24.10.2007 FC Sacele – Sportul Studentesc 0-0

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 24.10.2007 FC Sacele – Sportul Studentesc 0-0

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a XI-a ligii a II-a, seria A.
    Miercuri 24.10.2007, stadion Electroprecizia, ora 11:00.

Tavi
    Member

Zoltan Erdei (Slatina) – Gheorghe Negoita (Braila), Catalin Savu (Galati) – Aron Nemes (Covasna)
    Obs: Dorin Naste (Tg Mures)

Giani
    Member

Macar pe amaratii astia sa ii batem si noi :(. Ca la adevrsarii mai rasariti seceta totala.

CIPIKA
    Member

Ceva probleme de lot in afara de Curelea si Ciobi.Ce se mai aude cu Tibi?
    Sper sa nu ninga pana maine la brasov si sa se intoarca cu trei puncte

stefan
    Member

Cred ca sezonul asta nu prea o sa avem probleme la Brasov, o sa ne prinda bine aerul tare de munte. Noi avem probleme cu aerul greu si noxele de prin marginea Capitalei (Chitila, Chiajna, Otopeni?).

mkg
    Member

Pai normal ca la Brasov ne prieste ! Jucam ca la noi acasa pentru ca am facut in vara 70.000 de cantonamente la Brasov (doar de acolo era canadianul nostru) de mai aveam nitel si mutam echipa cu tot cu sediu acolo! Acum dupa atatea amicale pe arenele Brasovene ,culegem si roadele fiindca jucam in zona aceea ca la noi acasa
    Sper ca nimeni nu isi mai aminteste ca am furat-o de la Forex fiindca acolo tocmai de asta am pierdut: ca jucam ca acasa
    Cat despre Chiajna … sau PESCARII…nu pot sa spun decat : NO PAGADI ZAIET 😆 😆 😆

cameliu
    Member

Conform sit-ului oficial al clubului, Curelea face deplasarea la Sacele!

CIPIKA
    Member

Cameliu ne-ai dat o veste buna dar sti daca si intra pe finalul de partina sau doar face deplacarea
    Eu sper sa-si revina si sa joaca cum o face el de obicei ca de cateori am avut un accidentat nu sia mai intrat in forma deloc(vezi TIBI BALAN SI RAUL CIUPE)

rapid19pancu
    Member

sa joace cine poate dar sa aduca victoria :)

ionut.ro
    Member

In Prosport meciul e anuntat de la ora 15.00

gabip
    Member

1-0 forex. Hai sa batem la sacele. ne apropiem la 3 puncte.

CIPIKA
    Member

Stie careva care este alcatuirea echipei noastre ?
    😳

LA noi liniste si pace, 0-0 , sa speram ca macar in a doua repriza sa spargem gheata si sa ne mai ridicam in clasamet. oricum Brasovul sunt ca si promovati, macar sa ne batem si noi pentru locul doi ca cele din fata noastra nu par mari echipe, adevar este ca nici noi nu prea suntem. 😥

07Ex
    Keymaster

0-0 nu ar fi chiar atat de rau, dar avand in vedere ca astia nu au dat decat 3 goluri eu sper macar sa nu primim gol de la ei.

ovidiu
    Member

Bine ar fi sa batem… …
    Cand vad ca progresu face ce face …
    Ma apuca durerile de cap.

Sper, oricum, sa nu pierdem.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 36 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.