25.08.2007 Dinamo Bucuresti II- Sportul Studentesc 1-2(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 25.08.2007 Dinamo Bucuresti II- Sportul Studentesc 1-2(0-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 57 total)
  • Author
    cameliu
    Member

Am revenit in fotbalul mare… jucam cu Dinamo… 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

07Ex
    Keymaster

In principiu ar trebui sa incepem campionatul cu 3p. Nu vad cum o promovata din divizia C sa ne bata in prima etapa.

cameliu
    Member

@07Ex wrote:

In principiu ar trebui sa incepem campionatul cu 3p. Nu vad cum o promovata din divizia C sa ne bata in prima etapa.

Sa ne amintim totusi cum promovata numita modelu’ ne-a “tras-o” cu 5-0 in regie…

07Ex
    Keymaster

@cameliu wrote:

Sa ne amintim totusi cum promovata numita modelu’ ne-a “tras-o” cu 5-0 in regie…

Mda, si asta e adevarat. Eu m-am referit la faptul ca daca echipa doreste cu adevarat promovarea, meciul cu Dinamo II trebuie castigat. Daca insa la club se doreste sa fim doar o echipa de pluton in liga a II-a, atunci se poate ca la Dinamo II chiar sa pierdem. Dupa sezonul trecut mi-am dat seama ca la echipa asta orice este posibil.

Tavi
    Member

@07Ex wrote:

In principiu ai dreptate Caz. Anul trecut credeam ca o sa defilam prin B si ne impiedicam de asa numitele cioturi pe care le-am facut celebre cu ocazia asta. Poate ca noul antrenor a reusit sa le schimbe mentalitatea. ramane sa vedem daca a reusit. Poate avem noroc si pleaca si ‘celebrul brazilian” pentru ca si-a facut datoria cu varf si indesat dar din pacate nu la capitolul goluri marcate … :?

Zibling
    Member

Eu am vazut pe coperta GSP ca Tibi Balan si D.Varga sunt deja “visinii”, deci scoateti-i din schema pt meciul cu Dinamo 2.

Apropos, unde se joaca meciul? Pe stadionasul “Victoria”? Si daca da, pe unde se intra la acel local (banuiesc ca nu prin Stefan cel Mare)?

MarcAntoniu
    Member

@cameliu wrote:

@07Ex wrote:

EU, sper, sa marcheze Sportu 5 goluri in deplasare, din prima etapa 8) .

dragos
    Member

DIN PACATE, nu voi urmari live meciul, intrucat voi pleca din bucuresti (deh, obligatii)……..sper, insa intr-un rezultat pozitiv……

Zibling
    Member

Mda, meciul fiind acum mutat de pe 11 august pe 25 august (cand eu am nunta, cu tot tacamul), nu voi avea posibilitatea sa vad Sportul in prima etapa. Multumesc, Siman! Multumesc, Duru! 😥

Asadar, voi face un efort sa merg sambata asta, pe 11 august la amicalul cu FC Brasov. Macar atat!

Tavi
    Member

@Zibling wrote:

Mda, meciul fiind acum mutat de pe 11 august pe 25 august (cand eu am nunta, cu tot tacamul)…

Daca e chiar a ta “Casa de piatra!”. Asta nu trebuie insa sa fie un impediment sa vi la meci. Intreaba-l pe Razvan Radulescu de ce. :)

Mi-aduc aminte ca si el a dat o fuga pana la stadion in ziua nuntii lui.

Zibling
    Member

Mersi. Eu voi incerca, dar nu garantez. Mai ales ca abia luni voi afla exact ora la care-mi vina randul la abator, pardon… la primarie.

adi
    Member

Cheer up mate, is’s going to be fun :)

Zibling wrote:
    Mersi. Eu voi incerca, dar nu garantez. Mai ales ca abia luni voi afla exact ora la care-mi vina randul la abator, pardon… la primarie.
    ashone
    Member

@Zibling wrote:

mai intra unu in rindu lumii…sa vi la noi astia mai batrinii sa te invatam scuze de fugit d-acas 😈 😈

rapid19pancu
    Member

Cum se va deplasa galeria la stadionul Victoria? ca as vrea sa merg dar nu stiu unde e stadionul..tot domnul Ovidiu se ocupa de deplasare???

ultrasro
    Member

Victoria e in complexul Dinamo, in spatele peluzei Haldan. Se ajunge cu metroul plecand din Crangasi.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 57 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.