25.09.2004 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A 25.09.2004 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 71 total)
  • Author
    ion
    Member

Poate ai dreptate iar eu m-as bucura sincer sa ai !Daca a fost blat cu Faru deja e rusinos deoarece Sportu nu a mai fost asociat cu blatu de multa vreme…si inca cu Faru…Oricum as vrea sa fie mereu cum spui tu :sa bata Sportu si eu sa ma insel in aprecieri…

Ultras
    Member

Era vorba de blat in repriza a doua din meciul Steaua – Farul

ion
    Member

@Ultras wrote:

Era vorba de blat in repriza a doua din meciul Steaua – Farul

Scuza-ma ,am inteles gresit!!!!

dragos
    Member

lucrurile sunt simple: noi, suporterii inaintea unui meci cu steaua, suntem
    circumspecti, insa ECHIPA trebuie sa ne demonstreze CA SUNT PUTERNICI si tre’ sa avem incredere in EI, nu???
    macar sa ne inselam noi si sa ne scoatem palaria (la finalul meciului in fata lor)…..

SPORTUL FOREVER!!!!

Ultras
    Member

Nu mai carcotiti atata ca emanati energii negative. 👿

ion
    Member

dreptul ca circoteala este scrise in constitutie!Ienergiile c-or fi cu plus sau minus asta dupa om…Noi tragem nadajde ca nu strica la casa omului ienergii pozitive si negative…

Ultras
    Member

Ce treaba are constitutia? Ce va credeti in democratie? 😈

ion
    Member

Abia acum mi-am conectat cartela telefonica la bibilica…Am inteles dom’ Florin unde bati!E cazul sa ma trezesc pina nu e prea tirziu!

cameliu
    Member

Sportul y Accidentat în urmă cu o lună şi jumătate la genunchiul stîng, într-o partidă cu Universitatea Craiova (2-0), mijlocaşul Sportului, Florin Maxim, este apt pentru meciul cu Steaua de sîmbătă. “Săptămîna asta am făcut numai alergări uşoare. Nu am simţit nici o durere la picior şi sper să joc cu Steaua”, a declarat Maxim. y Paul Muntenescu

Sportul y “Am discutat cu cei din conducerea Sportului şi în mare parte ne-am înţeles. Săptămîna acesta vom avea o discuţie finală”, a declarat Cătălin Mulţescu (28 de ani). Fostul portar al Astrei s-a antrenat de la începutul pregătirilor cu “studenţii” şi spune că sînt “90 la sută şanse să ne înţelegem”. y Paul Muntenescu

dragos
    Member

@Ultras wrote:

Nu mai carcotiti atata ca emanati energii negative. 👿

cica….adica……..CARE ESTE !!! (vorba unui clasic in viata!!!!!)

dragos
    Member

ma bucur pentru EI !!!
    HAI MAXIME, HAI MAXIME, HAIDE ………!!!!!!!!

HAI CATALINE!!!!!

wex
    Member

Pina acum Steaua nu a jucat prea bine in deplasare. Avind in vedere si faptul ca Petrescu il cunoaste bine pe Zengaboy, simbata poate iesi un rezultat bun pentru baietii nostri.

dragos
    Member

zenga a declarat RAZBOI (doar pe parcursul meciului) prietenului sau Dan
    Petrescu, apoi vor reveni la sentimente normale………
    sper sa fie acelasi scor (in regie: sportul – fc national 2-1), dar atunci zenga-boy antrena pe fc national si danezul juca la bancari….

SPORTUL FOREVER !!!!

cameliu
    Member

SPORTUL STUDENTESC – STEAUA BUCURESTI ora 17,00, TVR 2/
    Arbitru: Alexandru Tudor /Bucuresti/, asistenti: Nicolae Marodin si Ispas Cojocaru, rezerva Andrei Ionita /toti din Bucuresti/. Observatori: Alexandru Boc /Bucuresti/ si Mircea Salomir /Cluj/.

Ultras
    Member

Maxim inca nu si-a revenit dupa accidentare. Ieri l-am vazut si inca il supara genunchiul. Cred ca va mai sta cam trei saptamani.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 71 total)
  • The topic ‘25.09.2004 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti’ is closed to new replies.