26.04.2003 Sportul Studentesc – Poli AEK Timisoara 3-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A 26.04.2003 Sportul Studentesc – Poli AEK Timisoara 3-1(0-1)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
  • Author
    Radu Dobrin
    Member

cameliu, m-am gindit si eu la asta….dar eu am retineri visavis de a le da numarul de card…o sa gasesc pe cineva cu antena parabolica mai bine

Florin
    Member

La Galati, Brasovul a castigat cu 2-0, Otelul ajungand la -8 in clasamentul adevarului. Trebuie sa invingem Poli AEK PSD!
    AVANTI BIANCO-NERRI!!!!

Radu Dobrin
    Member

rezultat bun pentru noi…daca batem poli urcam dintr-un foc pe 13

Giani
    Member

Rezultatul ne convine. Dar trebuie sa batem timisoara. Vad ca altii ne fac cadouri, totul este sa le si luam. La egalitate de puncte cu Otelul, am avea avantajul meciurilor directe (0-0 cu 2-0) si ar fi un avantaj. In aceste conditii, am avea avantaj si in fata lui AEK, daca ii batem, doar nu om castiga cu 3-2!

Giani
    Member

Din pacate, maine voi fi pe stadion, asa ca imi va fi imposibil sa va tin la curent cu evolutia scorului. Tot din pacate, proteveu’ s-a smecherit si nu mai transmite free pe net. Sa le fie rusine de bisnitari.

Giani
    Member

Pai, bateti-i pe dinamo. Si aduceti-i in galeata. Ar fi cool sa ajunga chiar la retrogradare directa si sa se salveze UTA, nu mi-ar parea rau.

Timisorenii astia, belicosi mai sunt. Uita ca de fapt ei sunt fostul AEK Buc. fost Fulgerul Bragadiru, care in lunga lor istorie de 87 de ani :-) nu au reusit sa ia nici un punct in Regie. Galeria Rapidului e profund dezinformata, deoarece suporterii cu care s-au infratit sunt pe undeva prin Div. C, cu 33 de puncte penalizare. Cat despre textul cu “cea mai frumoasa galerie” – la oase, tata. Cand erati in B si pierdeati pe linie, erati 20 de insi in tribuna, pana si noi va depaseam ca numar (ca suma de IQ pe toata galeria oricum v-am depasit de mult).

Giani
    Member

Lucratura. salomarul ne-a furat de 2 ori, credeti ca treia oara va fi corect. Sper sa nu-i dam si noi o mana de ajutor, ca la cat de caine, atat asteapta.

Daphix_
    Member

Cred ca te inseli! In primul rand eu nu tin cu AEK-Poli, nu-s timisorean, dar recunosc ca Timisoara are o galerie in primele 3 din tara! Am fost la cateva meciuri ale lor si stiu ce vorbesc!

Daca te-ai referit la galeria UTA-ei niciodata nu au fost 20 de insi. Cat despre IQ , fie ca-i vorba de Arad, fie de Timisoara, nu cred ca “depasirea” se va produce sau s-a produs! 8) in sensul in care sugerezi! Tu crezi ca la Sportul merg la stadion exclusiv ingineri, rectori, conferentiari, medici, savanti, etc. Nu cred ca folosesc cuiva astfel de insinuari!

07Ex
    Keymaster

@Radu Dobrin wrote:

rezultat bun pentru noi…daca batem poli urcam dintr-un foc pe 13

Daca! Daca am castiga in general mai multe meciuri acasa n-am fi acum pe penultimul loc in clasament. Nu stiu daca stiti sau nu dar suntem pe ultimul loc in clasament la meciurile jucate acasa.

07Ex
    Keymaster

Daphix_, eu cred ca raspunsul lui Giani referitor la galeria lui Poli AEK era intentat catre RED_STAR si nu catre tine. :)

ultrasro
    Member

Ne vedem din peluza!

Ultras
    Member

Eu plec la 14.00
    AVANTI BIANCO-NERRI!!!!!

Anonymous
    Member

3 goluri in 20 minute !!!! Super . :P

Chiar ma gandeam ca poate da si Irimia un gol.
    Irimia si Maziu au fost rezerve ?

Ar fi pacat sa nu ramanem in A, macar pt cativa jucatori ca Bucur , Dinita care au valoare.

cameliu
    Member

Da cica au fost asa am auzit!
    Mazilu gol la 2 minute dupa ce a intrat Irimia la 5!

Bravo baieti! Super MORAL!!!
    Felicitari Cezarica!!! La mai mare!

Paste fericit la toti! si linistit!

LUPTAM PINA LA CAPAT!!!!

cameliu
    Member

si la mai mare!

uf… ca nu-mi revin… superb dupa 0-1 in min 41…

Am fost cu Radu pe yahoo speram amindoi la 2-1, a fost mai bine!!!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
  • The topic ‘26.04.2003 Sportul Studentesc – Poli AEK Timisoara 3-1(0-1)’ is closed to new replies.