25.11.2006 CS Otopeni – Sportul Studentesc 0-0

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 25.11.2006 CS Otopeni – Sportul Studentesc 0-0

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 77 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Sambata, ora 11:00, stadion Otopeni, meci contand pentru etapa a 17-a.

Giani
    Member

Hai ca batem si la tara. Am o presimtire in sensul asta.

cameliu
    Member

Meciul e televizat de TV Sport!

07Ex
    Keymaster

@cameliu wrote:

Meciul e televizat de TV Sport!

Asta inseamna ca putem si noi cei de afara sa-l prindem pe net?

cameliu
    Member

Din pacate TVsportul nu da pe net…

Ultras
    Member

Pune careva webcam-ul pe TV si se vede…

Radu Dobrin
    Member

il vedem ca de obicei…spuneti-mi inainte doar care vreti sa il vedeti….

Spawn09
    Member

voi veni pe stadion intalnirea cica se da la nicu prima data la 8:30 de acolo plecam cu masinile (personale sau microbuze) si a 2-a intalnire e la mc donald’s otopeni la ora 10:00 ne vedem la nicu si apoi la otopeni

Giani
    Member

Vreo intalnire la Nicu si dupa meci? pentru ca nu pot sa vin

Spawn09
    Member

dupa nu stiu dar innainte sigur voi veni :)

Spawn09
    Member

se face vre-o intrunire la nicu dupa meci?

ultrasro
    Member

E posibil

franz_kafka
    Member

Nu se poate reprosa nimic galeriei SS… Face destula galagie in tribuna! Aratam cumva a echipa de Liga I, avand galerie in deplasare care isi face simtita prezenta!

mihada
    Member

0-0 la pauza. Ai nostri au dominat, dar fara ocazii evidente (mi se pare ca nu au avut nici un sut pe spatiul portii). Gazdele au avut vreo trei ocazii mai periculoase, dar am scapat cu bine (o degajare a unui fundas SS ce a ricosat dintr-un atacant aeroportuar in bratele portarului nostru, un voleu spre coltul lung pe linga poarta noastra si un sut destul de puternic al unui atacant de la gazde, dar in alt atacant de-al lor, mingea iesind in aut de poarta). Oricum, vazind jocul Otopeniului, nu inteleg cum de sunt astia pe primul loc.
    Sper ca ce am scris aici reflecta cit de cit fidel cele intrimplate pe teren.
    Daca vreti mai revin.

Giani
    Member

Acum am ajuns in birou si am vorbit cu George, care este in campul muncii (si cum monitorizeaza televiziunile, a avut loc sa urmareasca meciul). Din relatarea lui am inteles ca toata repriza a doua ne-am aparat eroic, Patrick scotand o minge de pe linia portii. Sunt curios daca Siman i-a prevazut lui Stanca in echipament si o masca de gaze :P.

@franz_kafka wrote:

Nu se poate reprosa nimic galeriei SS… Face destula galagie in tribuna! Aratam cumva a echipa de Liga I, avand galerie in deplasare care isi face simtita prezenta!

Noi mereu am aratat a echipa de Liga 1. Numai tuicea nu a fost de acord, ii deranjasem echipa de suflet (ala negru si gaunos) si trebuia sa ne puna la zid. De parca mor elitele cand vor toate javrele.

PS. Mihai, aia nu sunt aeroportuari, ci gunoieri cu acte in regula, sponsorul lor fiind firma de salubritate Urban, care presteaza si in sectorul 6.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 77 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.