25.10.2008 Delta Tulcea – Sportul Studentesc 1-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 25.10.2008 Delta Tulcea – Sportul Studentesc 1-0(1-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 47 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 11-a a ligii a 2-a, seria 1.
    Sambata 25.10.2008, ora 11:00, stadion Delta.

Giani
    Member

Nu merg. Voi avea un weekend plin de bere si de vin. Vineri 24 la facultate, sambata 25 cu prietenii, duminica 26 in familie, luni 27 la institut. Are cineva un ficat disponibil?

07Ex
    Keymaster

Daca meciul se va juca sambata nu voi putea fi nici macar pe internet la ora respectiva deoarece voi fi iarasi in avion, dar de data asta insa, in drum spre casa. Sper sa-i batem pe astia desi va fi foarte greu.

dragos
    Member

@Giani wrote:

Nu merg. Voi avea un weekend plin de bere si de vin. Vineri 24 la facultate, sambata 25 cu prietenii, duminica 26 in familie, luni 27 la institut. Are cineva un ficat disponibil?

sarbatoresti ceva, Giani ??

dragos
    Member

sunt sceptic in privinta reusitei noastre….pescarii mereu ne-au cam altoit, si acasa si acolo.

Meci greu, dar poate facem o surpriza.

MarcAntoniu
    Member

Delta joacă acasă şi n-ar trebui să-i găsim îngrămădiţi în apărare aşa că este loc de dat goluri.
    Să marcăm primii şi apoi să le umplem sacoşa :mrgreen:
    Marcatori: Curelea, Varga, Postolache, Ferfelea şi Nicola 😆
    FORZA SPORTUL STDENŢESC !

@dragos wrote:

sunt sceptic in privinta reusitei noastre….pescarii mereu ne-au cam altoit, si acasa si acolo.

aici sunt perfect de acord cu dragos

mkg
    Member

Fiindca odata si o data tot va trebui sa-i intepam si noi ,eu as merge pe un 2 solist la pariuri pe aceasta partida .
    Delta Tulcea este o echipa de batut anul acesta iar noi jucam mult mai bine in deplasare.Avand in vedere ca suntem departe de zona promovarii ,simt ca nici arbitrajul nu ne va fi defavorabil!!! Si cum sinusoida pe care evoluam anul acesta se afla acum pe varf…vom castiga sigur!

mkg
    Member

Am furat-o si am plecat si de data asta tiptil tiptil acasa cu infrangerea in carca ! Pacat ca nu vrem mai mult!Am luat si prima infrangere in deplasare sezonul asta .Oare se pune ceva la cale ? Nu de alta dar daca nu ne revenim ,vom juca pe miza mare in curand…Ramanerea in liga 2!!!

cameliu
    Member

@mkg wrote:

,eu as merge pe un 2 solist la pariuri pe aceasta partida .

Eu am mers pe x2, insa tot degeaba!

cameliu
    Member

Cea mai nasoala chestie e ca-s doar 4 puncte pina la linie…
    Cu un pic de ginion in 2 meciuri poti fi sub!

Giani
    Member

@dragos wrote:

@Giani wrote:

Da. Imbatranesc degeaba. Le multumesc jucatorilor pentru “cadoul” facut. Imi vine sa le cant faza cu “echipa noastra…”

Daca si Delta Tulcea sau Concordia Chiajna au ajuns sa fie o forta in fatza noastra, ma intreb de ce trebuie sa ma trezesc in fiecare dimineatza de sambata, dupa ce timp de cinci zile stau pe la munci minim 60 de ore. Si asta ca sa obtin si eu un salariu decent, comparabil (dar mai mic oricum) cu al unui jucator de liga 2, locul 10.

dragos
    Member

@Giani wrote:

@dragos wrote:

@Giani wrote:

Da. Imbatranesc degeaba. Le multumesc jucatorilor pentru “cadoul” facut. Imi vine sa le cant faza cu “echipa noastra…”

Daca si Delta Tulcea sau Concordia Chiajna au ajuns sa fie o forta in fatza noastra, ma intreb de ce trebuie sa ma trezesc in fiecare dimineatza de sambata, dupa ce timp de cinci zile stau pe la munci minim 60 de ore. Si asta ca sa obtin si eu un salariu decent, comparabil (dar mai mic oricum) cu al unui jucator de liga 2, locul 10.

LA MULTI (B)ANI !!!
    SA NE TRAIESTI si SA AI NOROC !!!
    practic, cand este ziua ta ?? m-ai pierdut cu cifrele.

dragos
    Member

@dragos wrote:

iar am avut dreptate, dar ce mai conteaza….cum am jucat, ocazii, ceva etc. ??? stie cineva ??
    succesul din cupa nu le da dreptul sa-si bata joc de campionat.
    parca, sile & falub spuneau ca isi doresc PROMO(valea) 😆 😆 😆 😆
    din 3 etape, am luat 1 punct si asta cu multa SANSA !!!!
    nasol rau !!!
    PS: poate, s-or mai retrage echipe si in acest fel, acumulam puncte ❗ ❗ 😆 😆 😆 😆

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 47 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.