24.10.2007 FC Sacele – Sportul Studentesc 0-0

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 24.10.2007 FC Sacele – Sportul Studentesc 0-0

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 36 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Sincer sa fiu as zice ca FC Sacele este cam ultima echipa pe care o putem bate lejer in deplasare. Azi daca facem doar egal cu ei, eu zic ca pierdem doua puncte importante.

Cat despre celelalte rezultate, ma surprinde ca Progresul pierde acasa cu Dinamo II. Ma intreb ce s-a intamplat cu Dinamo II de au inceput sa bata pe toata lumea.

Zibling
    Member

Si eu vad tot 0-0 la Sportul. Sper sa nu fie precum in alte cazuri, adica sa nu fi avut gazetarii nostri om la Sacele, iar la cateva minute dupa finalul meciului sa apara un rezultat de sa ne lase cu gura cascata. :?

CIPIKA
    Member

NU STIU DE CE VA MULTUMITI CU 0-0 PT CA DACA VREI SA PROMOVENI NU TREBUIE SA NE IMPIEDICAM DE SACELE
    EU SPER TOTUSI SA BATEA AZI CHIAR DACA NU MAI SUNT MULTE MINUTE DE JUCAT
    BAFTA BAIETI

07Ex
    Keymaster

Eu nu cred ca nimeni aici se multumeste cu 0-0, ba chiar eu am spus ca Sacele ar cam fi ultima echipa pe care am putea-o bate in deplasare lejer. Ma intreb insa dece nu am reusit sa dam macar un gol.

In privinta promovarii insa, tin sa te contrazic. Eu nu numai ca nu cred ca vom promova, dar chiar sper sa nu promovam. Daca promovam cu actuala echipa nu facem altceva decat sa ne intoarcem la anu’ in B cu penalizare. Cand echipa nu este in stare sa bata la Sacele nici nu vreau sa ma gandesc ce am putea face in deplasare la Timisoara, Cluj, sau Urziceni la anu’. De Steaua si Dinamo nu mai vorbesc.

Zibling
    Member

Nu stiu daca e atat de grav un 0-0 la Sacele, avand in vedere urmatoarele 2 detalii:
    – sezonul trecut am fost invinsi la Sacele cu 2-0, adica acum vreo 5 luni
    – sezonul acesta, Sacele are nu mai putin de 7 egaluri din 11 meciuri disputate, acesta de azi putand fi al 8-lea.

E adevarat ca nu au castigat nici un meci, e adevarat ca nu dau prea multe goluri, insa nici noi nu am inscris sezonul asta prea multe goluri, si iata e f.posibil al 2-lea 0-0 consecutiv al Sportului.

CIPIKA
    Member

Cu inca doua trei achiziti eu cred ca vom face fata in liga 1.Sa nu uitam ca si cu fosta generatie nu ne dadea nimeni prea multe sanse si uite pe unde au ajuns

Zibling
    Member

Pericol. Exact ce spuneam – la meciul Dunarea Giurgiu-Dunarea Galati a fost afisat 0-0 atat pe GSP, cat si pe ProSport, insa deodata la finalul meciului a aparut 2-0 pt gazde, cu goluri marcate in minutele 6 si 46. Sper sa nu fie si la meciul de la Sacele acelasi deznodamant. :?

07Ex
    Keymaster

@Zibling wrote:

Pericol. Exact ce spuneam – la meciul Dunarea Giurgiu-Dunarea Galati a fost afisat 0-0 atat pe GSP, cat si pe ProSport, insa deodata la finalul meciului a aparut 2-0 pt gazde, cu goluri marcate in minutele 6 si 46. Sper sa nu fie si la meciul de la Sacele acelasi deznodamant. :?

Sau poate la noi va fi 0-2. 😉

cameliu
    Member

Sunati-l pe Ovidiu, sau pe Florin. Ei chiar daca n-au fost la meci stiu sigur rezultatul la ora asta din alte surse…

07Ex
    Keymaster

S-a terminat si la noi 0-0 din pacate. 😥

cameliu
    Member

@07Ex wrote:

Pe Prosport s-au terminat toate celelalte meciuri din serie, numai al nostru nu. 😆

Cum la Giurgiu au pus rezultatul acu 5 minute doar… nu-s prea sigur ca la noi a fost 0-0… desi tot ce se poate…

Zibling
    Member

Ovidiu nu stie nimic, Florin nu raspunde, iar domnul Lazarescu de la club nu raspunde, de asemenea. Suntem plini de informatii in secolul XXI.

ovidiu
    Member

Sa speram ca este rezultatul de pe trocsport.
    Sa nu fie mai rau.
    O victorie cu INTER-ul ne urca vre-o doua locuri. 😳 😮 🙄

Zibling
    Member

Mda, s-a confirmat 0-0 de la locul faptei, si cica scorul este meritat, nu a dominat nici una din echipe, au fost ocazii de ambele parti, dar nu foarte clare.

ovidiu
    Member

Asta este. Atat se poate la ora actuala.
    Poate duminica.
    Poate .. poate … poate …

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 36 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.