26.05.2007 Sportul Studentesc – Forex Brasov 4-2(2-1)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 26.05.2007 Sportul Studentesc – Forex Brasov 4-2(2-1)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 56 total)
  • Author
    dragos
    Member

din pacate, pentru noi meciul nu mai are nicio miza !!
    mizez : 2 solist !!!

ultrasro
    Member

Daca mizezi pe 2 solist si te asezi si pe scaun chiar ca ma supar rau ;)

Sfatul meu este sa incurajam echipa pentru ca ne asteapta un an 2007 destul de greu in continuare!

Jucatorii trebuie sa capete incredere.

Probabil sambata Lung va juca titular in lipsa kui Ratiu asa ca meciul este de 1×2 nu de 2!

MarcAntoniu
    Member

SPORTUL STUDENTESC ❗ cu orice echipa ar juca ➡ 1 SOLIST pentru orice meci in REGIE si ➡ 2 SOLIST pentru orice meci in deplasare.
    Nu conteaza cine este adversarul” daca STUDENTII stiu cine este GASCA NEBUNA si joaca ca atare din primul pana in ultimul minut.

silvius
    Member

Salut.Eu chiar mizez pe o victorie a Sportului!Sincer insa Forex-ul si cu Petrolul cred ca vor lua caimacul anu’ acesta.Mai ales dupa ce noi ne-am facut de tot rasul cu Tulcea, chiar nu e cazul sa fim facuti knock-out in Liga I.Bafta studentilor pentru la anu’ si sa ne vedem in 2008 in Liga I.

ashone
    Member

@silvius wrote:

Salut.Eu chiar mizez pe o victorie a Sportului!Sincer insa Forex-ul si cu Petrolul cred ca vor lua caimacul anu’ acesta.Mai ales dupa ce noi ne-am facut de tot rasul cu Tulcea, chiar nu e cazul sa fim facuti knock-out in Liga I.Bafta studentilor pentru la anu’ si sa ne vedem in 2008 in Liga I.

eh…altu care a vazut realitatea…ce infoiati erati inainte si dupa meciul din regie. lumea incepea si se termina la buzau hahaha…scoate-l pa vioara urgent din partid ca altfel pierde partidu si bruma aia de voturi…hahahah..esti distractiv prietene…promovati linistiti, baremu e mai greu…

ashone
    Member

2006 – meci descisiv cu steaua pentru titlu.
    2007 – meci cu forex in care daca pierzi si mai pierzi in continuare poti sa joci in C, toeretic se mai poate !!!
    imi spune si mie cineva cite zile au trecut de la meciul cu steaua? 350-300-370? ca sa putem masura cit e de la extaz la ridicol. si fiti siguri ca forexu vine la puncte in regie.
    iata cum de la o schimbare efectuata neinspirat in meciul cu steaua se poate ajunge in divizia C pe pearcursul a 300 si ceva de zile.
    concluzia meciului cu forex? urechea pa radio la ce fac aia de sub noi !!!!
    drept urmare miine vin la stadion cu un tricou pe care scrie Bulgaria si cu fular la fel. cam asta jucam noi acum, asa cum vedeam eu meciuri in A-ul bulgaresc in anii 80. un fel de PIRIN BLAGOEVGRAD – SPARTAK PLEVEN… in care nu se stie cine bate. ne vedem acolo miine….@#$%@@*&^( asta mai lipsea, sa mai vin si vinerea de la ora 16, sa ne alrge taranii prin judet cu remorca).

ultrasro
    Member

Batem in lemn de alte infrangeri. Maine jucam bine, castigam sau facem egal si incercam sa terminam cu bine acest sezon ratat. E vara si e cald dar trebuie sa fim lucizi, toate meciurile se joaca, nimeni nu e batut din start. A fost interesant de vazut cum de Rapid a pierdut cu 4-0 la o echipa care tot campionatul nu a batut mai nimic, se intampla lucruri ciudate trebuie sa stam vigilenti!

07Ex
    Keymaster

Rapidul a pierdut cu 4-0 deoarece nu i-a mai interesat sa castige. O victorie nu insemna nimic pentru ei si deci nu au mai tras la victorie.

Tare ma tem ca si ai nostri vor gandi la fel si vor pierde, poate nu cu 4-0 dar la scor cu Forex.

dragos
    Member

@MarcAntoniu wrote:

Nu conteaza cine este adversarul” daca STUDENTII stiu cine este GASCA NEBUNA si joaca ca atare din primul pana in ultimul minut.

important este sa puna OSUL la treaba, caci de figuratie pe teren, ne-am cam saturat !!!! 😯 :P 👿

Dragos Chiva
    Member

@ultrasro wrote:

Batem in lemn de alte infrangeri. Maine jucam bine, castigam sau facem egal si incercam sa terminam cu bine acest sezon ratat. E vara si e cald dar trebuie sa fim lucizi, toate meciurile se joaca, nimeni nu e batut din start. A fost interesant de vazut cum de Rapid a pierdut cu 4-0 la o echipa care tot campionatul nu a batut mai nimic, se intampla lucruri ciudate trebuie sa stam vigilenti!

C’mon Ovidiu! Rapid a jucat cu rezervele in intentia de a-si proteja jucatorii pentru meciul de cupa.Comentariile televizate referitoare la acest meci au inclus si acest mic detaliu, foarte important de altfel.Si se pare ca diferenta dintre rezervele Rapidului si prima echipa a bancarilor este de 0-4.Nu cred ca ti-ai ales cazul cel mai fericit pentru a ne da exemplu de buturuga mica ce rastoarna carul mare.

ultrasro
    Member

Maine la noi lipsesc 3 fundasi: Dedu, Ratiu si Patriche asa ca trebuie sa facem ceva improvizaatii.

ashone
    Member

eu zic pentru prima repriza sa joc eu – giani – andras, in minutu 15 sa intre ovidiu – consiglieri – george, min 30 razvan – gigel – costel si tot asa ii naucim. apoi sa avem aceleasi numere pe tricouri ca sa nu bata la ochi. nu ar strica sa le bagam brasovenilor ciocolax in apa. sau sa jucam in acelasi echipament ca al lor. 😈 😈 marseaza cineva cu alte idei?

franz_kafka
    Member

ashone: marseaza cineva cu alte idei?

Sa pustiim totul in calea lor, parjolind holdele si otravind fantanile! Drumul pana la stadion sa fie intesat cu feluriti potrivnici spanzurati, decapitati si trasi in teapa sau pe roata (parerea mea, pentru ca tot pretindem ca traim intr-o societatea democratica)…

Am uitat: ocupati garile!!!

PS: de fapt, nu trebuie ocupate garile, pentru ca Forex o sa vina cu autocarul, deci blocati sosele!!!

ashone
    Member

@franz_kafka wrote:

ashone: marseaza cineva cu alte idei?

Sa pustiim totul in calea lor, arzand holdele si otravind fantanile! Drumul pana la stadion sa fie intesat cu feluriti potrivnici spanzurati, decapitati si trasi in teapa sau pe roata (parerea mea, pentru ca tot pretindem ca traim intr-o societatea democratica)…

Am uitat: ocupati garile!!!

pacat ca nu ne vedem la meciuri, am fi avut multe de vorbit la bere…hai ca plec catre stadion

ultrasro
    Member

Ne asteapta un meci dificil dar cred in victorie!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 56 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.