25.09.2011 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 0-0

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 25.09.2011 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 0-0

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
  • Author
    dragos
    Member

Meci contand pentru etapa a VIII-a a Ligii 1.
    Duminica, 25.09.2011, ora 17:00, stadion Regie. DigiTV

cameliu
    Member

Un meci interesant la care avem 3 mari avantaje:
    1. Nu joaca Ratiu!
    2. Revine Tarnacop.
    3. Nu joaca la ei aia de rup tibii si peronei (la asta nu-s sigur ca am scris bine pluralul…)

Finalul insa din pacate va fi din nou: se urca jiji pe maibec si urla ca nu se va opri decat in finala ligii…

dragos
    Member

@cameliu wrote:

Un meci interesant la care avem 3 mari avantaje:
    1. Nu joaca Ratiu!
    2. Revine Tarnacop.
    3. Nu joaca la ei aia de rup tibii si peronei (la asta nu-s sigur ca am scris bine pluralul…)

Finalul insa din pacate va fi din nou: se urca jiji pe maibec si urla ca nu se va opri decat in finala ligii…

la ei apara STANCA 8-} 8-}

iar la final Jiji va spune din nou: tiki-taka barcelonaaaaaaaaa !!!!! :^o

razvanR
    Member

Trebuie sa economisim bani saptamana asta ca sa avem si pentru bilete care vor fi foarte scumpe. E bine asa pentru ca Steaua joaca din nou un meci in Bucuresti dupa aproape jumatate de an de Buzau, Constanta, Cluj, Ploiesti iar simpatizantii lor din Ghencea ar putea fi tentati sa ia Regia cu asalt.

Trebuie sa-i batem si sa ne apropiem la 2 puncte de ei!

In ultimile 2 etape:
    Steaua: 0 puncte, golaveraj 1-5
    Sportul: 1 punct, golaveraj 3-4

O-le-le O-la-la
    Mai avem putin
    Si batem Steaua!

07Ex
    Keymaster

Cu Steaua mai mult de un punct nu cred ca scoatem. Noi nu suntem in stare sa scoatem puncte cu Mioveniul, asa ca nu vad cum putem spera sa luam puncte la meciul cu Steaua.

dragos
    Member

2 solist, fara dubii…..si la scor chiar B-)

teo
    Member

@dragos wrote:

2 solist, fara dubii…..si la scor chiar B-)

si la cat de prost jucam, nu va mai fi nevoie de teatrul ieftin de data trecuta.

ovidiu
    Member

Bietul nea Jiji :o) ! Ce mai declara el (din prosport):

“Liga 1 | Măsuri extreme “Dacă se întâmplă asta nu mai apar la TV şi mă şi SPÂNZUR!” Ăsta e cel mai NEGRU COŞMAR pentru Becali
    Steaua are deja trei înfrângeri în primele 7 etape din Liga I, însă Becali nici nu concepe ca echipa sa să se împiedice de Sportul Studenţesc. Patronul Stelei promte că se va autocenzura până la finalul returului dacă Sportul va reuşi să producă surpriza în etapa a 8-a şi să se impună în faţa roş-albaştrilor. “Măsurile” anunţate de Gigi în cazult unei înfrângeri nu se opresc însă aici. “Mă găsiţi spânzurat dacă pierdem”, “promite” Becali.

“Dacă nu batem nici Sportul Studenţesc îmi dau cuvântul de onoare că nu mai apar la televizor până în iarnă. Dacă nici pe ăştia nu îi batem, nu mai vreau să apar nicăieri. Mă şi spânzur, mă găsiţi spânzurat”, a declarat Gigi Becali la gsptv.”

Nu vreau raul nimanui :D , dar poa’ se mobilizeaza baietii si-l vedem pe Berbecali cu streangu la gat :)) .
    Ar fi prea frumos sa vedem o victorie in acest meci. Mult prea frumos!!
    Dar nu prea cred ca baietii cei purtatori de tricouri sa realizeze asa ceva.

dragos
    Member

Cei de la Sportul Studenţesc au stabilit preţul biletelor la meciul cu Steaua, de duminică, de la ora 17:00.

Această partida este una importantă pentru stelişti, care în urma unui nou rezultat ruşinos, ar putea rămâne fără antrenorul Roni Levi.

Biletele vor fi puse în vânzare vineri, doar la casele de bilele de la stadionul din Regie.

Acestea se vor comercializa între orele 14.00- 18.00 (vineri), 11.00-15.00 (sâmbătă) şi 11.00 -17.00 (duminică).

Suporterii roş-albaştrilor vor putea achizitiona bilete doar de la stadion. Tichetele costă 20 lei (peluze) şi 25 lei (tribuna II) si 30 lei (tribuna I).

ovidiu
    Member

MAMA, MAMA ce ne asteapta in acest meci #-o !

ALO, BAIETII, DESTEPTAREA!!!!

Sper sa nu luam prea multe :((

dragos
    Member

sincer, imi doresc sa spargem recordul de la cluj: minim 7 sa luam :D

cameliu
    Member

Jiji a promis ca se spanzura daca pierde cu noi, cum jucatorii nostri sunt f. buni la suflet, nu o sa lase sa se intample asa o minunatie…

07Ex
    Keymaster

Pai cu Steaua pierdem sigur.

cameliu
    Member

Ca sa fie totul sigur, eu mizez pe un arbiotru gen Deaconu la meciu asta…

Din pacate indivizii care imbraca tricoul echipei la momentul actual nu ne pot face bucuria de a-l face pe cioban sa se spanzure.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
  • The forum ‘Sezon 2011-2012 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.