26.04.2003 Sportul Studentesc – Poli AEK Timisoara 3-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A 26.04.2003 Sportul Studentesc – Poli AEK Timisoara 3-1(0-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
  • Author
    dragos
    Member

toti stim ca sportul si poli isi vor disputa locul pentru retrogradare directa.
    speram sa fie poli, dar dupa cum jucam…????????
    ce parere aveti despre acest fapt???
    oricum, meciul urmator este CAPITAL: daca batem, avem sanse; in caz de egalitate sau infrangere (Doamne fereste) NE LUAM ADIO DE LA DIV.A
    culmea este ca vom intalni cam aceleasi formatii – decat ca noi le vom intalni acasa si/sau poli invers.
    noi mai avem 4 meciuri acasa, in timp ce poli 3 acasa – restul afara.
    culmea este ca poli va fi sustinuta de galeria rapidului si mai mult decat atat multescu ne stie ffff bine.
    aseara la proces, siman a lasat sa se inteleaga ca ne jucam sansele si ne
    vom salva.
    ati urmarit “procesul”????

razvanR
    Member

Direct cred ca vor retrogada UTA si Otelul !

Cat despre galeria Rapidului nu cred ca va veni sa sustina echipa Fulgerul Bragadiru sambata in Regie ci mai degraba invers. Nu cred ca ar prefera ca la anu’ sa joace in deplasare la Timisoara in loc sa o faca in Regie.

Sa nu uitam ca Rapid va juca totusi cu Steaua si un rapidist normal va merge in Giulesti.

07Ex
    Keymaster

Sunt de acord cu tine Razvane. Si eu cred ca direct vor retrograda UTA si Otelul iar la baraj probabil ca vom fi noi si Poli.
    Cat despre meciul de sambata cred ca vom bate pe Poli la un gol diferenta.

dragos
    Member

la interval de 2 etape, gloria a REALIZAT 2 BLATURI!!!!!!
    unul cu craiova si al doilea cu astra.
    cand toata lumea spune ca ne-am “linistit” in aceasta privinta, jenel iese la rampa.
    INCREDIBIL, dar adevarat!!!!!!
    cu noi blatistii au jucat la rupere, iar cu altii plimba fotbalul.
    mitica chiar nu vezi????? ori tu esti pro BLATULA???????

Anonymous
    Member

POLI VA CASTIGA CU DOUA GOLURI DIFERENTA SI VA SCAPA DE RETROGRADARE. POLI MERITA SA RAMANA IN DIVIZIA A PENTRU CA ESTE ECHIPA CU CEI MAI MULTI SUPORTERI SI CU CEA MAI TARE GALERIE DIN TARA. 😆

Bai pesedistilor, nu mai visati atata, daca nu il luati in brate pe Dragomir ati fi fost in locul celor de la UTA.
    Visati si voi, nu va poate orpi nimeni. SWEET DREAMS!

AVANTI BIANCO – NERI!

PS: Pe Fulgeru Bragadiru i-am batut mereu :)

07Ex
    Keymaster

RED_STAR, voi ati uitat ca de fapt echipa Poli Timisoara este in divizia C iar echipa pe care o sustineti voi cu atata entuziasm este de fapt Fulgerul Bragadiru, echipa care nu-si prea are locul in divizia A.

ion
    Member

@RED_STAR wrote:

POLI VA CASTIGA CU DOUA GOLURI DIFERENTA SI VA SCAPA DE RETROGRADARE. POLI MERITA SA RAMANA IN DIVIZIA A PENTRU CA ESTE ECHIPA CU CEI MAI MULTI SUPORTERI SI CU CEA MAI TARE GALERIE DIN TARA. 😆

Mai cocos!
    trezestete la realitate si spune tu cinstit daca n-ar fi fost politicul va curgeau balele dupa un meci de divizia A sau nu !Eu nu stiu cum ati acceptat aceasta umilinta sa va treziti din CCCCC in A !!!!Unde-i onoarea voastra?Zi Loredano zi…

ultrasro
    Member

Sper sa nu ne aranjeze din nou…

Radu Dobrin
    Member

mie, drept sa spun, imi e mai frica sa nu ne aranjam noi singuri (stanca & Co)..decit de arbitrii

dragos
    Member

initial a fost delegat la meciul rapid-steaua, dar s-a hotarat ca poate strica meciul (avand legaturi cu steaua)…..asa ca, grig a hotarat sa ni-l strice pe al nostru……..speram ca nu!!!!!!!
    oricum, in acest retur ne-a stricat 2 meciuri; speram ca la al treilea sa arbitreze corect.

dragos
    Member

asa cum a anuntat si Radu, sambata jucam de la ora 15.00 in direct la pro
    tv.
    BAFTA STUDENTILOR BUCURESTENI!!!!!

Daphix_
    Member

Eu v-as sugera sa fiti atenti cu Poli! Nu joaca ei prea bine, dar… cu Stanca nu se stie! Oricum, nici eu nu sunt de acord cu acest Poli in A, cand de fapt sunt in C, etc. Totusi cred ca nu PSD-ul (sau alt partid) joaca pe teren, ci echipa, in alta ordine de idei, nu cred ca Poli AEk au facut vreun blat. In al doilea rand, UTA mai are un picior in A, si ne vom lupta pana in ultima etapa, cel putin asa sper! Daca batem Dinamo…

Forza UTA!!! 8)

07Ex
    Keymaster

Asta inseamna ca si noi cei din afara Romaniei ne vom putea uita la meci?

cameliu
    Member

Ar fi o chestie…
    Pe sit-u http://www.jumptv.com daca cica faci un cont la un program (ProTV de ex.) si renunti in 4 zile dupa ce l-ai facut iti dau toti banii inapoi.(9$)
    Nu stiu sigur daca o sa incerc dar e o idee… faci contul (trebuie sa-ti dai si visa cardul) te uiti la meci si dupaia renunti la cont!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
  • The topic ‘26.04.2003 Sportul Studentesc – Poli AEK Timisoara 3-1(0-1)’ is closed to new replies.