24.10.2009 Sportul Studentesc – Dunarea Galati 2-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 24.10.2009 Sportul Studentesc – Dunarea Galati 2-0(1-0)

Viewing 7 posts - 16 through 22 (of 22 total)
  • Author
    dragos
    Member

ma bucur ca, a reaparut Viciu (si nu a luat gol)……asa cum am anticipat, golul decisiv s-a marcat pe final (uff, mi-a iesit)

sircos
    Member

poze de la meci (nu prea reusite, ca a fost nor cam tot timpul):

http://www.albumdefamilie.ro/albume/sportul-dunarea-galati-2-0-241009-1247/slideshow/

07Ex
    Keymaster

Multam pentru poze Sircos. Ce se intampla cu galeria? Voi nu mai stati la peluza?

@07Ex wrote:

Multam pentru poze Sircos. Ce se intampla cu galeria? Voi nu mai stati la peluza?

Ne-am mutat la tribuna de sub tabela de scor,deoarece asa putem vedea mai bine desfasurarea meciului.In plus, daca e sa fim si putin superstitiosi(desi nu cred in astfel de lucruri),pot sa spun ca ai nostri nu au pierdut niciun punct acasa dupa ce am schimbat locul(la cel cu Branesti s-a stat la peluza).Poate cand om avea si noi mai multi oameni in galerie va merita sa stam la peluza,dar momentan eu zic ca sedem foarte bine acolo :)

07Ex
    Keymaster

Aha, am inteles. In anii ’80 cand am inceput sa tin cu Sportul si eu tot acolo ma asezam, la tribuna a II-a sub tabela. Deh, pe vremea aia stadionul era plin. La tribuna I nu prea erau locuri libere, iar la peluze, ca si voi, nici eu nu prea am vrut sa stau, pe motiv ca nu prea se vedea bine.

eu raman adeptul peluzei…tot de la peluza am adevaratele trairi si amintiri :p

webmaster
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 7 posts - 16 through 22 (of 22 total)
  • The forum ‘Sezon 2009-2010 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.