26.04.2008 Sportul Studentesc – FC Sacele 2-0(2-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 26.04.2008 Sportul Studentesc – FC Sacele 2-0(2-0)

• This topic has 29 replies, 13 voices, and was last updated 14 years ago by 07Ex.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a XXVIII-a a ligii a II-a, seria A.
    Sambata 26.04.2008, ora 11:00
    Stadion Regie

Tavi
    Member

Un meci extrem de greu 😆 😆 😆 (ras nervos)

cameliu
    Member

@Tavi wrote:

Un meci extrem de greu 😆 😆 😆 (ras nervos)

Pai astia n-au batut pe ABSOLUT nimeni in campionatu asta!
    S-o punem de-o premiera?

Zibling
    Member

Sa mai fim o data Robin Hood pt cei saraci precum secelenii.

Aveam sanse sa o punem de o premiera sambata cu cei de la Sacele dar ne-au luat-o inainte cei de la Petrolul. Nu se multumeau ca sunt in clasament in fata noastra ne fura si sansa sa luam in premiera bataie de la o echipa care nu batu-se pe nimeni. 😆 😆 😆
    Devenind serios probabil ca vom scoate un egal cu ei, mai mult va fi foarte greu de obtinut, oricum sper ca baieti sa imi demonstreze contrariul.
    A si un mesaj pentru tov. Falub prietene scoate-l pe cojocnean ala ca nu are nici o treaba, ma bucuram ca a plecat ciobi care 90 de minute mergea pe teren, a venit cojocnean care 90 de minute se taraieste pe teren.

07Ex
    Keymaster

Cred ca mai degraba ramanea Ciobi la noi. Vad ca la Inter Gaz de bine de rau da goluri, dar Cojocnean la noi nu da nimic.

dragos
    Member

cine stie, ce surprize ne rezerva finalul de campionat.

Zibling
    Member

Nu vom avea surprize pe final de sezon. Tot de meciuri apatice si fara strategii tactice vom avea parte.

07Ex
    Keymaster

Eu zic ca meciul cu Precizia nu avem cum sa-l pierdem decat doar daca-l trantim, ca cine stie, ei au nevoie de puncte, Siman de bani, asa ca nu se stie niciodata.

ultrasro
    Member

Maine o sa prezint echipele la statia stadionului dar din pacate nu pot canta imnul deoarece e posibil sa cant fals ;)

maine e de la 11 meciul?..meciul acesta nu are nicio miza…ei retrogradati..noi salvati…dar din dragoste pt echipa voi veni la aceste meci..batem usor

ultrasro
    Member

Meciul nu va fi usor, Sacele e o echipa care pierde foarte des dar foarte strans din pacate ;)

mkg
    Member

Daca vrem sa spunem ca avem sperante pentru sezonul viitor ,ar trebui sa batem la diferenta de trei goluri !
    Astept confirmarea
    Pronosticul meu este: pauza 1 final 1 si daca nu va fi asa ma supar rau!
    Am ajuns noi sa ne indoim acasa cu Precizia Sacele?? La sfarsitul jocului ar trebui sa-i adunam dintre firele de iarba !!!
    Glumeam, bineinteles ca am ajuns sa ne indoim de orice echipa ,pana si de Chitila
    Dar… fiind atat de aproape de sarbatorile pascale si fiind in spiritul lor ii voi ierta oricum indiferent de calitatea jocului sau rezultatul meciului !(Prosti ,prosti dar prostii nostri totusi) Oricum ne-au facut un cadou prin faptul ca anul asta nu retrogradam din B!
    Sarbatori fericite suporterilor si echipei si sa auzim de bine!

ovidiu
    Member

SPORTUL – FC SĂCELE 2-0 Live
    Ferfele (32), Postolache (44)

Dupa trocsport

Sa speram ca nu ne mai egaleaza.
    Inca o victorie?

ultrasro
    Member

Am obtinut a zecea victorie in acest campionat.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.