25.10.2003 Sportul Studentesc – Pandurii Tg. Jiu 4-0(2-0)

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 25.10.2003 Sportul Studentesc – Pandurii Tg. Jiu 4-0(2-0)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 82 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Asta cu Lazar debutantu’ a fost chiar buna! Am auzit-o si eu pe inregistrare

ultrasro
    Member
    Giani
    Member

Foarte corect: cel mai important contracandidat la promovare este propria echipa. Si, sa nu neglijam, conducerea clubului. Asta a propos de vanzari. In rest, pentru toti purtatorii numelui Dumitru, sau derivate ale acestuia, La Multi Ani!, cu o specificare pentru stim noi cine (persoana importanta, militzian de frunte), anume “dupa gratiile gri…”.

Giani
    Member

Ce vreti tata? Presa romana… altceva nu comentez. Chiar nu v-ati obisnuit???

👿 bai……. ce aia presa romana :( vedeti ca va luati si de mine….. asa ca cva rog frumos mai usurel
    Ziceti si voi acolo chesti de genul….. ce va asteptati la cei care nu stiu cu ce se mananca jurnalistica….. ca ii loviti si pe “nevinovati”… adica si pe cei care sunt profesionisti si nu scriu si ceea ce nu vad

Giani
    Member

@George Apostol wrote:

👿 bai……. ce aia presa romana :( vedeti ca va luati si de mine….. asa ca cva rog frumos mai usurel
    Ziceti si voi acolo chesti de genul….. ce va asteptati la cei care nu stiu cu ce se mananca jurnalistica….. ca ii loviti si pe “nevinovati”… adica si pe cei care sunt profesionisti si nu scriu si ceea ce nu vad

Mai intai sa te vad lucrand in presa rromana. Momentan, constat ca nu ai loc de toti analfabetii, pupincuristii, spagarii si pilangii care se pripasesc in acest domeniu. Toti cretinii se vad mari ziaristi ca au pupat fundul cui trebuie sau ca sefu’ e prietenul de pahar al lui taticu’, in timp ce tu, specializat in jurnalism, cam stai pe tusa ca nu ai loc de carnatzii astia. Degeaba te superi, avem o presa foarte maro, si tocmai din motivele enuntate de mine mai sus.

ion
    Member

jurnalistii de la ziarul prosport au avut nesimtirea si rautatea de a nu scrie despre Sportul ceva.Au scris de Iasi,de Cfr Cluj de altii dar de noi nu !Noi nu sintem liderii Diviziei B .Nici macar un rind…Sint nemernici …Gazeta Sport. a descris foarte bine ce s-a intimplat la Vilcea si merita sa cititi in schimb fituica prosport s-a facut ca nu stie nimic despre seria a 2-a.Adresati va rog un sincer HUUUUUUUUUUUUUUA acestui ziar ca sa ma linistesc!

Tavi
    Member

@ion wrote:

jurnalistii de la ziarul prosport au avut nesimtirea si rautatea de a nu scrie despre Sportul ceva.Au scris de Iasi,de Cfr Cluj de altii dar de noi nu !Noi nu sintem liderii Diviziei B .Nici macar un rind…Sint nemernici …Gazeta Sport. a descris foarte bine ce s-a intimplat la Vilcea si merita sa cititi in schimb fituica prosport s-a facut ca nu stie nimic despre seria a 2-a.Adresati va rog un sincer HUUUUUUUUUUUUUUA acestui ziar ca sa ma linistesc!

Nelu mai da-i in pi**a mami lor ca daca nu e scandal astia nu scriu … daca le adresez ceva inseamna ca-i bag in seama … asa ca cel mai bine consider ca nu exista!

dragos
    Member

probabil vor scrie de sportul la sfarsitul turului si atunci doar cateva scurte informatii……RUSINICA, RUSINICA, RUSINIIIIICCCAAAAAAA !!!!

Cainele
    Member

De la Ioanitoaia citire: cica “Sclavii s-au predat”. Articol care reflecta destul de bine realitatea de la Valcea.Rusine celor de la Pandurii , asa vor ei sa promoveze. :shock

Radu Dobrin
    Member

@dragos wrote:

probabil vor scrie de sportul la sfarsitul turului si atunci doar cateva scurte informatii……RUSINICA, RUSINICA, RUSINIIIIICCCAAAAAAA !!!!

personal, cred ca ‘no news are good news’ apropo’ de presa care nu ne baga in seama. nu de alta, dar cine stie ce idee ii mai vine vreunui ‘om de fotbal’ ca n’ar prea fi bine sa promovam. parca am mai vazut filme de astea … :?

mai bine sa ne lase in pace, sa promovam noi la anul, si pe urma om mai vedea

Cainele
    Member

Ei ne ignora , noi nu ii cumparam.Cine pierde???????

cameliu
    Member

la citi suntem, mare pierdere n-au… :?

Cainele
    Member

Ai si tu dreptate , dar ei nu o sa piarda numai pe mana noastra 8)

Radu Dobrin
    Member

@cameliu wrote:

la citi suntem, mare pierdere n-au… :?

😆 😆 😆 😆

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 82 total)
  • The topic ‘25.10.2003 Sportul Studentesc – Pandurii Tg. Jiu 4-0(2-0)’ is closed to new replies.