26.04.2008 Sportul Studentesc – FC Sacele 2-0(2-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 26.04.2008 Sportul Studentesc – FC Sacele 2-0(2-0)

• This topic has 29 replies, 13 voices, and was last updated 14 years ago by 07Ex.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Author

Ovidiu,bafta in noua postura de announcer sper sa il intreci pe Michael Buffert. Si sa zici de cat mai multe ori GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL SPRTULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL.

07Ex
    Keymaster

E bine ca am mai adunat inca 3p, asa ca de retrogradare nu cred ca se mai pune problema.

ai fost tare astazi,ovidiu :)…alta atmosfera…dar ai si lipsit de langa noi…e bine ca am batut..

Zibling
    Member

Pacat ca am pierdut prima repriza, deoarece acolo s-a jucat meciul. In cea de a doua repriza pot remarca doar atacurile combinate ale lui D.Varga si Ferfelea, care amandoi au jucat si combinat bine fata de restul sezonului. In ceea ce priveste atacantul nostru, insa, Curelea au fost din nou f.slab.

De cealalta parte, oaspetii de la Sacele au jucat atat de slab incat nu aveau cum sa dea gol astazi. De 2 ori s-a remarcat insa A.Popescu portarul nostru in fata atacantilor seceleni in repriza a doua, si am inteles ca inca de 2 ori in prima repriza.

MarcAntoniu
    Member

OLE ! :mrgreen:
    FORZA SPORTUL STUDENTESC !

dragos
    Member

bine, ca am mai luat 3 puncte si am scapat de locul 11.

Tavi
    Member

caseta

nu cred ca am fost 150 de oameni la meci :)

dragos
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

nu cred ca am fost 150 de oameni la meci :)

au fost mai multi, sau mai putini ???

mai putini…era putina lume…

dragos
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

mai putini…era putina lume…

deh, era in preajma Pastelui……..lumea avea alte preocupari.

si era si un meci fara absolut nicio miza..aia retrogradati noi salvati….dar ..nimic nu se compara cu un meci al sportului vazut pe viu…si comentat de ovidiu de la statie :P

adi
    Member

Azi Ciobi a dat 3 goluri …

07Ex wrote:
    Cred ca mai degraba ramanea Ciobi la noi. Vad ca la Inter Gaz de bine de rau da goluri, dar Cojocnean la noi nu da nimic.
    Giani
    Member

Da, Adi, si le-a aratat taranilor de langa aeroport adevarata lor valoare. Avem echipa peste ce au ilfovenii, dar mentalitatea jucatorilor nostri este de liga a treia. Daca ar fi avut ambitie, acum am fi fost pe locul 2, la lupta pentru titlu cu blatiatorii lui vama.

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.