24.09.2008 Sportul Studentesc – Prefab Modelu 7-6(1-1,1-1)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 24.09.2008 Sportul Studentesc – Prefab Modelu 7-6(1-1,1-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 62 total)
  • Author
    bogdyany
    Member

Meci contand pentru faza a 5-a preliminara a Cupei Romaniei, editia 2008-2009.
    Miercuri 24.09.2008, ora 16:00, stadion Regie.

Sa speram ca in sfarsit a sosit momentul sa invingem si noi aceasta echipa !

07Ex
    Keymaster

Si eu sper ca de data asta sa-i batem pe Prefab. Poate sa fie si in prelungiri sau la 11m, doar sa-i batem.

Zibling
    Member

Nu stiu cat de bine este ca se joaca la noi acasa, unde nu i-am invins niciodata pe modeleni. Insa, se vede faptul ca suntem considerati mai slabi decat ei si jucam pe teren propriu un meci ce trebuia sa se joace pe teren neutru.

Si eu sper, de asemenea, la o victorie la prelungiri sau penalty-uri. Sper ca baietii nostri sa reziste, deoarece nu au avut de a face cu astfel de meciuri pana acum. Hai Sportul! Vrem s vedem echipe de Liga I in Regie (sau pe terenuri neutre).

cameliu
    Member

@Zibling wrote:

Nu stiu cat de bine este ca se joaca la noi acasa, unde nu i-am invins niciodata pe modeleni.

Problema e ca nu i-am batut nici la ei… a fost cred de 2 ori 2-2…

dragos
    Member

sper, ca de aceasta data sa ne intereseze cupa romaniei…. 8) 8) si ar trebui sa oprim foto(modelu’) 🙄

Am cazut cu bestia neagra.Daca jucam la fel cum am facut-o in campionat nu avem nici o sansa. Sa speram totusi ca ne trezim si facem un meci bun.

dragos
    Member

mi-as fi dorit sa jucam in deplasare sau pe teren neutru, caci “acasa” nu prea ne iese…….

Giani
    Member

Nu vin la meci. Am prea multe de facut ca sa mai pierd jumatate de zi pentru niste nesimtiti.

Zibling
    Member

Alo, tovarasi suporteri – nu ma lasati singurel azi la meci, va rog !!!

07Ex
    Keymaster

Eu voi fi prezent pe forum, insa nu stiu cat de mult te va ajuta lucrul asta.

Putem “viziona” undeva meciul online?

cameliu
    Member

Putem doar spera ca cineva care e in contact cu stadionul va posta cite ceva…

cameliu
    Member
    cameliu
    Member

Fratilor a dat CURELEA gol!!!!!!!!!!!!!???????????

e 1-0!

07Ex
    Keymaster

Mda, merci Cameliu, ma uit si eu pe ProSport la meci si am vazut si nu mi-a venit sa cred. A dat Curelea gol. Poate ca la ei nu joaca portarul. 😆

07Ex
    Keymaster

Vad ca la pauza este 1-1. Se poate sa pierdem cu astia. 😥

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 62 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.