa fie 3 sau 4 la 0, inca de la pauza.
    Pe final de repriza, Postolache pare cel mai obosit dintre ai nostrii.

cameliu
    Member

Sper sa mai dam!
    Orice gol poate fi super important.
    La o eventuala egalitate cu petrolul la sfarsit golaverajul va decide!
    Si Petrolul au recuperat vreo 10 goluri in ultimele 5 etape!

MarcAntoniu
    Member

CURELEA si FERFELEA
    :ymparty:

MarcAntoniu
    Member

SI AU VENIT GOLURILE 3 SI 4

2. Sportul Studenţesc 26 14 7 5 50-20 49

1 Viorel FERFELEA 18
    2 Costin CURELEA 16
    :D

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.