26.02.2011 Sportul Studentesc – Dinamo Bucuresti 0-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 26.02.2011 Sportul Studentesc – Dinamo Bucuresti 0-1(0-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 45 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a 19-a Ligii 1.
    Sambata, 26.02.2011, ora 14.30, stadion Regie, transmisie Digisport.

dragos
    Member

un 0-5 spritz de iarna :D

07Ex
    Keymaster

@dragos wrote:

Hai mai Dragos, nu mai fii pesimist. Eu nu stiu daca vom lua puncte cu Dinamo, dar nici la scor nu pierdem. Eu zic ca poate se termina 0-1 sau 1-2.

dragos
    Member

@07Ex wrote:

@dragos wrote:

Hai mai Dragos, nu mai fii pesimist. Eu nu stiu daca vom lua puncte cu Dinamo, dar nici la scor nu pierdem. Eu zic ca poate se termina 0-1 sau 1-2.

pesimist nu, realist da.
    in tur, cand am jucat ceva – am luat 5 si am dat 3.
    in ultimele etape, nu jucam nimic, iar DACA marcam un gol, primim minim 2 :D

cameliu
    Member

@07Ex wrote:

Eu zic ca poate se termina 0-1 sau 1-2.

Ultimele meciuri cu ei au fost 5-4 si 3-5 iar acu ceva ani 5-6! Cu Dinamo jucam table nu fotbal… Luam vreo 7 da tot dam vreo 4!

Radu Dobrin
    Member

@cameliu wrote:

@07Ex wrote:

Eu zic ca poate se termina 0-1 sau 1-2.

Ultimele meciuri cu ei au fost 5-4 si 3-5 iar acu ceva ani 5-6! Cu Dinamo jucam table nu fotbal… Luam vreo 7 da tot dam vreo 4!

mi-e ca de data asta raminem cu luatu’….

singura sansa sa nu luam o caruta e ca Tene sa aiba curaj sa bage copiii in locul magarilor….

Zibling
    Member

Vreau sa-i vad in teren pe Chetan, Beta, Truta, Tarmacop, C.Gheorghe, Cioranu – sa aibe si ei sansa de a juca pe prima scena si sa arate de pot. Poate toti impreuna nu vor face mare scofala, dar se va putea vedea care din ei are stofa de fotbalist si vrea sa arate ca isi utilizeaza la maximum sansa primita de a juca.

sircos
    Member

nu i-ai vazut in meciuri precum cele cu pandurii, brasov sau urziceni (la meciul cu noi, toate erau pe locul 17), d-apai cu dinamo !

dragos
    Member

cu siguranta, meciu’ se va juca la primavara, intrucat vremea si vremurile nu tin cu fotbalul
    maine se va decide la liga soarta ultimei etape.

dragos
    Member

asadar, ne vedem la primavara.
    sper sa pot veni, de aceasta data……imi iau bilet din timp :D

07Ex
    Keymaster

Poate pana la data disputarii meciului astuia vom avea si noi antrenor, si poate de data asta il va angaja Siman macar cu o saptamana inainte, ca sa aibe si omul timp sa se familiarizeze cu jucatorii. Parca vad insa ca antrenorul, daca va fi ales, va fi instalat cu o zi inainte de inceperea returului asa cum au fost instalati si ceilalti antrenori de pana acum. :-s

dragos
    Member

@07Ex wrote:

Poate pana la data disputarii meciului astuia vom avea si noi antrenor, si poate de data asta il va angaja Siman macar cu o saptamana inainte, ca sa aibe si omul timp sa se familiarizeze cu jucatorii. Parca vad insa ca antrenorul, daca va fi ales, va fi instalat cu o zi inainte de inceperea returului asa cum au fost instalati si ceilalti antrenori de pana acum. :-s

sile e omu’-surpriza asa cum il stim

dragos
    Member

Sâmbătă

FC SPORTUL STUDENTESC – FC DINAMO 1948 Bucuresti, ora 14.30, Digi Sport

07Ex
    Keymaster

Nu-mi pun sperante ca vom lua puncte din meciul cu Dinamo. :(

Macar la un egal putem spera.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 45 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.