25.03.2012 Vointa Sibiu – Sportul Studentesc 1-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 25.03.2012 Vointa Sibiu – Sportul Studentesc 1-0(1-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 59 total)
  • Author
    Zibling
    Member

Meci contand pentru etapa a XXIII-a a Ligii 1.
    Duminica, 25.03.2012, ora 15:00, stadion Municipal (Sibiu). DigiSport.

Sa-mi confirme si mie cineva, va rog, din alta sursa (eu stiu de pe website-ul LPF), ora si ziua disputarii acestui meci:

Sibiu, Stadion Municipal, Duminica 25 martie, ora 15:00
    VOINTA SIBIU-SPORTUL STUDENTESC

Sursa mea:
    http://www.lpf.ro/etapa23.htm

Intreb pt simplul motiv, deoarece voi fi prezent la Sibiu (impreuna cu cel putin 6 prieteni, majoritatea suporteri ai Sportului Studentesc), si daca meciul e duminica la pranz, pica numai bine! Stam si vedem meciul, apoi o radem inapoi la Bucuresti.

sircos
    Member

@Zibling wrote:

Stam si vedem meciul, apoi o radem inapoi la Bucuresti.

sper ca ai vrut sa scrii râdem ! iti doresc ca vii cu gura pana la urechi de bucurie si sa te doara gatul de atata râs :D hai SS !

cum se spune, meci de 6 puncte

laucantona
    Member

Ca sibian sper din tot sufletul sa nu cada nici una, iar la meciul asta sper sa vad 3 puncte la una din echipe nu 1 la fiecare.

dragos
    Member

Meciul va fi transmis pe DIGI SPORT 1, de la ora 15.00, Duminica 25.03.12

Zibling
    Member

Sper sa fim 9 sau 10 oameni care vor sustine Sportul Studentesc in peluza stadionului municipal din Sibiu.

Adica, astia-s cei care merg in vacanta la Sibiu + vreo 2-3 localnici, care ne-au mai insotit la meciul din sezonul trecut cand am jucat la Sibiu cu Gaz Metan Medias (acel 0-3 de trista amintire).

cameliu
    Member

@Zibling wrote:

Sper sa fim 9 sau 10 oameni care vor sustine Sportul Studentesc in peluza stadionului municipal din Sibiu.

Adica, astia-s cei care merg in vacanta la Sibiu + vreo 2-3 localnici, care ne-au mai insotit la meciul din sezonul trecut cand am jucat la Sibiu cu Gaz Metan Medias (acel 0-3 de trista amintire).

Atunci am fost 25-30!

ngm
    Member

BAIETI, EU AS VREA SA GASESC O POSIBILITATE SA MERG LA SIBIU
    DAR PT ATMOSFERA CU UN MICROBUZ.
    PINA ACUM NUMAI DOBIN SI NICU BECI SUNT DORITORI.
    AR MAI TRBUI 11 PERSOANE. E CINEVA DORITOR ?

07Ex
    Keymaster

Eu as veni, dar ma cam indoiesc ca microbuzul se va opri sa ma ia de aici de acasa. :D

cameliu
    Member

Ceahlaul si Bv au batut la Rapid si Vaslui…

Tare frica mi-e de meciul asta… E pina la urma cel mai important meci din retur!
    Trebuie sa tragem tare sa scoatem cel putin un egal, iar apoi neaparat sa batem Mioveni!

Daca se mai gasesc doritori ma bag si eu.

roland
    Member

@cristiansportul wrote:

Daca se mai gasesc doritori ma bag si eu.

Vin si eu! Tot acolo unde ne am vazut la meciul cu Gazu de anu trecut ? Cat e microbuzu? Ovidiu vine, (nu mai am telefonul lui)…? 0751 644 282 va astept , daca e vreunul mai organizator. Forzaaaaaaa Sportuuuuuuuu! :ymparty:

ovidiu
    Member

Trag nadejdea ca ajung si eu, dar nimic sigur. 50% – 50%. Doar in dimineata zilei de duminica voi afla.
    Tel. number: 0745 316579. Poate cineva ma va suna.

Nu prea stiu eu cum se mai procedeaza in cazurile in care vrei sa ajungi, pe stadioane, in partea unei anumite galerii (buletine, cereri samd). La Sibiu am vazut un meci cu multi ani in urma, de cupa: Sportul – UTA, dar de atunci am inteles ca s-au schimbat multe.

Oricum sper ca baietii sa nu-si fi iesit din mana, sa faca un meci bun si sa obtina un rezultat pozitiv

Doar lista cu CNP-uri se face, si daca sunt jandarmii zelosi te verifica la buletin.

ngm
    Member

AM RENUNTAT LA DEPLASARE , NU SUNTEM DESTUI .
    ASOCIATIA NU A VRUT SA DEA 1/2 DIN COSTURI PT CEI FARA VENITURI . ASTA E …

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 59 total)
  • The forum ‘Sezon 2011-2012 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.